• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@teuska hadam to raz prejde
10. jan 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja pridavam sa, vsetucko naj malej princeznicke
10. jan 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja ja nepoužívam na ruky nič...a Johnsons už vôbec nie :angry: , ale keď ideme von, tak natieram tvár krémikom z LR kozmetiky :slight_smile:
10. jan 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja a všetko naj k včerajším 11 mesiačikom :dizzy_face:
10. jan 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2 dnes má @jaja32, včera mala @jja :grinning:
10. jan 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity dakujeme :slight_smile: a preco Johnsons uz vobec nie? nieco mi uslo? ja to pouzivam od dvoch mesiacikov a az teraz nastal taky problem...
10. jan 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat hadam sa raz vyspime :grinning:
@jja aj ja sa pridavam ku gratulaciam
ja pouzivam od oriflamu krem
10. jan 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja bo čo ja viem, tak testujú na zvieratách :pensive: ...a ja sa radšej vyhýbam
10. jan 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 tak aj vam vsetucko naj teda,nejak tomam pomylene :slight_smile:
dakujem @laxity
10. jan 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaahojte :slight_smile:

ja upratujem a trosku sa chystam, kedze poobede ideme na to cvicenie. Petrik spi, tak mam chvilu cas :slight_smile:

@teuska neporadim, lebo my sa uz od narodenia budime stale kazde 2h, vlastne aj castejsie.... Takze ja len cakam na noc, kedy sa zobudi uz len 1-2x :slight_smile:

taaak a uz nespi, lucim sa teda :slight_smile:
10. jan 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja a teraz pozerám, že aj Pampers :sweat_smile: ...vrrrr no niekedy sa nedá vyhnúť, ešte keď som používala sprchový gél Palmolive, tak je ľahko prejsť na iný...alebo prejsť na Huggies :grinning:
10. jan 2011 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik vidím, že viaceré sme vo švungu s upratovaním :grinning: , ja som tiež stihla prádlo posušiť, upratať, riady do poriadku, myčku pustiť-dosť dôležitá úloha :grinning: , utrieť prach a aj s malou sa pohrať a uložiť ju spať...a teraz kávičkujem a fakt nemienim nič robiť :grinning:
10. jan 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity @dorotka2 @svetlankat Dakujem vam za rady, baby. Ja som tam tu sol zacala davnejsie sypat, ale sa mi to nepozdavalo, ze to tecie von, v navode o tom nic nebolo, tak som sa na to vyprdla s tym, ze si to overim a uz dlho sa nemam k cinu :sweat_smile: Ok, tak vezmem ten lievik a nasypem to tam, ked ju vyprazdnim. Ja mam tiez v navode, ze sa sol nema dostat na dno umyvacky, ze to moze sposobit koroziu naprilad.
@jja Ja nekremujem, len teraz v zime kremikom proti chladu, vetru a neprijemnemu pocasiu od Babylove z DM-ky s pantenolom a mandlovym olejom. Alebo v lete ochrannym od Eucerinu. Inak este som pocula chvaly na Biodermu do zleho pocasia, no nam tento vyhovuje zatial :slight_smile:
@svetlankat A toho sluhu vysavajuceho ti budem v dobrom zavidiet :grinning: U nas vysava vacsinou mm, no toho nemozem zapnut gombikom kazdy den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A na nete neboli na to kusok lepsie ceny? :confused:
10. jan 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity Veru vsetky makame. Mne sa uz chlebik pecie, sosovicka pre babo hotova, pradlo schne, umyvacku bude treba vylozit, ale to spravime s drobcom spolu, to ho bavi :grinning: Teraz spinka, tak som citala knihu. Este nachystam jednu pracku, ale tu zapnem az vecer po zumbe, lebo pridem mokra ako mys, tak nech sa to rovno perie :grinning:
10. jan 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozi, @raa2, teba som privolavala do chatovej temy, ale radsej ti napisem aj tu asi, lebo tam som ta nevidela este :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takze, ked tu budes - ranajky, polopenzia ci plna penzia? :wink:
10. jan 2011 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja vsetko naj .my pouzivame bioderma coldcream maju ju aj na SK a je super na zimu ....som si ju tam kupila
no a my mame na prenos nieco taketo:
http://www.brevi.eu/prodotti-prima-infanzia/la-pappa/dinette.html
inak mne je nanic....zasa mam plny nos a nadchu.... :confounded:
@zoska dufam vsetko oki
10. jan 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute,
u dr. klasika, mala plakala, ale dr. bola celkom fajn, aj uznala ze malinka ma uz stres z bielych plastov, zobrala krv, zajtra budu vysledky a podla toho uvidime ci bude treba liecit...zatial povedala, ze je to len nadcha silnejsia spojena so zahlienením, zeby to malo prejst...treba vyplachovat nos, na noc ak treba tak davat nasivin, ten mucosolvan som povedala ze davam, tak vraj ok...
mm ide po vysledky zajtra, kartu sme si vzali celu, ale zatial len na prefotenie, lebo chceme uz doriesit to pochybenie nemocnice pri neinformovani o salmonele
a prejst ku druhej mozem az ked od nej budem mat papier, tak ako @avaka pisala

10. jan 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha :grinning: som sa pobavila na mm a gombíku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aj ja som si čítala pri malej bo je na veľkej posteli a pekne krásne som sa po 10 mesiacoch dozvedela, že ušká sa nemajú čistiť vatovými tyčinkami až tam dnu...ale mojej Naty sa veľmi špinia :angry:

chodievaš na zumbu? super aj ja by som sa už mohla rozhýbať :grinning: a to som si dala predsavzatie do Nového roka, že do leta musí ísť brucho preč :grinning:
10. jan 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja my mame nivea baby proti chladu a vetru :wink:
10. jan 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska sa jej ani nedivím, že má stres z bielych plášťov...my sme boli 3 dni v nemocnici a stačilo mi, Naty ako zbadala doktora začala plakať :pensive:

dúfam, že bude všetko v poriadku :slight_smile:
10. jan 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zumba aj mna lakala, ale teraz uz moc nechcem vypotit zo seba kilecka, uz netreba :wink: ale chcelo by to nejaku posilku na pospevnovanie, lebo som akasi roztrasena ci co :sweat_smile:
len este kohosi k sebe splasit, samej sa mi nechce...
10. jan 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity Ano, chodievam, moje velke hobby :slight_smile: Medzi sviatkami nebola, skoda, tak teraz idem na tvrdo opat cosi robit so sebou :grinning: Len im odisla jedna cvicitelka a mne to vyhovuje jedine o 17tej, ked mavala hodinu ona, takze uz mozem len raz do tyzdna :unamused: Idealne by bolo dva, to by veru bolo do leta vsetko tip top. Ak nenarastie ine brusko :grinning: Mozno zajdem aj na nieco ine, co bude o tej 17tej iny den :slight_smile:
10. jan 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity mne spustila Neli plac aj u Batu ked sme topanocky kupovali a isla k nej predavacka s s tym pravitkom na meranie velkosti, som jej to nakoniec musela ja zmerat...uplne bola vyplasena, vystresovana, chuda :frowning2:
@zoska :grinning: presne toto som vravela mm, že už by mi mohol dať konečne aj normálnejší darček (poukážka do fitka, masáže....), ako nejaké panvice a elektrické zubné kefky a depilátor :grinning: :sweat_smile: :grinning:
@zoska chúďa naozaj...ale verím, že čoskoro bude dobre :slight_smile: inak Nelka je pekne vysoká...akú mala pôrodnú výšku?
10. jan 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha kamoska si chvalila bossu cvicenie- to je na tych polfitloptach- vraj bola spotena jak mys a este aj svalovku mala lebo je to poloaerobne a poloposilovacie :wink:
10. jan 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska Ze roztrasena :grinning: Ved ty si ako modelka, videla som nazivo :wink: A dobre, ze to s Nelkou vyzera lepsie :slight_smile:
10. jan 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska to som ešte ani nepočula bossu cvičenie, idem kuk na nete či je niečo o tom :confused: ...také by som aj ja potrebovala a nie pilates :sweat_smile:
10. jan 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska Len ci sa to tu niekde v okoli cvici :confused: Skusit rada skusim hocico. Len nechcem chodit do centra, to je cas navyse a David uz vecer nema taku naladicku :grinning:
10. jan 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity 51cm, no ma byt aj po kom :sweat_smile: ale snad nebude vyssia ako ja , to by som jej nepriala, ved si pamatam ako som mala problem si kupit veci s dlhymi rukavmi a dlhe nohavice a furt som vsade trcala :sweat_smile:
10. jan 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska si asi aj dosť schudla za posledné obdobie...bo ja som bola tri dni v nemocnici a 2 kg dole :confused:
10. jan 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok