Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
5. jan 2011

@blumka neee, bo hranolky su najlepsieeeeee 😀
@lenica81 nie je sladke ako sladke... ani podiel prospesnych veci z acidka a jogurtu s lekvarom, acidko je lepsia volba x;o) uz i preto ako pise @blumka 😉

andrea2603
5. jan 2011

tak snáď 1-2 krát do týždňa môžme a skúsime aj acidko.
@jaja32 😀 aký terminátor je Natálka 😎

katka888
5. jan 2011

@blumka
ahojky, dakujem za opytanie, uz sa mam celkom fajn... 🙂

inac zavesy..... vela znamych mi stale odporucalo v hypermarkete tesco na konci, ako sa vchadza do potravin je predajna zaclon, ze tam je velky vyber a za dobre ceny. ja som tam sice nebola ale do noveho bytu si tam pojdem nieco povyberat

lenica81
5. jan 2011

@olifcek ja davam smotanove jogurty... najma sabi biely... 😉 ale skusim acidko... a to mozem viac ako deci... teda ak to zvladne... 😅

olifcek
5. jan 2011

@lenica81 mne slo o ten lekvar 😉 kludne i cele, ak vypije 🙂

olifcek
5. jan 2011

idem off...

blumka
5. jan 2011

@lenica81 a skusila si dat do jogurtu vyzivu? alebo banan?
inak ja osobne neverim ani tym acidkam prichutovym..podla mna co je uz nejakym sposobom ochucovane tak obsahuje kadejake konzervanty a ine somariny, tak mozno by som predsa viac verila domacemu dzemu 😅

@katka888 dakujem..
este to nie je aktualne ale uz musim premyslat nad zariadenim..na vacsinu okien davam zaclony tak si chcem dopredu popozerat nejake pekne a inspirovat sa... 😉

blumka
5. jan 2011

a de je @zucana? dufam, ze nie su aj oni chori 😕

lenica81
5. jan 2011

@blumka aj ja som to myslela tak, ze viem, co v domacom dzeme je a v tej prichuti acidka je bohvie co... napriek bakteriam... 😅

@zucana je fakt mimo, aj @rivatha... ale tu som zahliadla na FB aspon... 😅

lenica81
5. jan 2011

@blumka my sme babke kupili taku modernu zaclonu v merkury markete, fakt maju nadherny vyber... lebo babka mala take tazke a hrube zaclony, ze pomaly ani dnu nesvietilo slnko... a to ma byt na zapad... 😀

blumka
5. jan 2011

@lenica81 ale ked davas plnotucny jogurt a do neho dzem tak myslim ze to je ok, acidko ma tie iste kultury co jogurt, ci ma aj neico naviac... ved to nei je kazdy den a ako hlavny chod..podla mna radsej dzem do jogurtu ako piskoty alebo keksiky plne cukru a kr. mlieka 😉

andrea2603
5. jan 2011

@blumka dnes asi do všetkého dávajú somariny, aby to dlho vydržalo a chutilo.
Viete niektorá ako je to s reklamovaním tovaru, musí byť originál krabica alebo nie, keď to nesiete do obchodu reklamovať. Dnes som bola v lindl reklamovať detskú prilbu /pokazené koliesko na zaťahovanie/ a hneď ma s tým privítala a dosť nepríjemne, že "a kde je krabica?", tak som jej povedala, že podľa obchodnej komory /to ma tak tam napadlo, vôbec neviem či je to tak 😅 😕 /, krabica nemusí byť, tak kukala na mňa ako puk a že dobre veď mi vám to zoberieme aj takto bez krabice. Ale viditeľne ma chcela odbiť tým, že nech idem kadeľahšie, keď to nie je v originál krabici. Aj som jej povedala, že či si myslí, že som na hlavu, že budem skladovať krabicu 2 roky a že ja reklamujem prilbu, nie krabicu 😅

ďakujem za želania k meninám 😵

blumka
5. jan 2011

@andrea2603 ja tiez viem ze krabica byt nemusi...

jja
5. jan 2011

dievcata dakujem vam za rady,,,vyskusam....
mam este jednu otazku. mame prave na navsteve kolegovcov z prace a jeden kolega mi hovori, ze pozera ze mala sa plazi ako ak ich sa plazila pred dvoma rokmi, ze iba sa plazi ako partizan, ze to je zle, ze ju musime ucit na kolena ze potom ma slaby chrbatiik., mame jej stale davat koberec pod nohy , ze v tej polohe na kolenach sa posiluje chrbat...ze vraj to maju od fyzioterapeutkly..co si o tom myslite?

andrea2603
5. jan 2011

@jja tak toto neviem, možno @blumka poradí.

lienka2
5. jan 2011

@jja nas Lukasko sa tak plazil ako partizan, vsak @olifcek videla 😀 az neskor sa dvihol na styri a uplne sam.. inak by ma zaujimalo ako mas naucit dieta 4-nozkovat? 😕 a my sme chodili aj na rehabilitaciu a tam to nikto neriesil.. inak tu uz vsetky deticky skoro 4-nozkovali a my furt len na zemi ako partizan..

lenica81
5. jan 2011

@jja my stale ako partizan... a na posteli aj na 4 sa da a prejde zo 3 kroky... inak sa na 4, a este skor na 2 taha a opiera sa o vselico a je na kolienkach, tak aj tak si myslim dost chrbatik poposiluje... hlavne ked ako frajer 😎 sa pridrza jednou rukou a druhou ukazuje prstom, aj na plafon, a ja cakam, kedy sa kde otrieska... 😅

jja
5. jan 2011

@lienka2 vsak to by som aj ja rada vedlah j

jja
5. jan 2011

vedela....

lienka2
5. jan 2011

@jja vsetko ma svoj cas.. stale som pocuvala ze ma lukasko daco s chrbatikom ked este nestoji, nesedi.. nestvornozkuje.. a teraz robi vsetko, len mozno trocha opacne ako ini cakali.. najprv sa postavil a sediet zacal az teraz nedavno.. takze hlavne nestresovat 😎

garonka
5. jan 2011

@blumka fajne zaclony maju na konci v tesku tam kde su zachody 😅 , potom aj v Jysku, a najlepší vyber je asi v merkury market, a ešte bol origoš obchod so zaclonami na mlynskej volal sa Gardenia ale asi ho zrušili, u nich si dala robiť švagrina zaclony na mieru a prenadherne 😎

marina87
5. jan 2011

aj my patrime do klubu II/2010, ale pravdu poviem, ze vas obdivujem, lebo sotva citam vase prispevky, nie este prispievat, ale uz som si povedala, ze musim 🙂
chcela by som sa vas opytat, ako ste na tom s papanim a hlavne pestrostou - my mame 100%tny iba obedik a vyzivy......kase - hm, tie vacsinou dojedam ja, jogurty - detto, cerstve ovocie - nehrozi......viete mi poradit nejake finty? inak stale papame aj MM.
citam tiez o fyzickej zdatnosti drobcov - my sa statocne plazime, pekne sedime a vieme sa posadit, no na 4 nam to akosi nejde, aj ked zo 2-3 kroky uz su, ale potom to mala vzdava (rychlejsie sa dostane k cielu plazenim). na nozicky sa taha, hlavne ked ma nejaku prekazku, tak sa vytahuje a uz sa aj sama postavila v postielke, teda vytiahla sa...

garonka
5. jan 2011

@jja suhlasim s @lienka2 ozaj ma všetko čas, raz ťa Kajka prekvapi že začne štvornožkovať a ani sa nenazdaš, mne sa tobi začal na štyri davať tiež len nedavno a prvykrat si sadol presne 19.12 2010 to si zapamätam 😵
a to plazenie je indi vindi Kajke je tak dobre, môj tobi sa radšej plazi a vyzera tak akoby kosil travu 🙂

garonka
5. jan 2011

a ja som dnes zletela z kočíkom rovno na riť odniesla si to moja prava ruka ☹ fajne ma boli ale neopucha 😖
nejaky pakoš nalial vodu na zabradlie, nevšímla som si, že je zabradlie klzke a rovno som s kočíkom letela dolu po tych koľajničkach ešteže mam ťažky kočiar lebo neviem neviem ale mamina sa zo strachu rozplakala ☹

garonka
5. jan 2011

@marina87 my papame fajne, desiata, obed, olovrant a večera kaša a pred spanim mliečko 😵
klop klop nech nezakríknem 😅

jaja32
5. jan 2011

@marina87 ahoj, vitaj.... no neviem ci na nase deturence nejake finty platia 🙂 ked nechcu papat, tak nepapaju. Mne nastastie Natalka celkom slusne papka...jogurty, zeleninku, kase, zacala konecne aj cerstve ovocie... banan by jedla kazdy den, ale ked si zatne tie 3 zubky...tak s nou nepohnem. Ja vtedy ustupim a urobim mliecko...a ked ani to nechce.... hups cakam, kedy si zacne pytat. A musim mixovat....mozno aj do jej 18-tky 😀

andrea2603
5. jan 2011

@marina87 stíhame 😉 , síce za pochodu, sem-tam pár dní výpadok, ale je fajn si pokecať s niekým, kto má rovnaké radosti a starosti. U nás mliečne tiež veľmi nejdú 😎 .

andrea2603
5. jan 2011

@jaja32 aj ja mixujem, lebo keď nie je mixnuté, drhne ju ako by som ju otráviť chcela 😅

jaja32
5. jan 2011

@garonka v Jysku su krasne zaclony, ale my nemame dobru skusenost. Kupovali sme braskovi take moderne... sice neboli na metraz, ale balene a krasne. Na jedno okno sme museli kupit 2 a niekde 3. Ani jedna nemala rovnaku velkost aj ked mali byt rovnake. Vzor sedel, ale velkost nie. Bud chybalo, alebo boli dlhsie. Tak sme strihali, sili a nadavali.

jaja32
5. jan 2011

@andrea2603 ja nemixnem akurat rohlik, banan a v poslednej dobre jablcko len nastruham...ale nie na jemno.

andrea2603
5. jan 2011

@jaja32 presne takto aj ja, jablko, hrušku strúham, banán rozpučím vidličkou, ale obed musí byť mixnutý.
Herečka sa teraz zobudila, spala od 18.00, tak skôr ako o 23.00 nespíme 😒 , do prdelky! a mňa dnes nejak hlava bolí, už by som si aj hneď ľahla.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre