• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
cafte baby :sunglasses: ,tak sme pekne rano spali....do 9:15 :sunglasses: ,takze bol len 1 spanok cez den a vecer ze okupem o pol 7 a viete kedy zaspala??? 20:25 !tolko som tam lezala... :sweat_smile: tak kukam,ze @garonka sa stazuje,ze 20 minut pri Tobim sedela...... :sweat_smile: :grinning:
@zoska,nasa minuly mesiac kaslala,ale nic ine nemala,ani teploty,tak jej asi hlieny stekali a v lekarni mi dala solmucol,o 2 dni ani chyru po kasli a ja som tiez a aj mne pomohol,tak skus sa spytat v lekarni...dufam ze to bol solmucol... :sweat_smile: ,miesalo sa to...
a ten roboticky vysavac....ja uz o nom tolko basnim a mm stale netrklo ho kupit... :pensive: :unamused:
@laxity,neboj,mm bude,ja to tiez mavam,mne ked mala menej pije cez den,hned sa mi to odzrkadli na mm tak o 2 dni ,potom stale taha...ako aj dnes po tom dlhom uspavani a nielen 4 min,musi tahat....casto,ked mam menej sa mi neskoro spusta mlieko,ale ked takto potaha naprazdno,tak potom mam az az...mm vzdy funguje dopyt-ponuka :wink: ,takze uvidis,ak Naty tahala zajtra uz bude lepsie a pozajtra uplne super :wink: ,pripadne by som vzdy este pred cajikom ponukla a az ked potaka,tak potom caj :slight_smile: a stres fakt robi vela,ked sa mi nespusta,mala nervozne myka nohami,ja nervozna a tym duplom sa nespusti...

@zucana,pekny obrazok :slight_smile: a ine palky :confused:
a velmi sa mi pacia torty,co @alex davala s tym slonikom :slight_smile:
baby,ved my uz budeme mat rok :confused: ,ja vobec neviem aku tortu,jja mi slubila zohnat jednu pani,tak sa tesim a uvidim,ci sa bude dat vybrat :slight_smile:
a este k tomu,nasa mala rada ukaze cely repertar toho co vie... :sweat_smile: ,az tak kuka,ako ju obdivuju... :grinning: .ale zajtra moze byt inak,kedze sa uz hambi a ked sa niekto prihovori,tak pozera bokom :sweat_smile:
a mame uz lepsiu pokozku,klop,klop...a som rada,ze sa nechava natierat,asi jej to je prijemne,potom uz zdrha,stale ju mazem...a kazde rano ukazuje akoby prosim -prosim a som nechapala,co chce... :confused: az dnes mi trklo,vzdy,ked vezmem krem do ruky,tak ona si ho uz ako rozotiera v rukach... :grinning:
8. jan 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 aj mne sa veľmi ľubi ale mm nie prave kvôli tym očiam, ale ďakujem a verim, že ta torta bude ja si ju vydupem :dizzy_face:
8. jan 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska,ten sirup vraj rozpusta hlieny..
8. jan 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka to co za polohu?
8. jan 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak sa to tu zvrhlo :sunglasses: , aké polohy :confused: :grinning:
8. jan 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity super link dakujem
8. jan 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka len Oliv ma na mna radar... rano okolo 6 chodim na wc, i skor idem,samozrejme, ale i o 6 a ked sa vratim, Oliv uz sedi a caka na mna, pridem, pohladkam ju, objimem, lahne mi do narucia, polozim ju lahnut, lahnem k nej, pricucne sa a hajinka dale... :slight_smile:
8. jan 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek to je taka poloha ze o sexe len dumas :grinning: :sweat_smile:
8. jan 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. jan 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 aj ja chcem palec na noc
8. jan 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: , super antikoncepcia
8. jan 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. jan 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, pozor, pozor aby ste nam o mesiac nieco nezvestovali :grinning:
8. jan 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka u nas nehrozi, my na dumaka
8. jan 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka eee, my urcite eeee, chranime sa, a tento mesiac si idem aj po antikoncepcu, nech som kludnejsia
8. jan 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek oli hod mi prosim do ip ten link na tie torty, prosim

@blumka mas aj ty niekoho tu v ke?
@svetlankat my mozno tiez na dumaka skoncime :sweat_smile: :fearful: :sweat_smile:
@olifcek a to mozme ked kojime,??
8. jan 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ani u nas nehrozi ale nikdy nehovor nikdy :grinning:
idem do sprchy, tak dufam, ze tu este budete
@blumka kukla som tu temu a ten vysavac vyzera fakt super, ked budes mat velky dom tak sa ti urcite hodi, ja ho asi kupim
8. jan 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 Berem jeden palec. Dame udobrovaka :slight_smile:
8. jan 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat link mas ;o) od nej mame torty my
a jasneeee, mozeme... jednozlozkove x;o) tie nemaju vplyv na mliecko x;o) pytala som sa pre istotu aj annag
8. jan 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana a mozno sa vam i zadari :wink:
8. jan 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana pekné udobrovanie :slight_smile:
a vyzerá to tak, že @jaja32 má čo celú noc robiť - držať palce :grinning:
8. jan 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek dik za info i za link
8. jan 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oliv vstala...
8. jan 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. jan 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Este nemozme.... 2 tt idem na krv... Ak ju nepresranem budit kaslom tak presuvam do postielky :dizzy_face:
8. jan 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co to tu? A zrovna, ked ja zehlim pri Shrekovi :grinning: Ale mne nemusis, @jaja32 , my mame tento tyzden tusim aj nadrobene :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok