Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
7. jan 2011

@laxity my nesme očkovaní proti rotavírusom jaj 😖 a ja keď počujem slovo očkovanie ma trasie, to nas čaka vo februari ale uvažujem ešte či dať pichnuť alebo nie

garonka
7. jan 2011

@olifcek kvôli špionom 😝 😅

olifcek
7. jan 2011

@garonka ja davam len povinne ine ani omylom 😉 a mmr posuniem na neurcito 😉

olifcek
7. jan 2011

@garonka saq vedia, ze si to Ty, ci? 😉

garonka
7. jan 2011

@olifcek niektori vedia vedia a škoda že sa nick neda zmeniť tak par dni budem inkognito 😨

aj ja len povinne ale to MMR ma straší 😔 vraj je dôležity odstup od očkovania ale ja sa desim dať pichnuť presne na 12m očkovaciu latku, ktora je od 15m

maminnka
7. jan 2011

@mykky ja som varila bezvajecne spagety so zeleninkou a morcacim maskom

olifcek
7. jan 2011

@garonka mmr je medzi 15-18mesiacmi... my ideme v marci na tretie povinne, z tej prvej serie, mmr ma byt najskor o 2 mesiace po tejto serii, co vychadza na jun, ale ja to posuniem na 18mesiacov, cize august a paq to posuniem na neurcito, nieco ai vymyslim, pripadne i lekarku vymenim...

lenica81
7. jan 2011

@garonka vas fakt skoro ockovali s tou 3. davkou... my ju dostaneme na Valentina... ☹ alebo 😀 takze romantika nehrozi, ked uz po 2. davke mal Vilko teploty... 😅 😀

maminnka
7. jan 2011

kocky, nase drobce uz mozu acidko? super! a co syry, su nejake menej slane? ktore to su?

lenica81
7. jan 2011

@maminnka a nechavas cele spagety, na zabavu... 😕

inak, super, ze planujete ten dom... 😵 a ak mozem vediet, kde ste kupili pozemok... 😕

laxity
7. jan 2011

@garonka tak to vo februári máte povinné nie? Ja som mala dilemu či zaočkovať proti rotavírusom...no ale ako vidím dobre, že som dala...inak by sme zase boli v nemocnici...ja už fakt neviem ale rozhodnutie je len a len na nás

lenica81
7. jan 2011

@maminnka viem, ze cottage sa moze aj lucina ci zerve, ale tie su smotanove aj s tvarohom sa mi zda, tak neviem... ale v prikrmoch to odobrili... 🙂

garonka
7. jan 2011

@olifcek jaj tak ak som to spravne pochopila tak po tej poslednej pichačke ma byť odstup 2 mesiace tak to potom asi oki, lebo tobi dostal v decembri tu tretiu a vo februari ma dostať tu zakladnu MMR, ale ja sa bojim toľko toho čítam negatívneho o tej vakcine, ale radšej preložím nech ho nepichaju
juj a budeš meniť doktorku?

laxity
7. jan 2011

@lenica81 my 2.2. vraj to musíme stihnúť ešte pred rokom 😕

maminnka
7. jan 2011

@lenica81 spagety pokrajam, hehe, neviem ke by to bolo dat jej ich cele, ale mozno vykusam 🙂

garonka
7. jan 2011

@lenica81 skoro 😒 ale že tam je dôležity odstup očkovania tak vraj nevadí ale i tak no 😒

garonka
7. jan 2011

@laxity povinne jasne

maminnka
7. jan 2011

@lenica81 diky za tie tipy na syry, musim vyskusat 🙂

laxity
7. jan 2011

bože baby vy tu ako pekne skúšate syry, acidka....a my len MM viac menej...ale tak uzdraví sa a snáď sa aj rozpapá...ale schudla mi vidím to na nej a aj na plienkach ☹

a acidko ste aké dávali? Môžem aj vanilkové? To máme v ladničke 😀

lenica81
7. jan 2011

@laxity aj, len plnotucne... 😉

lenica81
7. jan 2011

@maminnka ved to, furt len chlieb s maslom... niezeby mu nechutilo, ale mi to pripada take fadne... najlepsia bola moja babka, ona kupuje len ramu, tak ze preco nedam Vilkovi... 🙄 lebo som mu dala postny chlieb... a ze aka som ja matka, ze mu to ani dole krkom nezlezie... 😔

olifcek
7. jan 2011

@garonka jo, zmenim doktorku, ked nedovoli mmr posunut, ked ju posunut budem chciet... medzi druhou a tretou ma byt pol roka odstup... a mmr daj ked bude mat Tobi 15mesiacov, alebo 18 mesiacov, ako su tabulky 😉
@laxity schudla, alebo sa do vysky vytiahla? i my sme od cca 23.12. takmer len na mm x;o) i ked vcera a dnes uz aspon 100g spapala... zubky
@laxity mozes aj vanilkove ;)

maminnka
7. jan 2011

@lenica81 rama? moj muz to vola "nafta, co sa natiera na chlieb"

maminnka
7. jan 2011

@laxity juuj, uz je to dlho, co? neboj, Natalka vyzdravie a pekne sa zasa rozpapa!

lenica81
7. jan 2011

@maminnka rovnaky postoj mam k tomu... 😀

maminnka
7. jan 2011

@lenica81 opravujem: "ropa, co sa natiera na chlieb" 🙂

lenica81
7. jan 2011

@olifcek @laxity ja mam kamosku, a ta ma dceru, co teda papkacka nie je... v lete mala cosi vyse roka a vravela, ze ma aj take dni, co ju len dojci, lebo proste nechce jest... ale mala zlata a sidlo neskutocne... takze sa isto netrapte... 😉

olifcek
7. jan 2011

@lenica81 JAAAAAJ, NECHUDNEME, TAKZE NETRAAAAAAPIM, ale dakujem, si zlata 😵 😵 ja uz viem od @latvia, ze take dni budu, najma, ked rastu zubky a paq v lete

laxity
7. jan 2011

@olifcek vieš, že ti ani neviem povedať či sa do výšky vytiahla...ale schudla určite možno nejakých 8300g má teraz

@maminnka dúfam, na tvoju Natálku sa určite nechytí 😀 , ale verím, že sa rozpapá 🙂

@lenica81 už sa tým radšej netrápim, hlavne, že chce aspoň MM, veď je chorá, tak to chápem, veď ani nám dospelým nechutí...aj ja chudnem 😅

maminnka
7. jan 2011

@laxity nasa Natalia zje na ranajky cely krajcek chleba s maslom (bez korky), pol mrkvy, kus uhorky a este pyta!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre