Mamičky. Február 2010

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!
olifcek
8. jan 2011
@svetlankat uvidime, kedy hajat pojdeme, hech...
laxity
8. jan 2011
@avaka ďakujem, dúfam, že to bude tak ako vravíte...uvidím ako bude ťahať v noci =-)

a tie dva zvyšné palce od @jaja32 boli asi moje...bo my už máme aj po 😃

všetkým krásnu noc plnú sexu teda 😉
olifcek
8. jan 2011
@rivatha 😃 😃 sa maaaas
raa2
8. jan 2011
Caute, ja nejako nestiham vas sledovat, matik beha kade tade, nic ine nerobim, len ho sledujem, alebo na rukach nosim :-S spi mi tak kadejako, najnovsie vstava o pol 5 alebo pol 6 a je vyspaty, potom chodi spavat o pol 9 az 9 a pospi tak hodinku a pol. poobede da este 20 minut a je hore az do 8. takze som rada ked si cez spanie bud pospim s nim alebo nieco porobim..vecer vas len po troche pocitam a idem spat, aby som rano vstala. cez vikend je dobre, mm s malym vstava o 8 sa striedame 🙂 tak aspon trochu si pospim. pijeme uz trocha viac mlieka, ale na veceru mi nic nechce. posledne jedlo je jogurt a to dnes mal napriklad o pol 4. sice si este pozmulal chlebik ale dohromady nic nezjdol =-) tak potom rano vypije aj 250 ml.
detickom zubky umyvate? ak ano tak ako?
pozeram ze torty objednavate, budem uz aj ja musiet zacat rozmyslat nad tortou pre matika 😉
laxity
8. jan 2011
@raa2 ja umývam zuby iba čistou kefkou...každý deň 🙂
rivatha
8. jan 2011
@laxity 😃 Tak nakoniec predsa. S mlieckom drzim palce. @raa2 Ja umyvam, no vacsinou si uz neda. Mozno ked bude vonku tento, co rastie. Inak s kefkou len vymysla posledne mesiace.
alex
8. jan 2011
no teda, ja som plánovala ťuťu muťu včera, ale ráno ma prekvapila mrcha, tak som doplánovala 😃 Nevadí, nabudúce...

svetlankat
8. jan 2011
@raa2 ja tiez umyvam, ale v poslednom case mi nechce dovolit, tlacia sa nam ocne zuby, tak asi preto, tak potom len palcom a vodou prebehnem, lebo kefku do ust dostat neviem
olifcek
8. jan 2011
@laxity no vidiiiis x;o))
@alex hech
@raa2 my umyvame detskym elmexom
rivatha
8. jan 2011
@alex Sranda inak, ze nam tu prichadza hromadne okolo 10. mesiaca. A tabulka cinska nam nesedi, ste sa tu kedysi bavili. Ani dalsim 2 mojim kamaratkam napriklad. Asi je to 50:50 😃
olifcek
8. jan 2011
ze? i ja kukam, ze sme to dostali prevazna vacsina v 10 mesiaci babatka
blumka
8. jan 2011
no baby, ja ziram 😃 😃 si zalozme temu februarovky sexuju 😃 :-x 😃
mne sa juli budi kazdu chvilku, zas zacina kaslat, asi chyta znova nieco odo mna :-|
@svetlankat ja mam kontakt na torty od olif
olifcek
8. jan 2011
@blumka jj, a je to tato baba
http://www.tortyodmamy.sk/user/4906/images

ma tam i mobil na seba, ale Ty ho uz mas x;O)
svetlankat
8. jan 2011
@blumka aha a na tu spolocnu oslavu tiez robis tortu???
zucana
8. jan 2011
My uz SME udobreni 😃
svetlankat
8. jan 2011
@zucana 🙂
olifcek
8. jan 2011
@zucana fiiiiha 🙂
alex
8. jan 2011
@zucana no vy ste friškí 😃
zoska
8. jan 2011
caute 😃
😃 musim sa smiat, celkom sa bavim ako sa pozvolna z objednavania torty peslo k tutu mutu 😃
a za vsetko moze @jaja32 😃

inak rozmyslam nad tym ze Neli upeciem tortu ja =-) :-N viem robit ten potah z marschmelow cukrikov-akoze modelovacia hmota ako falosny marcipan, a trufam si aj na poschodovu, len farebnost musim doriesit...ale segra ma 5.2. narodky tak vyskusam ci mi to este ide, a ak jo tak upeciem 🙂 naposledy som robila to srdce na uvitanie do zivota ak pamatate, aj foto som vtedy dala....

@alex ja mrchujem od stredy, tiez prvyraz od porodu, teda od tehotenstva...sucitim 😉

@avaka solmucol mam doma od svojej choroby- take sacky do vody...ako si to davala male? striekacko? a ake mnozstvo?
zucana
8. jan 2011
@alex Esteze sa s tym tak nenourame lebo vika to' ma vypocitane hned Po dala rev ze stacilo v postielke ....
zucana
8. jan 2011
@zoska Nnezahovaraj vy ste sa este neudobrovali ??? 😃
alex
8. jan 2011
@zucana tak paráda, dobre načasovné 😃 Nám sam minule malý rozvaľoval v posteli, tak sme ho nechceli rušiť, tak sme si dali paplón na zem :-N 😃
avaka
8. jan 2011
no a to uz 2.strana o tutu mutu... =-) 😃 to ani o tortach tolko nebolo....

@zoska ,to som mala normalne vo flasi,zatlacil sa stupel a ucinna latka sa vsypala do flase.zamiesat a potom lyzicka tam bola,ale ja som to davala nurofenovym davkovacom 🙂 este kuknem,ci to bol naozaj solmocou,aby som nekecala,kuknem na nete,lebo zbytok som uz vyhodila,to sa pokazilo o par dni a smrdelo to potom..
tak ano,toto je on
http://www.docsimon.sk/tovar/solmucol-sirup-180ml
mala fakt tak kaslala,drazdilo ju to,az sa zurivo budila kazdu chvilku,co nemohla spata preslo to
zucana
8. jan 2011
@alex My v inej izbe 😉
olifcek
8. jan 2011
@zoska saq ta torta bola krasna, kebyze som sikovna ako Ty, tiez sama urobim.. no... niesom... asi.. neskusala som

@alex hhehehe... nasa Oliv sa tiez riadne roztahuje, ale len na mojej polke, lebo paq je tam kojenecky vankus, inak by bola cela postel jej x;o)))
@zucana u nas tiez OLiv zvykne po zacat mm pytat 😃 😃
olifcek
8. jan 2011
@avaka 😃
zucana
8. jan 2011
@avaka Zavidis???? 😉 😃 :-p Hybaj sa aj ty udobrovat :-p :-p 😃
alex
8. jan 2011
@zucana ty provokatér 😃
avaka
8. jan 2011
@zucana zavidim.. :-N ,ja kukam ordinaci teraz...,to je asi ine,ze?
😃
garonka
8. jan 2011
ja ze skocim na toho svojho konika ale ten sa usalasil v obyvacke a spi 😃 ale sak ja si ho zajtra podam 😃
aj ja chceeem :-p