Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
2. jan 2011

@matka331 jj, ja to viem 😉

garonka
2. jan 2011

ahojte baby konečne nam ide net 🙂 po 4 dňoch 🙂

s Tobim vám želáme všetko naj naj v Novom roku aby vás všetko zle obchadzalo 😵

svetlankat
2. jan 2011

cautew baby tak som nakukla, Alexandram vsetko naj naj naj

@zoska jej to je super, tak Nelkam vsetko naj naj naj k zajtrajsku

baby skore uzdravenie

@maculik stastnu cestu

blumka
2. jan 2011

ahoje 😉
tak uz sme v KE...ten tyzden strasne rychlo presiel, az moc rychlo ☹ a teraz tu sedim v obyvacke, kukam na nas stromcek a vyzdobeny krb a je mi luto ze vianoce uz presli. nejako rychlo ten cas leti

@olifcek sikovna olivka 😵 Julinka sa naucila znakovat svetlo...znakuje to dost podobne s rybou ale ja to viem rozlisit 😉

@zoska, som rada ze uz je lepsie...a vsetko najlepsie k meninkam Nelke (neviem ci tu zajtra budem).

@rivatha aka je ta hra fauna? my sme si s mm kupili Top race...este sme nemali ale cas sa hrat, je to vraj nieco ako dostihy a sazky ale s formulami. musela som kupit neico co pritiahne mm, aj ked ja rada hravam hocico 😉

svetlankat
2. jan 2011

@garonka Aj Vam stastny Novy rok
@olifcek jej to je super ze Oli znakuje, Miska tiez ale niekedy fakt neviem co chce, lebo tak ako znaku mlieko, tak aj mava na papa a tak si aj pyta veci ked nieco chce podat, tak v tom mam riadny chaos. Takze teraz skusame znakovat hracky, konkretne macika

svetlankat
2. jan 2011

@blumka fakt to velmi rychlo ubehlo

alex
2. jan 2011

ahojte kočky,
@olifcek @svetlankat ďakujem pekne 🙂

olifcek
2. jan 2011

@blumka my sme i rybku na prvy krat robili, hend po ukazani... jasne, ale, skusila som to az potom, co si Ty pisala, ze to viete ;o) skusila som to a slo to, chi... a s takou radostou to robila, uuuuZasneeeeee

@svetlankat jj, Oliv podobne mava, ale len podobne, chi... ked cosi chce, tak na to ukaze prstekom a povie cosi ako da 😵

olifcek
2. jan 2011

@blumka myslela som na vas dnes... aka bola cesta?

svetlankat
2. jan 2011

@olifcek my este nerozpravame vobec nic,akurat ked sa jej nieco podari alebo si nieco vezme povie, jeeeej

olifcek
2. jan 2011

@svetlankat jaaaj, prepac, zabudla som.... my mame uz viac slov, no nechodime bez opory 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
2. jan 2011

@blumka dostihy milujem, najradsej mam hru ,,kamionem po evrope,, je to podobne, len s autickami a nakladas i vykladas tovar x;o)) super hry, to asi nikdy neomrzi 😉

olifcek
2. jan 2011

@rivatha no tam su ale otazky dokola tie iste, ze? cize casom sa odpovede naucis vsetky... ci?

svetlankat
2. jan 2011

dobru noc baby, idem hajat

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
2. jan 2011

@rivatha 😉

svetlankat
2. jan 2011

baby @olifcek @blumka @garonka @lienka2 @katka888 baby nemate doma nahodou knihu magicke roky od Selma H.Fraiberg??? Pozicat???

blumka
2. jan 2011

@svetlankat, nemam
cesta ubehla paradne...terezka zaspala po prvych 15 km a spala az do KE 😀 a Juli zaspala sice az v RK ale tiez spala az do KE...ale keby ste poculi ako ona kym sme do toho Rk dosli, vrestala..ona ma sedacku za mm ale mne tak brnelo v usiach a terezka pri tom spala a to bola hned vedla nej 😅

@rivatha, ved to..moj muz nema rad take vedomostne, ale mozno ho raz zlomim 😉 ja rada hram aj take tie strategicke ako su osadnici z kataru atd 😉 a terezke sme kupili hru na motoriku, uz sa dnes hrala s mm..ale je to pre nu este dost narocne..tak snad ju to neodradi 😉

olifcek
2. jan 2011

@svetlankat nemame veru take

avaka
2. jan 2011

kocky,tak vsetko naaaaaaaaajjjjjjjjjjj v novom roku ,hlavne zdravie a nech nam deticky robia radost 😵 😵 😵
a vidim,ze aj Vam sa silvestre vydarili 🙂
my sme silvestrovali kludne,ani mi to nepripadalo ako silvester.. 😅 ,sice na dedine ,ale pirati riadne trieskali rovno pred oknom,takze Ela sa samozrejme zobudila uderom polnoci,(ani som si nestihla so vsetkymi zazelat,len tak narychlo....),sedela na posteli,pozerala do okna,naspulene pery,prekvapeny vyraz,ze : 😕 hóóóóó....hóóóó........
😀 tak som si k nej lahla,este aj pocas cucania sadala,ze hóóóo...,tak som lezala do 00:45
ale aspon sme mali zase zmenu,mala bola spokojna,vela ludi a nove prostredie .nenudila sa a nechapala som ako tam doobeda dobre spala,obidva dni po 2,5 hod.

@zoska,ja som myslela,ze Nela je davno v kalendari 😕 a tiez teraz pozeram a este ju tam teda nemame...

@olifcek ,Ela tiez v noci znakuje 😀 a je bohovska,predtym vzdy tak zakricala nieco,alebo akoze plac,ked sa zobudila a teraz krici v noci da da da,alebo to povie jemnucko a vtedy to znie ako otazkaze da?da? 😀
a bohovsky sa aucila macku,ze ňau ňau 😀 .este som jej ukazala Misiscku kasicku,tak uz tiez vari... 😵
@zucana@laxity,my mame doma tiez skor chladno,sme na prizemi,mame 21 asi,no casto v spalni aj menej...aj teraz,,ked bola mala hore,mala studeny krk,aj chrbatik,ktovie,ci aj preto sa teraz nebudila kazdu hodinu a nechce byt zakryta,tak ju zakryvam,az ked zaspi...

olifcek
2. jan 2011

@avaka jj, Oliv si i hovori varila mysicka kasicku, a pritom si vari ukazovacikom na dlani, hehe, tak zlato to znie, rychlo si cosi rozprava, a popri vari, variiii hehe..... a uz to robi i mne, hehe, ale to robi uz davnejsie, asi dva dni na to, ako som to zacal arobit ja jej, hehe... Oliv v noci zvykla zamlaskat a hrabkat ruckou u mna na hrucniku, niekedy sa jej i podarilo triko stiahnut a hned sa pricucla, no teraz? zamrnci a hned znak, alebo rovno znak, hehehe, kto vie, kolkokrat som si to v noci uz nevsimla.... i ked... reagujem na kazdy pohyb Olivky, takze... 🙂

olifcek
2. jan 2011

my robime kvak, kvak, ale to v tak zvlastne znie, ani neviem napisat, lebo to robime ododnes, hehe, takze musim este napocuuuvat... uz osem dni poriadne nepapa, ale ani neschudla, nastastie, no a dnes, ze haaaaam, tak som to hned vyuzila... ham rozprava uz dlhsie, lebo ja jej vzdy, ze ham, pred kazdym sustom, no bolo to prve ham za tych osem dni teda x;o) tak spapala asi 70g mixnuteho zlteho hrachu 🙂

@avaka uzasne to je, ked uz rozpravaju, ze? a aku radost z toho maju, teda aspon Oliv.... uz to znie krasne, zretelne... teda tam, ham, hav, tata, mama, baba a ine lahke a kratke slova 😵 😵

olifcek
2. jan 2011

bru noc

lenica81
3. jan 2011

ahojte kocky... v novom roku nech ste zdrave a stastne, a nech vas stretava len to dobre... a samo, ze nech vsetko slape ako ma...

lenica81
3. jan 2011

sme doma po cosi viac ako tyzdni... cesta na vychod bola zasnezena, vcera spat bola hmlista... ale nevyberies si... som grogy, takze len takto na chvilku, este musim vybalit, dat prat a tak... a samo sa venovat... 😉

ako dopadli vianoce... lebo som necitala uz dlho... docitala som cez tyzden asi vikend minuly, tak som rada @zoska, ze uz viete na com ste... uz je Neli ok...
co ostatne... date niekto update... ak ano, dakujem, lebo nemam sancu docitat... 😅 😔

my mame sopliky, asi sme boli dlho vonku... ked Vilkovi sa tak dobre spinka na cerstvom vzduchu... 😕 😨 😅

lienka2
3. jan 2011

@olifcek zlty hrach to si davala klasicky hrach? uz mozeme? ci vlastne vy ste uz mali rok.. tak asi preto 😅
@svetlankat, nemame taku knihu..

katka888
3. jan 2011

@svetlankat
nemam ☹

garonka
3. jan 2011

@svetlankat ani ja nemam tu knihu ☹

zucana
3. jan 2011

cafte baby my uz 3ti den vstavame skoro o 11tej a potom spime poobede okolo 15.30 hodku a potom zaspime o 22.00 najskor....aky maju mat deti spanok po roku resp aky harmonogram.....
vcera sme boli vmeste viki bola 1.krat na kolotoci 😵
stretla som sa aj s tou babou co ma to dievcatko maria sole sa vola tak sa zacala budit o 3 tej rano na mlieko tak vraj pribera aj ked ze nic moc...ona jej dava jest presne kazde 4 hodiny a nechava ju plakat aj tak zaspava.....a ze to jak mozem pri kojeni uspavat....
a co by ste robili s tou modrinou na zube?stale mi zubar neodpisal a doktorke az o 12tej idem skusit volat snad nema dovolenku....
inak stale kakame do nocnika a poviem vam ze teraz dobre nalozila
😀
a krasne sme sa rozkecali 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre