Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
9. jan 2011

caute baby
@olifcek krasna profilovka a drzim palce nech ste v posteli resp. v snickoch skor
@blukma ok,ja som to tak myslela, ze davas robit len som sa zle vyjadrila, ale podla mna na spolocnu stacia nejake kolaciky, ja mozem urobit napr tu cokobanan tortu ak mate radi @olifcek, @lienka2???

@laxity tak a uz mame aj my doma inteligenta, tak dufam, ze bude sluzit

zucana
9. jan 2011

akoze moj muz mi nic nedoniesol z lekarne lebo vraj tie tabletky a sirupy na vykasliavanie idu do mlieka a ze mlieko je potom zle a ma vajcovu chut....akoze mam vela pit a tym to hasne...no fasa

laxity
9. jan 2011

@svetlankat jéj fakt ste šikovní...a ako? ste spokojní? My sme šli dnes na nákup a ja ho volám Felix, tak Felix nám zatiaľ pekne povysával a už som si len umyla 🙂

olifcek
9. jan 2011

@svetlankat domace zakusky a torty v celku mam rada, ale mnou sa neriad, ja mam rada ten styl kolacikov, co si mala doma x;o) najma lineckeeee a paq tie gulicky, mnamka... a lubim i v kosicku take cokoladove, a paq aj indianske oci.. 😀

a dakujeeeeeeeeeem, mne sa ta profilovka velmo luuuuubi

maculik
9. jan 2011

juj kocky, vidim, ze tu sa riesia torty, tak ja budem robit len nepecenu so svieckou (tu ale spapame my) a nieco vymyslim pre Petrika, co bude moct ochutnat aj on. Mne osobne sa za to peniaze nechce davat, on z toho aj tak este nic nema a aj tak oslavu nejaku velku nebudeme mat, kedze tu budeme len my. Este sme chceli pozvat tu Cesku s dcerou ako Adelka, ale bohuzial zatial musela ostat v Cechach (a to mali prist uz pred tyzdnom), lebo ona je po umelom oplodneni a tesne po Vianociach zacala straaaasne krvacat, rovno ju len v nohavickach brala zachranka, skoro im vykrvacala, bola si ista, ze o babo prisla (je v 14.t), ale babo je v poriadku, vobec nevedia, z coho krvacala, tyzden bola v nemocke a teraz lezi u rodicov. Tak ktovie, ci sa do mesiaca vrati, lebo vraj stale krvaca a boli ju brucho ☹

ja dam robit asi az na 2.narodky, ale to niekomu, kto robi aj chutne, nielen pekne torty 🙂

olifcek
9. jan 2011

@maculik nasa bola v pohode... vazila 2.4kg a kilo vyslo na 9eur x;o) cize nic drahe a bola fakt chutna... 😵 😵 chcela som i pre Oliv zvlast, no nezohnala som lipanka tak som to nechala tak a ochutnala z velkej torticky, bola robena tak, ze si mohli dat i babatka kusok 🙂

tej kamoske moc moc moc drzim prsty

svetlankat
9. jan 2011

@laxity teraz vysava detsku, lebo doteraz sa nabijal, ale zatial vyzera dobre. dik za tip

lienka2
9. jan 2011

@svetlankat ja som tiez myslela ze na spolocnu uz len nejake domace kolaciky kazda donesieme 🙂

svetlankat
9. jan 2011

@olifcek ved dajake porobime, ja by som chcela dat Miske urobit tiez torticku na toho 12teho, taku fajnovu ako si mala ty, ovocnu, ja nie som tortovy typ ale ta tvoja bola fakt super

svetlankat
9. jan 2011

@lienka2 ta dohodnute

svetlankat
9. jan 2011

ja prave papam puding s piskotkami a bananom, robila vanilkovo karamelovy, mm nakazal

lienka2
9. jan 2011

@olifcek suhlasim so @svetlankat, ta tvoja torticka bola fantasticka 🙂 ja kremove torty nemusim, takze ked som uvidela kolko plnky tam je som sa trocha bala, ale bola fajna svieza 🙂

zucana
9. jan 2011

baby poradte co mam teda na vykasliavanie prirodne?cibulovy caj?

laxity
9. jan 2011

@svetlankat a ako na ňho reaguje Miška? Bo naša Naty sa ho zo začiatku veľmi bála...teraz už menej 🙂 ...sme ho museli normálne na nejakú dobu schovať 😀

@zucana neviem ti poradiť 😅

olifcek
9. jan 2011

@svetlankat ja ked tak kupim v meste u bAbicky kupim 😵 😵 😵 😵
@svetlankat mnaaaaaam... mi to pripomenulo ako mi mm priniesol do nemocky puding v obedariku, 4 druhy nad sebou s piskotkami a na vrchu piskotky v tvare srdca 😵 😵

zajtra robim pudiiiing abo krupickuuuuu
@svetlankat
@lienka2
dakujem baby za torticku... ja tiez torty moc nemusim, ale Olivkina bolas mnam 😵 😵

blumka
9. jan 2011

@svetlankat @lienka2 ja suhlasim, ved na domace oslavy si dame robit torty tak na spolocnu stacia nejake kolaciky co kazda donesieme 😉 😉 pripradne ked chcete ja zas mozem zapojit mm do trasenia...ale to len ak chcete, lebo zas aby sa vam neprejedla 😀

@svetlankat ja ten vysavac nemozem do domu, mam tam take miesta, ktore by mi urcite nepovysaval, schody atd. takze pre mna je to zbytocna investicia...my budeme mat centralny vysavac.

idem sa postazovat vedla 😀

olifcek
9. jan 2011

@zucana ja bych kupila cosi, co babatkam davaju...

olifcek
9. jan 2011

@blumka ten vysavac nevie poriadne povysavat dlazku, aspon podla videa a co som citala x;o)

laxity
9. jan 2011

@olifcek pekne vysáva aj dlážku 🙂 ...ako sem-tam sa stane, že nechá raz za čas niečo na zemi ale to sa stane aj pri bežnom vysávaní 🙂

svetlankat
9. jan 2011

@blumka aj central je fajn, a kludne mozes zapojit mm ta tvoja staresa je uzasna

@laxity Miska zatialdobre, ja ju musim strazit,lebo chodi mi po nom buchat, tak uvazuje s mm kde dat zakladnu, vyju mate kde? Ja som chcela v obyvacke ale kvoly Miske to nie je asi dobry napad

@olifcek a ty si vobec nerob starosti s kupou kolacou, netreba sa nam az tak prezierat 😀

no a baby @blumka @lienka2 a co Julinke a Lukaskovi ako darcek??? aby sme potom na poslednu chvilu nezhanali

laxity
9. jan 2011

@blumka toto je na tom to mínus...že nie všetko povysáva...ale tak môžme byť radi, že vôbec niečo také vymysleli 😀

svetlankat
9. jan 2011

@olifcek ja ti poviem ked ho budem mat dlhsie, zatial to vyzera super, teraz vysava kuchynu a obyvacku, detsku povysaval uplne perfektne aj pod postelou, vsade, povyklada som veci, mm si dal tu namahu klaknut na zem ci je dobre povysavane,lebo on chudak nevedel naco ideme do obchodaku, ja som ho v obchode postavila pred hotovu vec, tak preto ta namaha

blumka
9. jan 2011

@laxity urcite...raz snad vymyslia take nieco ze len stuknes gombik a vsetkky smeti budu prec 😀
ale mm som ho vcera ukazovala tak sa na mna kukol ze chces? a rehot...totiz peniaze na ucte ziadne a on taketo srandicky...on by bol pre nas dobry ako doplnkove vysavanie, ked napr. terezka porozsypa nieco v izbe a tak, ale na to je drahy...
@svetlankat a co Miske na narodky? 😀

blumka
9. jan 2011

no podla mna aj tak najlepsie si clovek povysava sam, lebo sa aj zohne, nic nevynecha atd..ale urcite to je pomoc 😉

svetlankat
9. jan 2011

@blumka joj ja neviem

svetlankat
9. jan 2011

@blumka podla mna je to pomoc, raz za cas povysavas rucne a inac kazdy den ti pobeha robot, ja vysavam kazdy den, tak preto som sa rozhodla pre kupu,

laxity
9. jan 2011

@svetlankat my ju máme v obývačke...ale keď bol nový a Naty sa k nemu dostala ešte neštvornožkovala veľmi, tak ho omylom stlačila bo svieti a on aj s ňou začal vysávať 😅 a ona sa zľakla a plakala...tak sme ho potom dali na iné miesto, ale opäť ho máme v obývke, aby mal dobrý rozbeh 😀

@blumka tak na to ti stačí ručný 🙂

garonka
9. jan 2011

@blumka centralny vysavač mala švagrina v dome, super vec 😉 😉 😉

svetlankat
9. jan 2011

@laxity aha tak ho asi necham v obyvacke,lebo najviac bude vysavat kuchynu a obyvacku, ved Miska si zvykne, ja som sa bala hafana,ze bude stekat, ale ten je zatial uplne v pohode

olifcek
9. jan 2011

hned docitam, ale nemyslela som dlazku, ale dlazbu, boze, moja hlava derava...

laxity
9. jan 2011

@blumka zohíňame sa dosť pri svojich deťoch, tak aspoň niečo si musíme každá ulahčiť 😀

sestra si ho tiež budú kupovať do domu, ktorý teraz postavili 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre