• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@rivatha jéj ozaj včera bolo Dávida...dodatočne prajem všetko naj :dizzy_face:
31. dec 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha aj my sa pridavame s prianim vsetkeho naj k vcerajsim meninam
Babule,pekne si uzite prveho silvestra s detickami,nech nam ich delobuchy nevylakaju a v novom roku este viac stasticka ako v tomto,aj ked teda nase deturence su pre nas stastim najvacsim,takze vela,vela zdravicka,nech vas a vase deturence choroby obchadzaju a nech vam rastu do krasy
31. dec 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, panelak nesiel cely tyzden, ze?
31. dec 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek nesiel, az dnes ide silvestrovsky..
31. dec 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babusky, prajem vam veselu silvestrovsku noc a pekny start noveho roka. Nech sme spolu s detickami zdravi a spokojni, nech mame stale vela lasky :dizzy_face:

A @lienka2 @laxity @dorotka2 , dakujeme velmi pekne. Ste zlate, ze ste si na nas spomenuli :slight_smile:
31. dec 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babce aj ja vam zelam krasneho silvestra a do noveho roka vykrocte tou pravou nohou a pamatajte ze ako na Novy rok tak po cely rok :wink:
31. dec 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babky, vsetko najlepsie v novom roku. Nech sme vsetci zdravi a nech deticky rastu do krasy.
31. dec 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha aj ja prajem Davidovi vsetko najlepsie k prvym meninkam :wink: :dizzy_face:
31. dec 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Ja neverim takym, ze ako na Novy rok, tak po cely rok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Ale samozrejme sa pokusime prezit ho co najkrajsie :slight_smile:
A dakujeme za blahozelanie :dizzy_face:
31. dec 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes este nehajaliiiii,. hehe... duracelkaaa.. a mame uz krasne lavu hornu dvojku vonkuuuuuuuuuuu, preto dnesna i minula noc bola horor, kazdu polhodku hore, uff... ale este prava dvojka musi vyjst.
31. dec 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,
aj ja vam prajem krasny silvestrovsky vecer a v novom roku 2011 vela lasky, zdravia a stastia a pohody a nech nam ti nasi drobci robia radost tak, ako doteraz.

my s mm robime rybky, najeme sa, dame spat deti a na 20h ideme do hotela Lux. Svokrovci ostavaju s detmi, svokra bude mat na starosti Petrika, som zvedava, ako to zvladnu, ale verim, ze obaja bez ujmy.... Budem na telefone a prinajhorsom, ak by ho nevedela uspat, ked sa zobudi, ho pridem nakojit a vratim sa. Aj tak neplanujem ostat dlhsie, ako do cca 1h.

Inak je nam lepsie, aj ked Petulik este dost kasle, ale tak atb berie len 3.den, uz by mohli zacat zaberat.

Tak zatial teda pekny vecer :slight_smile:
31. dec 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik tak prijemnu zabavu...

my dame veceru o 20.00 :slight_smile:

Oliv dnes ide bez spanku, uff... zeby zrovna v dnesny den chcela ist skor na nocny spanok vdaka tomu? hech
31. dec 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My akurat zaspavame aby na 20.30 SME boli fit na veceru a podlamna to' potiahnd NASA viki az do polnoci;)
sosovicka navarena super sa vydarila a mm robi zvysok zlatko moje hrda som naneho
31. dec 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek pekne ťahá :slight_smile:

@zucana ty si šikovná to bez pochýb...tu sme tuším všetky hrdé na svojich mm...len keby ten môj nebol chorý :frowning2: a o 20.30 máte silvestrovskú večeru? My klasika o 17.00 ako na Štedrý večer...ale už bez darčekov :grinning:

Ja som práve uložila Natálku, hrozné už tu strielajú...som zvedavá aká bude noc...idem robiť jednohubky a pôjdeme pomaly susedom...tak vám všetkým prajem príjemný silvestrovský večer :slight_smile:
31. dec 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajeme Vám spolu s Lukáškom a Jurkom krásne prežitý Silvester a želáme všetko dobré do Nového roka 2011
31. dec 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 kedykolvek si to mozme zopakovat,

baby ja len na skok vam chcem popriat krasny novy rok, nech ste vsetky aj so svojimi rodinkami zdravi a nech vam deticky rastu do krasy.
31. dec 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha jej vsetko naj naj naj
31. dec 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata vsetko len to dobre do Noveho roku Vám zelame!!!!!nech sme hlavne zdravy a stastny po cely rok 2011!!!a nase deticky o 100x stastnejsie! :slight_smile:
31. dec 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajeme vam vsetkym stastny krok do noveho roka 2011 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: O+J+O
31. dec 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este 5 minuuuuuuuuuuuuut
31. dec 2010 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz len dveeeeeee
31. dec 2010 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, NOVYYYYYYYYY ROOOOOOOOOOOOOOOOOOOK
1. jan 2011 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek
Olinka, aj tebe prajem všetko dobré v Novom roku 2011, hlavne veľa zdravíčka :slight_smile: aj celej tvojej rodinke samozrejme....
1. jan 2011 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prajem Vam všetkym len to naj naj v novom roku , aby nas naše lasky posluchali a robili na m iba radosť :slight_smile: Šťastny nový rok 2011 :wink: :grinning:
1. jan 2011 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez prajem vsetko dobre v Novom roku :slight_smile:
@maculik Petikovi vsetko najlepsie :wink:
@alex dopredu vsetko najlepsie, lebo ako sa poznam urcite zajtra zabudnem na to ze mas meninky :grinning:
1. jan 2011 o 00:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka1603 dakujem Ivka moc moc moc :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jan 2011 o 01:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata...vsetko dobre do noveho roku 2011 vam zelam...vela zdravicka, lasky, porozumenia a nech drobci posluchaju
1. jan 2011 o 01:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetko dobre do noveho roku! Ze 2011 ty brdo ako to' leti...
Bolo super teraz ideme haji. Viki vydrzala do 23.00 krasne hajala do jednej potom som bolo PRI nej navsteva odisla ahajka v postielke. Mm dava do mycky a pojdeme haji. Bolo super inak
@laxity tu sa veceria neskor. Normalne o 20.00 my o 19.30 a to' akoze skoro
by ma mm poslal kade lahsie keby mu poviem ze o 17tej :grinning:
1. jan 2011 o 01:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tak ešte raz krásny Nový rok 2011

@olifcek to ma teda nenapadlo o pol noci zapínať pc kvôli koňovi :grinning:

A Naty je chorá...má kašeľ, soplík a teplotu 38°C...tak som dala sirup na kašel a radšej aj sirup na teplotu...zle sa jej dýcha je to hrozné :frowning2:
1. jan 2011 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity my nemame telku. Ja mam v obyvke 2 monitory, na jednom sme kukali markizu, popri kecali a na druhom som len zapla net, odklepla spravy, strngli sme si detskym sampusom a sli kukat z okna x:o) takze keby nebol pc zapnuty... Ale mozno bych z mt pisala, kto ho vie
1. jan 2011 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity my nemame telku. Ja mam v obyvke 2 monitory, na jednom sme kukali markizu, popri kecali a na druhom som len zapla net, odklepla spravy, strngli sme si detskym sampusom a sli kukat z okna x:o) takze keby nebol pc zapnuty... Ale mozno bych z mt pisala, kto ho vie
1. jan 2011 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok