Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
4. jan 2011

@svetlankat Sveti z hrnčeka avent nevyteka môj Tobi ho od začiatku odmietal ale teraz z neho pekne pije a mam aj hrnček MAM aj z toho pije, skus kupiť či sa Miške hrnček zapači 😵

teuska
4. jan 2011

@garonka my mame aj Mam a aj ten odmieta. Preco nie je dobre aby pil z flase?

teuska
4. jan 2011

@garonka som minule pozerala na Facebooku a nevedela som, ze si to ty. Mala si napisane nieco o pustani lampionov v Cadci? Chodievate do Cadce? Lebo ja pochadzam z Turzovky.

lienka2
4. jan 2011

@teuska my tiez mame od aventu hrncek, ale pije z flase.. hrncek odmieta.. skusam ponukat, ale zatial bez uspechu..

lenica81
4. jan 2011

@teuska nejako sa to tu bojkotuje... alebo deticky su narocnejsie... 😉 ja tu sedim a cakam, Vilko spi pomaly 3 hodky, a to sme z prechadzky prisli pred 1,5 hod...

lienka2
4. jan 2011

@lenica81 zavidim 😅 my sme spali teraz az 45minut, najblizsie sa ide spat az vecer.. ani naobedovat som sa nestihla 😔

lenica81
4. jan 2011

my mame doma cca 5 poharikov, ale to si len srkne a konec... chvalabohu dojcim, tak sa aspon tak napije... 😀

lenica81
4. jan 2011

@lienka2 sak ja tiez kukam jak puk... vcera doobeda dal polhodku a potom poobede hodku, ale tu druhu polhodinku mi spal na prse... lebo som si musela oddychnut, kedze sme docestovali o 2 v noci... 😔

teuska
4. jan 2011

Do kedy budete kojit? Aj ja este kojim a rada by som potiahnut, co najdlhsie, ale bojim sa ze bude problem potom s odnaucenim.

svetlankat
4. jan 2011

@garonka tak ho kupime, ved kopec penazi investujeme do hovadin a toto sa mozno uchyti

lenica81
4. jan 2011

@teuska pokym mi nezacne rast brucho opat... 😀

svetlankat
4. jan 2011

@teuska podla clankov annag sa dietatko odstavi samo, ked prestanes ponukat prsnik, skor ci neskor

lenica81
4. jan 2011

@svetlankat pravda, pravda...
akurat som bola v tescu, clemmy kocky maju po 14,50 cca a na nete sa daju s osobnym odberom za 10... dobry rozdiel... 😨

maculik
4. jan 2011

ahojte,
tak my dnes mame urevany den... neviem, ci to tym, ze za tie 2t na Sk si navykol mat okolo seba ludi a stale sa mu niekto naplno venoval, ale proste od rana place. Obed nechcel, zjedol 3lyzicky, zatal usta a koniec, potom reval asi pol hodku, az som ho nakojila. Najprv som chcela ho nechat vyhladnut, ale uplne sa po mne sapal, tak som to vzdala.
Ked vam drobci nechcu papat, tak im spravite nieco ine, alebo ako to riesite?

Plus este stale kasle, cely je zachrchlany, akoby mu tie atb nezabrali, a to dnes vzal poslednu davku. Rozmyslam, ci ist k dr, pre istotu ze by ho pozrela, ci ma priedusky ciste.

A do toho sme si nasli papier, ze vo stvrtok dovezu spalnu, my sme to cakali az koncom mesiaca, takze vobec nemame vymalovane ani vypratane, dovolat sa tam nevieme od vcera, takze mm bol kupit farby a vecer ide urobit prvy nater, zajtra druhy. Postel musime rozlozit a dat do pivnice, pojde koncom mesiaca k nasim, lebo tam spavame len na matracoch. Skrinu jednu vyhodime, druha pojde k nasim. Spat asi budeme na matraci v obyvke, Petrik jasne, ze v postielke. Ale robota naviac, vsetko narychlo, bez pripravy, dokelu 😒

teuska
4. jan 2011

jej babenky, lucim sa, maly je hore a je hladny ako vlk 😀

svetlankat
4. jan 2011

@garonka @teuska @lienka2 baby a este jedna otazocka, kolko ml ma vas poharik? lebo su rozne, uz som na nete nasla aj nejaky ze termo

zoska
4. jan 2011

ahojte baby,
boze ja som chora teraz pre zmenu...dr ked ma videla dnes tak mi navalila take silne ATB, mam silny zapal hornych dych. ciest, total spuchnute hrdlo, prinosove dutiny, no katastrofa, len sa strasne bojim aby neochorela Neli ☹
snazila som sa sama liecit, ale dnes rano ked som mame ani do telefonu odpovedat nevladala, tak sa vypytala na hodinu z roboty a prisla k malej ze nech idem k dr.
mm som volat nechcela, aj tak kym by sa zo ZA dotrepal.... a aj tak mame tichu domacnost 🙄

@svetlankat ja davam tiez malej nasivin ked sa mizda ze ma viac soplikov a ja mam tiez nuk hrncek co tecie a zhanam k nemu nahradny sosacik, ale vsade maju len sosaciky netecuce zn. NUK, tiez sedia na ten hrncek, ale mala mi z toho nevie pit ked jej to netecie, takze som tam urobila dierku aby tieklo, ale nie je to ono...nevidela si prosim ta niekde nahradny tecuci naustok na ten nuk hrncek?

svetlankat
4. jan 2011

@lenica81 to je

svetlankat
4. jan 2011

@zoska poviem ti pravdu ani som nepozerala, ani som nevedela, ze na ten nuk sa da kupit netecuci sosacik. nevies mi poslat nejaky link ako ten sosacik vyzera? ak najdem tecuci dam ti vediet

lienka2
4. jan 2011

@svetlankat tusim 150ml .. no su rozne velkosti..

svetlankat
4. jan 2011

@zoska nasla som toto, ona pise ze nekvapka ale vyzera presne ako nas kvapkajuci

svetlankat
4. jan 2011

@lienka2 ano ano su rozne preto sa pytam, dakujem

raa2
4. jan 2011

Ahojte
@zoska my sme kupili taky poharik uz zo slamkou, nebude ti z neho pit? matka to bavi, tak za den mi vypije aj 500 ml tekutin. ten avent sosacik na to nebude pasovat? mne ked nechcel z tych silikonovych cumlov maly pit tak som kupila chicco kaucukove cumle a tie pasovali aj na avent poharik, tak si myslim ze ten sosacik by mohol pasovat aj na tu tvoju flasticku...skore uzdravenie prajem.
@maculik budes mat vela prace ☹ inak matko je tiez ako besny, boli sme u nasich, tam sa len nosil a tu si to vyzaduje tiez 🙂
Dnes ma inak skoro slak trafil, dala som ho spat o 1145, zobudil sa 1223 uz vyspaty, vravim mu matko este haji haji, no ani za svet nechcel, tak som ho obliekla ze ideme vonku, co sa mu ale vobec nepacilo, tak som sa musela pri schrankach otocit, co tak vrestal v tom kociku a vratit sa naspat, som nechcela nech sa toho studeneho vzduchu nadycha. ked som ho vyzliekla, dala do manduci na lopte podrndala tak zaspinkal hned. tie roracie s tym obliekanim hroza, on vam bol ako nepricetny ...

svetlankat
4. jan 2011

@raa2 to aj my sme nepricetny ked sa obliekame, vacsinou, ale uzpo ulo zeni ko kociara sa zvykneme ukludnit

svetlankat
4. jan 2011

@zoska aha aha tu je ten nas, aspon myslim

garonka
4. jan 2011

@teuska my mame aj fľašu a v pohode aj z tej mi pije ale z hrnčeka mu ide lepšie 🙂 to je indi vindi z čoho ti bude piť či z fľaše či z hrnčeka 🙂

garonka
4. jan 2011

@teuska jo jo to som ja 🙂 lampiony sa mi pačili a chodi tam moja suseda a že to je skvele 🙂

zoska
4. jan 2011

@svetlankat daj aj link 😀

garonka
4. jan 2011

@svetlankat naš ma 150 ml ale kupim iny lebo ten naustok čo mame je od 6 mesiaca

garonka
4. jan 2011

@svetlankat ja som tak investovala do cumlikov kym sa neuchytil na MAM a iny do ust neda 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre