• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@zoska ,krasne su,nebuses tuctovka,a Ty si velmi stihla,tak budes krasna,tento strih vynikne podla mna naj na vysokej stihlej,fakt krasne :slight_smile:
10. jan 2011 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici dakujem :slight_smile:
@maculik tak super ze sa Petkovi pacilo :slight_smile: nabuduce vas bude hadam aj viac, nech si uzije kolektiv..uz je zdravy?
10. jan 2011 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka tak dik :slight_smile: este musim dlzku overit, ci je ozaj taka ako uvadzaju, lebo ja som vysoka prilis, a asi kupim...
10. jan 2011 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska su nadherne! odfot sa a daj fotoooo, nech posudime Teba v nich :wink:
@maculik super, ze sa petrikovi pacilo :slight_smile:
10. jan 2011 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek lenze ja ich este nemam, ale predava ich baba v nasom meste, takze potom by som dala foto :slight_smile: a co oliv? este nespinka?
10. jan 2011 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska nie veru a dnes sme boli vonku tak, aby hajala skor, cize nespinka uz od 16.30 a stale je svieza... ale uz i chvilku ideme do postele a uvidime.... bud zaspinka do 15 minut, alebo ako vcera, o jednej az...
10. jan 2011 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek no pekne duracelka jedna :slight_smile: nasa spinkava pravidelne cca 12.OO- 13.15 a potom zaspava o 20.OO, cize vyzdri hore skoro 7 hodin..u vas je to podobne, len posunite...a vstava okolo 8.OO cize spinka 12 hodin, ae oliv menej- ona je fakt hyperaktivna... no ved aj na svet sa skor vypytala, mate to pestre :sweat_smile: :wink:
10. jan 2011 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani som nestihla dopisat...uz 4,alebo 5.x je mala hore...
@zoska,neprijemne je odhlasovanie od dr.,aj nas to caka,ale co uz,nase deti su dolezitejsie :wink:

@maculik ,takze sa pacilo?aj ja rozmyslam nad fit loptou,ak nahodou zrusime plavanie,co je dost mozne,kedze tam E zacala plakavat.. :unamused:
10. jan 2011 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska ,nasa dnes spala presne tak isto.a zaspala 20:15,bola v pohode,ale pri zaspavani bola nepokojna a budi sa kazdu chvilku,som myslela,ze to ma suvis...ale mozno nie,ked Tebe tak Neli v pohode vydrzi... :confused: nasa zaspavala doobedu po 3h a vecer po 4h doteraz
10. jan 2011 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. jan 2011 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska ja bych tak brala, keby sme skor vstavali a skor hajat chodili... no veru, Oliv haja takych 10 - 11 hodin nocny spanok, ako kedy x;o)
@avaka my spime uz asi len takych 70minut a menej jednym spankom cez den... hech... nechapem odkial ma tolko energie... zeby cosi v mm? :sweat_smile: :sweat_smile:
11. jan 2011 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka ja som uz u malej bola asi 6krat, ale vzdy len pohladit, prip. dudel dat...zle a jej dycha , uz aj kychala asi 4krat, ja len dufam ze jej to prejde bez liekov...uz toho bolo dost v posl. case
pojdem si uz lahnut, ked som kukla na hodiny skoro som odpadla...ze tu este strasim :sweat_smile:

dobru noc maminky :slight_smile:
11. jan 2011 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska ahoj, som tu nebola, tak neviem, ci uz nie je neskoro, radsej mi radsej pis cz FB, tam som cstejsie:frowning2:
Homeogene rozpusti vo vode, ale musi to byt len troslinka vody, aby len tak tak zakryla tabletku. Ide o tom, aby sa homeopatika rozpustili este v pusinke, lebo ich znicia zaludocne kyseliny, takze len tolko vody, aby to nemusela prehltnut . Je to sladke, bude jej to chutit. pripadne tu tabletku predtym rozpuc, roztopi sa ti rychlejse....
11. jan 2011 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska bru noc x;o) u nas OLiv sidlo male, nie a nie haji..
11. jan 2011 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska jo a pozor, homeopatia nemiesaj hlinikovou ani kovovou lyzickou, ale plastovou... dnes som volala s nasim kamosom lekanrikom, lebo camilia ani podobne kvapky u nas nekupim, no vedia mi predat tie tri zlozky z toho zvlast, tak mi povedal tuto informaciu i to, kde tie tri zlozky kupim, a, ze ak nezozeniem, ze on mi zozenie, len to bude den trvat :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jan 2011 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko

@zoska šaty sú naozaj krásne...myslím, že nie je čo riešiť :slight_smile:
11. jan 2011 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska mne sa taký štýl šiat veľmi páči len nemôžem si ich dávať bo nemám prsia do takých šiat a potom sa mi to nepáči :confused:
11. jan 2011 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby inak moja Naty zaspala včera o 21.30, totálny nezvyk...mohlo to byť spôsobené, že som si dala poobede kávu? :confused:
11. jan 2011 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity nie, kava na to vplyv nemala. Teda, ak si si ovsem nedala vedro kavy :wink:
11. jan 2011 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,
@zoska Pekne satocky. A hlavne mas do nich tip top postavicku, takze krasne vyniknu :wink:
@laxity Ja pijem denne aj 2 kavy a nist :stuck_out_tongue_closed_eyes: V noci spime tak 112 hodin s papaniami a cez den stale 2x :dizzy_face: Kavicka sa moze aj pri dojceni, to je info od "annag", takze tym to asi nebude. Ibazeby si si ju dala vynimocne a je to nieco nove pre Naty? :confused:
@olifcek A neskusala si Olivku niektore rano, ked uz sa trosku zobudi na mliecko, nenapadne prebrat skor? Ze by mala skorsie rano, denny spanok a aj nocny potom. Ved stale pises, ako uz nevladzes vecer... Ja by som to skusila parkrat urcite. Ved to nie je zmena rezimu, len trosku posunutie. To sa musi dat podla mna :confused: Ale to len reagujem na tvoju unavu, je to samozrejme vasa vec :slight_smile:
11. jan 2011 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek som myslela, že určite hej :confused: , bo hrozne bola unavená a nie a nie zaspať ani na prsníku :confused:

a inak annag mi vôbec neodpísala :frowning2: ale nevadí nie je treba :slight_smile:

a Naty som dnes vážila holú a má 8370g bože a nie a nie do nej nič normálne dostať :sweat_smile:
112 hodin :grinning: :grinning: :grinning: Preklep. 12.
@rivatha ja tiež pijem kávu, len doobeda vždy normálnu a poobede už bezkofeinovú :slight_smile: ...nevedala by som byť bez kávy :slight_smile:
11. jan 2011 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha len 112 nevolajte to fakt nie...neprajem :pensive:
11. jan 2011 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ale pochopila som :slight_smile:
@laxity Mozno mala len taky vecer, ze sa jej nedalo zaspinkat. Ved aj nam sa to niekedy stava. Ja uz dva dni idem spat poriadne unavena a nic :confused: Tak lezim a cakam :grinning:
@laxity Si viem predstavit, az mi mraz beha po chrbte :frowning2: Neboj, uz bude dobre.
11. jan 2011 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ako keď je to raz za čas, tak mi to samozrejme nevadí, len som videla na nej, že je unavená...dnes to už bude ok :slight_smile:

@rivatha :slight_smile: bude dobre u všetkých :slight_smile:
11. jan 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha jaj, som si stazovala? Ja uz som si zvykla, len bych brala iny rezim. Toto, co odporucas, som skusila 5dni po sebe, nepomohlo :wink:
@laxity ee, urcite to vplyv nemalo. Tiez som uz davnejsie @annag tuto otazku polozila, kedze si raz za uhorsky rok kavicku mam chut dat
11. jan 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek a tebe chodievať spať okolo 17.00? To moja Naty už keď vyzerá, že by šla, tak ja ju potiahnem do 19.00 a o 19.15 spí :confused:
11. jan 2011 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ktoré všetky robíte znakovanie? Ja som na to nejak zabudla a neviem či sa to oplatí teraz začínať :confused:
11. jan 2011 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok