• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
Natálku mi zobrali svokrovci von, tak si idem ľahnúť pate zatiaľ :slight_smile:
7. jan 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity no, nasa OLiv je tiez velmi sikovna, tiez robi skoro vsetko skor ako ,,mudre,, tabulky kazu... a to sme este predcasniatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. jan 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek
@rivatha len na blocku nie je napisane kvoli comu bola zlava.. no nic, skusime :sweat_smile:
7. jan 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 tak je to ich chyba, oni to tam mali napisat :dizzy_face: :dizzy_face:
7. jan 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek skusila som vymenit baterku a ide :slight_smile: len nechapem.. ved sme tam dali vtedy nove baterky.. ani nie mesiac ma auticko.. a keby bola zla baterka by som cakala ze sa vobec nezapne, nie ze bude chrapcat :sweat_smile:
7. jan 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. jan 2011 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka veru malo pospinka, dnes 1hod., skor ako o 4 hod sa mi neoplati ju uspavat, ona nechce a potom je uz neskoro. My uz o pol siedmej kupkame a niekedy skor, zalezi od toho ci je mrzuta, alebo nie.
@rivatha a ty mas kde profilovku? Taku krasnu si mala
@maminnka sikovnicku mas...my ukazujeme prstekom, ale kocky stavat nechce, len rozhadzovat

Mne Natalka pije acidko z poharika, inak som neskusala.
7. jan 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity nech sa vam rychlo polepsi a nech vas uz vsetko zle obchadza, uz mate "odchorobovane" do zasoby... :pensive:
7. jan 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity ako sa hovori, ked sa vali, tak sa vali, skore uzdravenie, no a prave si ma vyviedla z omylu, ja som si myslela ze ked je niekto zaockovany rotavirusom, ze ho nedostane.
7. jan 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska dakujem skusim jej ho dat z tiez z poharika,kupila som acidko plnotucne tak uvidime
@zoska dakujem skusim jej ho dat z tiez z poharika,kupila som acidko plnotucne tak uvidime
my ukazujeme prstekom, ale jakym stylom, napriahne ruku a potom rychlostou blesku stiahne k sebe... :grinning: a pozera na lampu, stromcek, hodiny... blaboce skor... dede, mama, tata... ale to len ked nieco chce, alebo sa mu chce, inak vselijake dava slabiky... a zatial nestaviame vezicky, ale uz ich nebura jednym vrzom, ale po jednom pekne rozoberie, resp. vyberie postupne jeden z druheho kelimky, ak su do seba poskladane... a mame takeho slona s otvorom na kocky, tak mu to pomaly ide ich tam hadzat... ale vsetko sa mu musi chciet... :grinning:
a uz si vie pekne sadnut a vratit sa na brusko cez zlozenu nozku... a uz sa postavi ku gaucu v celej vyske, ak je rozlozeny, tak sa na neho vyskriabe... :sweat_smile:
7. jan 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa pochvalit :grinning: vika zaspala prvykrat v postielke.sice nam to trvalo 50 minut ale zaspala tam a ja ju hladkala...ked mrncala spievala som.nastastie to nebol desperatny rev....a teraz sa zobudila bola som tam dala dudlik a nemusela na ruky brat...skusim to aj vecer ale to bude asi ine zuzo :grinning:
@maminnka my ukazujeme uz ale tiez sme pred tyzdnom zacali (a my sme starsi) a hovorime mama, papa, tata, baba, hop, vute vute (niekedy to znie ako bude bude) ..... ale neviem ci sa toto beru ako slova...no a neboj kazde dietko inokedy zacne natalka je sikulka ved ako rychlo zo dna na den zacala robit pokroky :wink:
7. jan 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat ja viem, ze vakcina je len na zmiernenie priznakov u rotavirusu... inak pri tazkom priebehu musis do nemocky... :unamused:
7. jan 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat aj my sme si to mysleli :pensive:

ďakujem baby :slight_smile:
7. jan 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 keby sme neboli zaočkovaní a chytia ju rotavírusy, tak určite, že skončíme v nemocnice :slight_smile:
7. jan 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@LAxity jaj dufam ze vam uz bude lepsie a uz len zdravi budete...
a my vezu este neskladame a ani vela inych veci co ine deticky tu ale moc ma to netankuje...niekedy mi to tu pride ako predbiehacka kto je v com lepsi a kto je v com prvi :grinning: tym chcem vsetkym povedat ze su ovela dolezitejsie veci ako ci vie niekto poskladat vezu alebo utriet si pusu alebo ine...na nikoho teraz nenarazam :sunglasses: samoska ze si tu vravme ze kto co vie ved je to suepr aj sa pochvalit :wink: ved aj ja sa chvalitm :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no a my spime takto:
ideme spat cca o 21.00 az viac a vstavame o 9.00 a viac a potom mame jeden denny spanok poobede okolo 14-17 (spi tak hodku a pol ale v tomto rozmedzi)
7. jan 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ziadne ockovanie nechrani pred chorobou, len vraj zmiernuje jej priebeh

@laxity skore uzdravenie prajeme natalke..ked sa dari, tak sa dari :unamused:
7. jan 2011 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana presne tak a preto som to písala vyššie :wink:
7. jan 2011 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My este spime.... Ozik baby viki zaspi najlepsie na vankusi Ale potom jej ho vezmem... Uz mozU babatka na vankusi?
7. jan 2011 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak práve mi mm povedal, že doktorka sa len domnieva, že ide o rotavírusy (také príznaky aké má Naty), ale tým, že je očkovaná, tak má to len ľahký priebeh ako som hore písala...ale Naty akoby fakt nič nebolo :grinning:

@zucana @blumka ďakujem

@zucana ja som sa už na to pýtala dávnejšie a myslím, že do 2 rokov či? by sa malo spať na rovnom :confused:
7. jan 2011 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak jaku hrubku som dala... Ze prvi :sweat_smile:
7. jan 2011 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ja som si ju všimla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jan 2011 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa paci, ked sa napise, kto co vie, lebo ako som pisala, ak sme to este nerobili, mozem s tym zacat a vediet, coo aj ine babatka...
7. jan 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity Natalke želáme skore uzdravenie a nech ju už choroby netrapia, take slniečko krasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. jan 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme vonku... oliv sme zgulovali, povozili na auticku, pacilo sa, chiiiii... uz budu i sane, ale tie kym pridu... dostane ich oliv na narodky abo vianoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. jan 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka a Ty de mas profilovku?
7. jan 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka ďakujem moja :wink:
7. jan 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, ockovania nie su na zamedzenie ochoreni, ale na mierny ,,prejav,,, ked uz prride...
7. jan 2011 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek nakratko som ju dala off :sweat_smile:
7. jan 2011 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. jan 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok