Mamičky. Február 2010

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!
avaka
8. jan 2011
cafte baby 😎 ,tak sme pekne rano spali....do 9:15 😎 ,takze bol len 1 spanok cez den a vecer ze okupem o pol 7 a viete kedy zaspala??? 20:25 !tolko som tam lezala... :-N tak kukam,ze @garonka sa stazuje,ze 20 minut pri Tobim sedela...... :-N 😃
@zoska,nasa minuly mesiac kaslala,ale nic ine nemala,ani teploty,tak jej asi hlieny stekali a v lekarni mi dala solmucol,o 2 dni ani chyru po kasli a ja som tiez a aj mne pomohol,tak skus sa spytat v lekarni...dufam ze to bol solmucol... :-N ,miesalo sa to...
a ten roboticky vysavac....ja uz o nom tolko basnim a mm stale netrklo ho kupit... |-| :-|
@laxity,neboj,mm bude,ja to tiez mavam,mne ked mala menej pije cez den,hned sa mi to odzrkadli na mm tak o 2 dni ,potom stale taha...ako aj dnes po tom dlhom uspavani a nielen 4 min,musi tahat....casto,ked mam menej sa mi neskoro spusta mlieko,ale ked takto potaha naprazdno,tak potom mam az az...mm vzdy funguje dopyt-ponuka 😉 ,takze uvidis,ak Naty tahala zajtra uz bude lepsie a pozajtra uplne super 😉 ,pripadne by som vzdy este pred cajikom ponukla a az ked potaka,tak potom caj 🙂 a stres fakt robi vela,ked sa mi nespusta,mala nervozne myka nohami,ja nervozna a tym duplom sa nespusti...

@zucana,pekny obrazok 🙂 a ine palky =-)
a velmi sa mi pacia torty,co @alex davala s tym slonikom 🙂
baby,ved my uz budeme mat rok =-) ,ja vobec neviem aku tortu,jja mi slubila zohnat jednu pani,tak sa tesim a uvidim,ci sa bude dat vybrat 🙂
a este k tomu,nasa mala rada ukaze cely repertar toho co vie... :-N ,az tak kuka,ako ju obdivuju... 😃 .ale zajtra moze byt inak,kedze sa uz hambi a ked sa niekto prihovori,tak pozera bokom :-N
a mame uz lepsiu pokozku,klop,klop...a som rada,ze sa nechava natierat,asi jej to je prijemne,potom uz zdrha,stale ju mazem...a kazde rano ukazuje akoby prosim -prosim a som nechapala,co chce... =-) az dnes mi trklo,vzdy,ked vezmem krem do ruky,tak ona si ho uz ako rozotiera v rukach... 😃
garonka
8. jan 2011
@andrea2603 aj mne sa veľmi ľubi ale mm nie prave kvôli tym očiam, ale ďakujem a verim, že ta torta bude ja si ju vydupem x-)
avaka
8. jan 2011
@zoska,ten sirup vraj rozpusta hlieny..
olifcek
8. jan 2011
@blumka to co za polohu?
andrea2603
8. jan 2011
jak sa to tu zvrhlo 😎 , aké polohy =-) 😃
svetlankat
8. jan 2011
@laxity super link dakujem
olifcek
8. jan 2011
@blumka len Oliv ma na mna radar... rano okolo 6 chodim na wc, i skor idem,samozrejme, ale i o 6 a ked sa vratim, Oliv uz sedi a caka na mna, pridem, pohladkam ju, objimem, lahne mi do narucia, polozim ju lahnut, lahnem k nej, pricucne sa a hajinka dale... 🙂
blumka
8. jan 2011
@olifcek to je taka poloha ze o sexe len dumas 😃 :-N
olifcek
8. jan 2011
@blumka 😃 😃 😃 😃 😃
svetlankat
8. jan 2011
@jaja32 aj ja chcem palec na noc
andrea2603
8. jan 2011
😃 😃 😃 , super antikoncepcia
svetlankat
8. jan 2011
@blumka 😃
blumka
8. jan 2011
no baby, pozor, pozor aby ste nam o mesiac nieco nezvestovali 😃
svetlankat
8. jan 2011
@blumka u nas nehrozi, my na dumaka
olifcek
8. jan 2011
@blumka eee, my urcite eeee, chranime sa, a tento mesiac si idem aj po antikoncepcu, nech som kludnejsia
svetlankat
8. jan 2011
@olifcek oli hod mi prosim do ip ten link na tie torty, prosim

@blumka mas aj ty niekoho tu v ke?
olifcek
8. jan 2011
@svetlankat my mozno tiez na dumaka skoncime :-N 😕 :-N
svetlankat
8. jan 2011
@olifcek a to mozme ked kojime,??
garonka
8. jan 2011
@blumka ani u nas nehrozi ale nikdy nehovor nikdy 😃
svetlankat
8. jan 2011
@garonka 😃
svetlankat
8. jan 2011
idem do sprchy, tak dufam, ze tu este budete
@blumka kukla som tu temu a ten vysavac vyzera fakt super, ked budes mat velky dom tak sa ti urcite hodi, ja ho asi kupim
zucana
8. jan 2011
@jaja32 Berem jeden palec. Dame udobrovaka 🙂
olifcek
8. jan 2011
@svetlankat link mas ;o) od nej mame torty my
a jasneeee, mozeme... jednozlozkove x;o) tie nemaju vplyv na mliecko x;o) pytala som sa pre istotu aj annag
olifcek
8. jan 2011
@zucana a mozno sa vam i zadari 😉
andrea2603
8. jan 2011
@zucana pekné udobrovanie 🙂
a vyzerá to tak, že @jaja32 má čo celú noc robiť - držať palce 😃
svetlankat
8. jan 2011
@olifcek dik za info i za link
olifcek
8. jan 2011
Oliv vstala...
svetlankat
8. jan 2011
@olifcek 😞
zucana
8. jan 2011
@olifcek Este nemozme.... 2 tt idem na krv... Ak ju nepresranem budit kaslom tak presuvam do postielky x-)
rivatha
8. jan 2011
Co to tu? A zrovna, ked ja zehlim pri Shrekovi 😃 Ale mne nemusis, @jaja32 , my mame tento tyzden tusim aj nadrobene 😃 😃 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli