Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
1. jan 2011

@laxity vidis? I teraz si cosi usudila a pritom si pravdu zdaleka nemala x:oP. Vy ste boli u susedov jak ste planovali?ci to nie Ty? Juj, Naty skore uzdravenie prajem.

olifcek
1. jan 2011

no nic, vypinam mt a ,,vidime,, sa az vecer, krasny 1.den v novom roku prajem

laxity
1. jan 2011

@olifcek z časti mala...bo si mala zapnutý a napadlo ťa ísť na koňa...to mňa vôbec nenapadlo, ale to asi preto, že som bola u susedov 🙂 ...je to jedno, to som ja len tak napísala...nemôžeš hneď všetko tak brať...veď aj zažartovať treba 😉

u susedov bolo super, Naty spala od 19.15 do pol noci, potom sa zobudila na pirátov....a potom o pol jednej zalomila opäť a spala do 5.45 a vstala a choručká...doktorka príde na ňu pozrieť, tak dúfam, že to bude ok

majte sa pekne 🙂

laxity
1. jan 2011

@olifcek všetko najlepšie k narodeninám, veľa zdravia, šťastia, radosti z celej rodiny... 😉

ak FB neklame 😀

laxity
1. jan 2011

@maculik Petríkovi všetko naj k 11-mesiačikom 🙂

andrea2603
1. jan 2011

Šťastný, zdravý, úspešný NOVÝ ROK 2011 😵 !!!
Oslávencom všetko najlepšie 🙂

blumka
1. jan 2011

caute zeny... tak vam aj ja zelam v tomto novom roku vsetko naj naj najlepsie a nech je krajsi ako ten predosly 😵

moje najmladsie dieta si uzilo prveho silvestra naplno 😀 obidve vecer odkvacli o pol osmej, juli ale cely cas mrnkala, uz cez den bola taka akasi nespokojna (asi na nu nieco lezie), o 23:45 sa zobudila, zacala silno plakat, tak som rychlo zrusila silvestrovanie v obyvacke, mm som znova vyhnala rozlozit gauc v obyvacke, preniesol terezku a bol pri nej ak by ju zobudilo to strielanie, ja som bola pri juli, som myslela ze mozno este zaspi ale ona sa stale divala do okna so strachom, tak som ju vzala na ruky, a divali sme sa spolu na ohnostroj, potom mi napadlo ze nasi este nespia ale asi kukaju telku v spalni, tak sme sli ku nim, tam sme pozerali ste ohnostroj, julinke sa strasne pacilo az vyskala od radosti. Dosiel aj mm na par sekund, popriali sme si vsetk odobre do noveho roka (vsetci sme boli v pyzamach 😀 ), on siel spat a ja som s juli cakala kym to prestane buchat, zaspinkala o jednej a spali sme do 8:30. Ale dnes je cely den taka umrnkana, placliva, neviem ci z nevyspatia alebo zo zubkov alebo fakt ide byt chora..dufam, ze nie

zucana
1. jan 2011

baby vikinka ma takyto zub vzadu...myslite ze to moze byt co sa pred tyzdnom buchla a mala aj modrinku na lici? ale uz modrinku na lici nema.... 😢 dnes som to objavila

olifcek
1. jan 2011

@laxity na FB mam nepravdyyyyy, narodky mam az 16.03. ale diiiiiiiiiik 😀
@zucana co je s tym zubkom? moc nevidiet....

ivka1603
1. jan 2011

@olifcek
Ahoj Olinka...ty máš narodky 16.marca? ....lebo ja tiež 😀

olifcek
1. jan 2011

@ivka1603 ja odpadnem 😀 😀 takze slavime v rovnaky den, hehe .. narodila som sa vecer o 19.30 😵

ivka1603
1. jan 2011

@olifcek
no jasné, že budeme spolu oslavovať 🙂 ja som sa narodila ráno o 9.hodine.....takže máme aspoň rozdielnu hodinu narodenia 😉 a okrem toho si odo mňa mladšia presne o 5 rokov 😵

olifcek
1. jan 2011

@ivka1603 rozmyslam, ze narodky aj oslavim... ze objedname torticku a pozveme si prijemnych ludi 😉 ved 30 uz mat nikdy viac nebudem, no nie? 😀 ako ani 31,32,33.. ale okruhle su okruuuhle

blumka
1. jan 2011

@zucana ja tiez nechapem co sa pytas...ani nevidim zub
@olifcek ty si planovala neoslavit svoju tridsiatku? ta co si, zurku poriadnu treba urobit 😉 😀 u nas bude zurka v marci, oslavime moju a kamoskinu co ma v januari a v lete bude dalsia zurka niekde na orave, bo dalsie 3 kamosky maju 30 v juni, juli a auguste 😀 to bude rok 😀

olifcek
1. jan 2011

@blumka ked ja svoje nejak nepotrebujem oslavit, ale mm bude mat 30 v novembri, uz sa tesiiiiiiiiiiiiim.... 😵

blumka
1. jan 2011

@olifcek olif, ja rada slavim vsetky sviatky, trosku vybehnem zo stereotypu 😉

zucana
1. jan 2011

ma to cele modre...taku modrinu tam ma asi na 4.tom zube zprava...

blumka
1. jan 2011

@zucana aha, uz som si vsimla, ja som myslela ze to je tien..hmm..a nejde jej tam dalsi zubok, zeby z toho? alebo sa mozno udrela niecim ked pchala do pusy

zucana
1. jan 2011

a nemoze sa jej nieco stat chudatku malemu?
inak nas nechala vyspat do 11tej rano 😵
a hrali sme bingo s tymi kamosmi a vyhrala som 25 eur 😀

jaja32
1. jan 2011

Ahojte, zelame Vam len ten najlepsi a najkrajsi rok 2011, zelame vsetkym zdravicko, stasticko a vsetko zle nech nas obchadza 🙂

olifcek
1. jan 2011

jaaaj, ja som zabudla predat odkaz od @garonka, nejde im net, ale vsetky vas pozdravuje a s Tobim sa maju super 😵

svetlankat
1. jan 2011

caute baby, tak este raz stastny novy rok a vela popisanych riadkov,
@laxity skore uzdravenie, juj tazky zaciatok noveho roka

@maculik vsetko naj naj naj

@olifcek 30tku treba oslavit , ja mam 15teho meniny

Miska inac prespala novy rok, mala som z toho velke obavy ale nakoniec to bolo upolne ok, akurat nas hafam sa chudat skryl do kupelne, potom spal zvysok noci pod Miskinou postielkou.

matka331
1. jan 2011

ahojte 🙂 vsetko najlepsie v novom roku vam prajem ,aj vasim rodinkam 🙂

olifcek
1. jan 2011

@matka331 ahooooj, co mas nove? pochvaaal saaaaa, ako Barborka?

olifcek
1. jan 2011

@svetlankat ale tak.. len u nas posedenie urobim, s detskym sampusom.. asi to bude dost podobne ako malickej oslava 😀 no saq ale bre bolo, ci? 😵

matka331
1. jan 2011

mame sa fajn 🙂 malicka ma uz 4 zubky uz nam ide vonku aj dalsi :Dvase deticky spinkaju celu noc? ☹ barborka sa budi dost casto,este stale ju kojim asi to bude aj tym ci?

blumka
1. jan 2011

@olifcek, zurku poriadnu treba urobit, ved zijeme len raz 😀 😀
to sa ta prava ozyva co vcera sme ani sampus neotvorili 😀 😅

olifcek
1. jan 2011

@blumka 😀 😀

tak ale vies, Oliv bude mat l;en 15mesiacov, ja ju nemam kam dat a i keby som mala, necitila by som pohodu, stale by som sa bala, ci jej nic nechyba, ci za nami neplace a taaaq... kojit budem, takze sio nedam normal sampus ani pohar vinka, mne to itak nechyba x;o) mozno tak pohar nealko piva, na to mam chut uz dlhsie 😀 😀 a uz viem, ze mm poviem, ze mojim darcekom je chata, na ktoru ideme konikarky 😅 , ze nech mi nic ine nekupuje... saq to stoji par tisicok, no.... 😵

olifcek
1. jan 2011

@matka331 jj, je to kojenim, chce Ta mat a citit pri sebe 😉 my to mame podobneee 😵

olifcek
1. jan 2011

@matka331 my mame len o jeden zubok viac ako vy... i ked, mozno uz zajtra bude i 6ty prerezany uplne 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre