Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
9. jan 2011

@olifcek jaaj, tak ovocna je super, ja len tie plnkove nemusim. ale tak nepecenu mame radi, to aj mm moze do roboty zobrat, lebo celu nezjeme. A Petrikovi neviem, co vymyslime, dufam, ze tu budu nejake tipy od lepsich kucharok, nez som ja 😀

tan robot vysavac vyzera super, som to mm vcera spominala a ma zrusil, ze naco nam to bude, ze mi len zadok potom porastie 😅 😀 Ale ma pravdu, ja sice vysavam, ale nie kazdy den tym velkym, skor ked je niekde namrvene, tak tym malym rucnym prejdem. Ale keby bolo len na mne, tak to kupim 😉

idem ja off, mm mi doniesol z Mc Donalda zmrzlinku (dokonca 2, ze jednu si mam nechat v mraznicke na zajtra 🙂 , tak idem si pri nejakom filmiku pozriet.
Zajtra ideme s Petrikom o 14,15 prvykrat na Cvicenie a hra, my sme do skupiny od 10mes, takze to trva len 45min, co som aj rada, lebo povodne som bola v skupine od 1r, to je az 1,5h a pochybujem, ze by Petrik vydrzal tak dlho. Tak som zvedava, co to bude, ci sa nam bude pacit 🙂

laxity
9. jan 2011

@olifcek aj dlažbu mám v kuchyni a mávam tam teda dosť omrviniek denne, kedže stále niečo varím 🙂

blumka
9. jan 2011

@laxity na to co porozsypa terezka je niekedy aj rucny malo 😀 😀 ja mam teraz aj rucny ten je v pohotovosti denne hlavne v kuchyni a obyvacke a kazdy druhy den vysavam klasicky...
kebyze to bolo lacnejsie cudo tak si to kupim, ale vravim uz mame central, ten bol drahy a este aj toto to ne..to ked budem velka, slavna a bohata 😀

blumka
9. jan 2011

@maculik aj my s mm sme dnes mali zmrzlinku 😉

svetlankat
9. jan 2011

@blumka aj ja by som si dala ale nemam

laxity
9. jan 2011

@maculik aj ja chcem zmrzku z McDonalds lentilkovú 😵 😵 😵

laxity
9. jan 2011

@maculik my chodíme na také cvičenie Kinderko pohybovka 😵 , je to super, hlavne sú deti spolu čo je fajn 🙂

blumka
9. jan 2011

@svetlankat tak dobehni, mam v mrazaku cokoladovu a vanikovu vienetu a na to coko slahacku 😉 😀

svetlankat
9. jan 2011

@blumka neprovokuj 🙂

svetlankat
9. jan 2011

my by sme mali zacat chodit na fit loptu teraz od januara, tak sa tesim

andrea2603
9. jan 2011

pridám foto Lenkinej torty, takú by som chcela aj pre Livku, teda niečo podobné,len musím zistiť, či tá pani pečie, lebo viem, že potom mala bábätká, tak nepiekla, ale niekto mi hovoril, že už pečie. A bola super, krém taký pudingový, jemný, vhodný pre deti, teda také staršie, Lenka len z cesta ochutnala, lebo krém bol čokoládový.

blumka
9. jan 2011

@andrea2603 peknucka 😵

svetlankat
9. jan 2011

@andrea2603 tak ta je fakt krasna

blumka
9. jan 2011

ja musim taku tortu dat spravit co bude chutit hlavne hostom, lebo terezka torty aj tak neje 😀

jaja32
9. jan 2011

@maculik mna napadlo pre natalku urobit piskotovo jablkovu tortu. Mamina ma recept, tak si ho musim prisvojit. Od roka uz moze aj piskotky. Je to nepecena torta. Na dno sa daju piskotky, vrstva udusenych jablcok so zlatym klasom, piskotky a tak dalej. Ved vela toho mala nespapka a ochutnat uz moze aj takuto torticku. A bude len jej. Dam jej ju, nech si s nou urobi co len chce. Aspon bude pekne foto 🙂

blumka
9. jan 2011

@jaja32 aj moja mamina take cudo vie a je fakt dobra 😉

andrea2603
9. jan 2011

@jaja32 to je mňamka, moja mama to robila nedávno ako zákusok a veľmi chutil 😵
ja dám jednu tortu robiť a druhú urobím ja, lebo Liv má nar. 11. a Lele 19.2., bude spoločná oslava 😵

jaja32
9. jan 2011

@blumka je fajna 🙂

jaja32
9. jan 2011

@andrea2603 aku budes piect? Ja peciem zakusky, ale na tory nemam nejake super recepty.

andrea2603
9. jan 2011

@jaja32 ja len také jednoduché, vanilkový krém, piškótové cesto a ovocie a trošku vyzdobiť 😉

blumka
9. jan 2011

@svetlankat ked dakedy ku vam dojdeme na stretko tak nam predvedies vysavac 😀 urobime bordel a on povysava, oki? 😀

jaja32
9. jan 2011

@andrea2603 ..a ked skonci narodeninovy bum...prideme vas s Natalkou kuk 🙂

jaja32
9. jan 2011

@blumka aky je centralny vysavac? Ja nevzdelana

blumka
9. jan 2011

@jaja32 to je take cudo, co mas v stene zabudovane rury, tie su vedene do jedneho miesta, do vysavaca, my ho budeme mat v garazi.takze ja budem po dome pobehovat len s hadicou 😉

svetlankat
9. jan 2011

@laxity, tak dovysavane,povysavalo to super, zatial som velmi spokojna,klop klop klop aby som nezakrikla

andrea2603
9. jan 2011

@jaja32 už sa teším 😵 a zajtra krásne vymesačniny 😵
a dnes kto má 11 mesiacov? @blumka Julianka? všetko naj 😵

svetlankat
9. jan 2011

@blumka vsetko naj

olifcek
9. jan 2011

@laxity ja varim denne len Olivke, ked varim, teraz mame pauzu, kedze moc nepapa, tak kupujem, a omrviniek mam tiez kazdy den dost, ale ja to len pozmyvam a raz do tyzdna povysavam x;o) tak je super, ze si s robotm spokojna 😵 😵
@andrea2603 krasne x;o) inak i torta na oslave Olivky bola i pre deticky vhodna x;o)

jaja32
9. jan 2011

@blumka vsetko naj Julinke 🙂 ...uz som sa chystala napisat davno a @andrea2603 ma predbehla 🙂

@andrea2603 dakujeme, vas to caka po nas 🙂

blumka
9. jan 2011

@svetlankat
@andrea2603 dakujem 😉 aj som pozabudla 😅

olifcek
9. jan 2011

@blumka no a takto o mesiac uz bude rociiiik.. a ja zbankrotujem 😀 😀 😀

takze @svetlankat @lienka2 a @blumka popremyslajte nad darcekmi, nech ako @svetlankat pisala, nezhaname na poslednu chvilu a nech odlozim potrebnu sumu na tri darky + pre TeTe.... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre