• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@svetlankat uvidime, kedy hajat pojdeme, hech...
8. jan 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka ďakujem, dúfam, že to bude tak ako vravíte...uvidím ako bude ťahať v noci :confused:

a tie dva zvyšné palce od @jaja32 boli asi moje...bo my už máme aj po :grinning:

všetkým krásnu noc plnú sexu teda :wink:
8. jan 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha :grinning: :grinning: sa maaaas
8. jan 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, ja nejako nestiham vas sledovat, matik beha kade tade, nic ine nerobim, len ho sledujem, alebo na rukach nosim :confounded: spi mi tak kadejako, najnovsie vstava o pol 5 alebo pol 6 a je vyspaty, potom chodi spavat o pol 9 az 9 a pospi tak hodinku a pol. poobede da este 20 minut a je hore az do 8. takze som rada ked si cez spanie bud pospim s nim alebo nieco porobim..vecer vas len po troche pocitam a idem spat, aby som rano vstala. cez vikend je dobre, mm s malym vstava o 8 sa striedame :slight_smile: tak aspon trochu si pospim. pijeme uz trocha viac mlieka, ale na veceru mi nic nechce. posledne jedlo je jogurt a to dnes mal napriklad o pol 4. sice si este pozmulal chlebik ale dohromady nic nezjdol :confused: tak potom rano vypije aj 250 ml.
detickom zubky umyvate? ak ano tak ako?
pozeram ze torty objednavate, budem uz aj ja musiet zacat rozmyslat nad tortou pre matika :wink:
8. jan 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 ja umývam zuby iba čistou kefkou...každý deň :slight_smile:
8. jan 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity :grinning: Tak nakoniec predsa. S mlieckom drzim palce. @raa2 Ja umyvam, no vacsinou si uz neda. Mozno ked bude vonku tento, co rastie. Inak s kefkou len vymysla posledne mesiace.
8. jan 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda, ja som plánovala ťuťu muťu včera, ale ráno ma prekvapila mrcha, tak som doplánovala :grinning: Nevadí, nabudúce...

8. jan 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 ja tiez umyvam, ale v poslednom case mi nechce dovolit, tlacia sa nam ocne zuby, tak asi preto, tak potom len palcom a vodou prebehnem, lebo kefku do ust dostat neviem
8. jan 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity no vidiiiis x;o))
@alex hech
@raa2 my umyvame detskym elmexom
8. jan 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex Sranda inak, ze nam tu prichadza hromadne okolo 10. mesiaca. A tabulka cinska nam nesedi, ste sa tu kedysi bavili. Ani dalsim 2 mojim kamaratkam napriklad. Asi je to 50:50 :grinning:
8. jan 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze? i ja kukam, ze sme to dostali prevazna vacsina v 10 mesiaci babatka
8. jan 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, ja ziram :grinning: :grinning: si zalozme temu februarovky sexuju :grinning: :zipper_mouth: :grinning:
mne sa juli budi kazdu chvilku, zas zacina kaslat, asi chyta znova nieco odo mna :unamused:
@svetlankat ja mam kontakt na torty od olif
8. jan 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jj, a je to tato baba
http://www.tortyodmamy.sk/user/4906/images

ma tam i mobil na seba, ale Ty ho uz mas x;O)
8. jan 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka aha a na tu spolocnu oslavu tiez robis tortu???
8. jan 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My uz SME udobreni :grinning:
8. jan 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. jan 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana fiiiiha :slight_smile:
8. jan 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana no vy ste friškí :grinning:
8. jan 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :grinning:
:grinning: musim sa smiat, celkom sa bavim ako sa pozvolna z objednavania torty peslo k tutu mutu :grinning:
a za vsetko moze @jaja32 :grinning:

inak rozmyslam nad tym ze Neli upeciem tortu ja :confused: :sweat_smile: viem robit ten potah z marschmelow cukrikov-akoze modelovacia hmota ako falosny marcipan, a trufam si aj na poschodovu, len farebnost musim doriesit...ale segra ma 5.2. narodky tak vyskusam ci mi to este ide, a ak jo tak upeciem :slight_smile: naposledy som robila to srdce na uvitanie do zivota ak pamatate, aj foto som vtedy dala....

@alex ja mrchujem od stredy, tiez prvyraz od porodu, teda od tehotenstva...sucitim :wink:

@avaka solmucol mam doma od svojej choroby- take sacky do vody...ako si to davala male? striekacko? a ake mnozstvo?
8. jan 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex Esteze sa s tym tak nenourame lebo vika to' ma vypocitane hned Po dala rev ze stacilo v postielke ....
8. jan 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska Nnezahovaraj vy ste sa este neudobrovali ??? :grinning:
8. jan 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana tak paráda, dobre načasovné :grinning: Nám sam minule malý rozvaľoval v posteli, tak sme ho nechceli rušiť, tak sme si dali paplón na zem :sweat_smile: :grinning:
8. jan 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a to uz 2.strana o tutu mutu... :confused: :grinning: to ani o tortach tolko nebolo....

@zoska ,to som mala normalne vo flasi,zatlacil sa stupel a ucinna latka sa vsypala do flase.zamiesat a potom lyzicka tam bola,ale ja som to davala nurofenovym davkovacom :slight_smile: este kuknem,ci to bol naozaj solmocou,aby som nekecala,kuknem na nete,lebo zbytok som uz vyhodila,to sa pokazilo o par dni a smrdelo to potom..
tak ano,toto je on
http://www.docsimon.sk/tovar/solmucol-sirup-180ml
mala fakt tak kaslala,drazdilo ju to,az sa zurivo budila kazdu chvilku,co nemohla spata preslo to
8. jan 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex My v inej izbe ;)
8. jan 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska saq ta torta bola krasna, kebyze som sikovna ako Ty, tiez sama urobim.. no... niesom... asi.. neskusala som

@alex hhehehe... nasa Oliv sa tiez riadne roztahuje, ale len na mojej polke, lebo paq je tam kojenecky vankus, inak by bola cela postel jej x;o)))
@zucana u nas tiez OLiv zvykne po zacat mm pytat :grinning: :grinning:
8. jan 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. jan 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka Zavidis???? :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hybaj sa aj ty udobrovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. jan 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ty provokatér :grinning:
8. jan 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana zavidim.. :sweat_smile: ,ja kukam ordinaci teraz...,to je asi ine,ze?
:grinning:
8. jan 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ze skocim na toho svojho konika ale ten sa usalasil v obyvacke a spi :grinning: ale sak ja si ho zajtra podam :grinning:
aj ja chceeem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok