Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
8. jan 2011

baby vy maniacky (sexualne) 😀 😀 😀
@zucana nem 😒 ved mrcha.... a zasa sme sa pochytili 😔 pred minutou... 🙄
@avaka dikes...zajtra este poliecim tym co mam a v pondelok ked dr. popocuva malu a nebude treba atb, tak sa popytam na to, nech mi to da na predpis, lebo osl. mesiac sme uz nechali v lekarni vyse 100e 😒 😠

olifcek
8. jan 2011

@garonka no ja ked mam chut, tak mm pohladkam, este raz este raz a este raz, az kym neprecitne, paq mu dam pusu a ma smoluuuuuu, vstaaaavaaaa sa... ale nestazuje si 😅

olifcek
8. jan 2011

@garonka ale tak... prevlada to, ze krasne spinka, je mi luto budit ho, tak si necham zajst chut a snazim sa dve hodky zaspat, jak so sebou bojujem... zobudit? nezobudit? 😀

zucana
8. jan 2011

@olifcek Su aj INE moznosti 😀
@avaka ordinaciu moc nezerem Ale panelak... Ozaj kedy zacni davat?
@zoska 😖
inak este ze je Po desiatej 😉 by NAS tu vypli

olifcek
8. jan 2011

@zoska

olifcek
8. jan 2011

@zucana ked jaaaa..... 😀

avaka
8. jan 2011

@zoska 😔 ,
a tie palky v lekarni,snad aspon pomozu...

@zucana ,ja panelak nie,ani som nezacala,lebo by som sa namotala hned....a orrdinaci kukam zameskane...neviem kedy dalsie idu...takto si to aspon mozem zastavit,lebo aj teraz som bola za malou,pricuc maly.. 😝 ..

avaka
8. jan 2011

@zucana a ja pozeram cesku ordinaci 😉

olifcek
8. jan 2011

baby, da sa calgel aj predpisat?

olifcek
8. jan 2011

@zucana tusim od 10. zacinaju

@avaka abo pricuc velky x;o) nasa je taka malicka ale pricuc velikyyy 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
avaka
8. jan 2011

@olifcek 🙂

avaka
8. jan 2011

@rivatha ,ja tiez chcem malej urcite urobit torticku ovocnu 🙂 ,no na naozajstnu potahovanu ako vy si netrufam...

zoska
8. jan 2011

@zucana Panelak uz skoncil, silvestrovsky diel bol posledny pokial viem, som smutna bola som na to total naotana

@rivatha potahovala om srdce ako svoju prvotinu a islo to super...vobec sa to nevlnilo, robilo to , to , co som ja chcela...a hlavne som musela ruky cerou mazat aby sa nelepio inak vsetko ok 😉 preto si trufam aj na dalsie

zoska
8. jan 2011

@olifcek ten calgel netusim 😕 ale mozno hej, ved mne dr, predpisovala hedelix aj biogaiu a to som myslela ze su len komercne veci a ejhla ide to aj na predpis...ale i tak sa doplaca

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
8. jan 2011

@zucana prepaaaaaaaaac aku zlu desinfo som vypustila 🤐 🤐
Panelak pokracuje na Valentina 😵 😵 😵
mne uz dvaja ludia nezavisle vraveli ze skoncil ale akosi mi to nedallo a teraz som nasla na nete ze 14teho pokracuje
jupiii

zoska
8. jan 2011

@rivatha u mna urcite ja a neuspechom na uvod necham vacsinou odradit...moja blba povaha 😒

olifcek
8. jan 2011

ja som nepiekla, no itak som na seba hrda, ze som malickej dala robit torticku z oblecka x;o) originalne, si myslim 😵 😵

panelak na valentina az? juuuj

olifcek
8. jan 2011

@zoska potrebujeme veela calgelu, tak preto mi napadlo, ze ked uz platime zdravotne, ze by sme mohli apson co to vyuzit... 🙂

avaka
8. jan 2011

@rivatha ,ved hej,daju...ale tie potahovane su ine,take slavnostnejsie mi pridu....vy ste sikulky 🙂 ,ja radsej objednam a spravim len tu druhu...u mna to bude istejsie 😅

@zoska ,aj biogaia 😕 ,to som prekvapena,co vsetko sa da,nam na tom gastre odporucila,ale nepredpisala,len za sono sme cvakali vzdy... 😖 no asi ich poistovne skrtia a nemozu vela predpisovat...
dobru noc kocky 🙂

zoska
8. jan 2011

@olifcek jaska , bud na seba hrda, dobre si urobila....kazda mame na cosi ine vlohy..a hlavne kazda robime to najlepsie co vieme pre nase poklady 😉
my mame dentinox, mali sme aj calgel, ale rozdiel som nepostrehla, ale teda vycalovat vyse 3ecka za taky minigel, ktory ledva dam na dasienko uz mi ho krpata scucne jazykom, jto je teda sila
a ani nevrav o plateni zdravotneho...vraj vsetko zadarmo, haha, za vsetko platis v lekarni, operaciu vybavis len po znamosti, dieta dostane salmonelu ano sa neracia oznamit...uroven otrasna takmer vsade...akoze medzi nasou urovou a cenami ake plati @zucana by sa mala najst taka stredna cesta, ale to bude este dlho trvat, kedze nase zdraotnictvo cerpa z cias byvaleho rezimi, ci uz stavom budov v kt. sa nachadza alebo inymi vecami 😒 ale neda mi nedodat cest vynimkam....a nech uz su materialne veci akekolvek, ludsky pristup to nevynahradi nikdy...

uff som sa rozsupla 😅

idem spat, Neli pokaslava zo spanku, tak velmi dufam, ze sa trosku vyspinka a bude lepsie zajtra, len ech sa stav nezhorsi ...

dobru noc vsetkym

olifcek
8. jan 2011

ja bych.. no neda sa.. a Oliv tiez nevyzera, ze chce uz haji, ach jo... snad ju do hodky unavime..
@zoska bola bych hrda i za vlastnorucny vytvor, no ale... volila som istotu, hehe.... sladke snicky

olifcek
8. jan 2011

uz som tu sama, cooo?

maculik
9. jan 2011

Ahojte 🙂
kocky, len tak narychlo, s cim a ako mam Petrikovi pripravit tie sladke zemiaky? Na nete som nasla len ze sa to ma varit v supke, ale neviem, s cim to mozem spravit.

a tiez, prvykrat som mu kupila maly listovy spenat, cerstvy, ako to pripravujete? Nejaky recept bez vajicka, teraz nekupujeme, ked je tu ta afera.

Dakujem 🙂

olifcek
9. jan 2011

@maculik fiha, ja som sladky zemiak nevarila v supke, snad to neva. Robila som ho s mrkvou a maskom, paq i s tekvicou a maskom. My mame spenat mrazeny, dam varit zemiaky, ked su hotove hodim gulku spenatu, kus povarim, paq mixnem i s vajkom, zltkom, kt.sa varilo zvlast, Ty daj masko

blumka
9. jan 2011

caute zeny..no ale vam vcera slo 😀

@svetlanakat ja nejdem robit tortu ani jednu, ja dam piect a co sa tyka spolocnej oslavy to sa este dohodneme ako a co 😉

@zoska ja som robila nedavno jednu potahovanu z tych cukrikov ale nemazala som ruky cerou, vobec sa mi to nelepilo...ked sa to vymiesalo tak to bolo krasne bez lepenia, super sa to dalo natiahnut...ale nemam na to nervy, ja nerada peciem...tak radsej dam torty urobit 😉

blumka
9. jan 2011

@svetlankat tam malobyt

olifcek
9. jan 2011

@blumka na dumaka 😅

garonka
9. jan 2011

hu hu aka bola noc? 😀 mne @jaja32 moc silno držala palce 😅 😅 😅 😝 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre