Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
11. jan 2011

KUKENZI DO CHATOVEJ TEMY 😉

olifcek
11. jan 2011

@zucana kludne sa s tym napar, urcite pomoze.. 😵

olifcek
11. jan 2011

@zucana kludne sa s tym napar, urcite pomoze.. 😵

blumka
11. jan 2011

@zoska super ze mate dobre vysledky 😉
@avaka ak vie nieco ela povedat, hoc len zvuk ale proste je to na nieco konkretne tak ju znak neuc...juli robi konika jazykom a podnebie (tak ako ked cvala) takze ju neucim znak..aj psa vie akoze zahavkat ale vie aj znak, lebo najprv sa znak naucila a potom havkala ale uz znak velmi neukaze... 😉

olifcek
11. jan 2011

wow, ze 6stupnov a polooblacnoooo

marina87
11. jan 2011

maminy, chcela by som sa vas opytat, tie, ktore stale dojcite, ze ako to u vas vyzera s frekvenciou dojcenia pocas dna a noci...len tak by ma to zaujimalo
a este by som sa chcela opytat, vasi drobci zaspavaju vecer sami alebo ste s nimi? ja som s drobcom pokial nezaspi a potom ju prelozim do postielky, no na papanie v noci si ju beriem k sebe a uz ostava 🙂 alebo drobca ulozite do postielky a nechate, aby samo zaspalo?

lenica81
11. jan 2011

@zoska chvalabohu su vysledky v poriadku, sa tesim s vami... 😉

inak, Vilko teraz strasne zle spava... budi sa veeeeeeeeeeelmi casto, niekedy kazdu hodinku, mam pocit, ze ho v noci dojcim castejsie ako ked bol male babo... 😒

olifcek
11. jan 2011

@marina87 ja cez den kojim pomerne casto, nakolko Oliv ma mliecko i namiesto akychkolvek inych tekutin... v noci.. ako kedy, niekedy kazdu hodku a pol cucne, inokedy ma i tri hodky necha spat... spinka s nami, zaspava vylucne na prsniku... 😉

olifcek
11. jan 2011

@lenica81 jj, i my mame niekedy take noci, ze sme i kazdu hodku hore, pri zubkoch i kazud polhodku...

lenica81
11. jan 2011

@olifcek sak, ale tie zuby uz mu idu veky... 🙄 😅 a k tomu sa rozvaluje a odkopava sa... 😀

olifcek
11. jan 2011

@lenica81 jj, i nam horne dvojky isliii dlho a vlastne stale je len jedna z nich von a uz sa deru i spodne dvojky...

zucana
11. jan 2011

no asi fakt skusim ten mucosolvan....
inak viki normalne citi ze mi nie je dobre a hladka ma a mojka...dufamze to nechytit umyvam sa aj vsetko ....ale je to krasne ako mi dava najavo lasocku dnes dokonca nieco ako mamina povedala...

olifcek
11. jan 2011

@lenica81 Oliv si uz asi i dva, ci tri? tyzdne sucha hornu peru, od @svetlankat viem, ze to zubky a aj to sedi... no dnes ju to doslova otravuje, tak mozno ta druha horna dvvojka uz cela vylezie konecne...

svetlankat
11. jan 2011

@zoska tesim sa s vami, ze vysledky su ok

olifcek
11. jan 2011

mamicky, spavate pri pootvorenom okne/vetracka/ ?

laxity
11. jan 2011

@olifcek my sme spávali mi Mikro ventilačke keď sme prišli z nemocnice...ale už nie 🙂

laxity
11. jan 2011

@marina87 ja cez deň tiež častejšie kedže mi odmieta príkrmy, ale v noci 2 krát 🙂

olifcek
11. jan 2011

@laxity hej, len to uz bol takmer koniec februara... 😵 pytam sa, lebo my uz spime pri mikro ventilacke, Oliv sa tak lepsie spi... o poznanie lepsie... ale mozno nahoda, lebo uz i vlhkost v spalni je 46%, pomohlo, ze uz radiator par dni nieje zapnuty na ohrev, ani len na temperovanie 😵 😵

blumka
11. jan 2011

@olifcek ja by som rada ale za nami susedia maju psov a to juli rusi, takze musim mat zatvorene...

svetlankat
11. jan 2011

@olifcek my pri zavretom, ale mne ide v byte len jeden radiator, tak asi preto

loginka
11. jan 2011

cafte dievky!
no az teraz sa mi podarilo v novom roku sadnut si ku compu, mame za sebou hekticke obdobie, po silvestri narodky, navstevy, teraz sme sami ale ziadna slava, maly je mrzuty, po ockovani a aj zuby, vesia sa na mna a to sa neda pri dvoch

inak narodky - balony mame doteraz 🙂, my sme si to uzili, bola som normalne dojata, ako ten rok prebehol, aky su uz velki a co uz vsetko vedia, Larinka si oslavy uzivala viac, tancovala , mavala ruckami, Dominikovi sa mi zda uz tie navsevy a vselico okolo toho liezlo na nervy
torticka bola chutna - piekla ju kocka co mam kontakt od @maculik, diki este raz

svetlankat
11. jan 2011

@marina87 my sa kojime aj cez den,doobedu vacsinou nie, kedze desiata a obed pokriju Miskine potreby, ale poobede rano vecer a v noci sa kojime. V noci aj kazdu hodku teraz, Miska zaspava sama,ja ju ulozim do postielky, ona zavrie ocka a spinka, aj v noci ju po kazdom kojeni prelozim. No tak takto to je u nas.
@lenica81 ja urcite kojim Misu castejsie nez ked bola babo. Ked bola babo tak mi spinkala aj celu noc, ale teraz nehrozi, ja to uz ani nepocitam, kolko krat v noci vstavame, ale niekedy mam pocit, ze sme viac hore nez spime

loginka
11. jan 2011

joj take nervy som chytila, u susedov zacali volaco kladivami vybuchavat zo stien garaze, moje deti 3 metre od toho, nastastie sa nezobudili, nech len spia, lebo som unavena

svetlankat
11. jan 2011

@loginka jej torticka vyzera super, deturence su krasne, ako narastli. Tak dodatocne vsetko len to naj naj naj.

loginka
11. jan 2011

tak idem si vas dakus pocitat, ze co a ako 😉

loginka
11. jan 2011

este pridam miery, vcera sme boli v poradni, Lauri - 12 kg a 77, 5 cm, 6 zubov, Domi - 10 kg, 75,5 cm, 8 zubov, tlacia sa teraz dalsie

loginka
11. jan 2011

@svetlankat vdaka 🙂

svetlankat
11. jan 2011

@loginka krasne miery, mas teda co robit, to ti poviem, dvyhat 22 kg, och joj

loginka
11. jan 2011

no ved, chrbat, zapastia dovi, a musim ich prenasat aj na poschodie, snazim sa co najmenej na rukach, ale vzdy musis, do stolicky, do kocika, prelozit, ved to poznas
aj vam sa deti tak katastroficky prebaluju, ja to uz nedokazem, oni neoblezia ani sekundu, tak musim po sediacky 🙂

svetlankat
11. jan 2011

@loginka my niekedy po sediacky, po stojacky, popripade za behu 🙂

blumka
11. jan 2011

@loginka vsetko najlepsie dodatocne detvakom k 1. rocku 😵 a vahovo to mas doma tak ako ja akurat ze ja mam to jedno dieta 3 rocne 😀
@svetlankat dodji ku nam ti dam na jednu ruku terezku a na druhu juli 😀 😀

@olifcek ja mam momentalne doma 25 stupnov, potim sa jak nevie co, vsade mam pootvarane vetracky
@marina87 ja nekojim, ale tak sa ti vyjadrim aspon k zaspavaniu, juli mi zaspava sama v postielke ale tak ze musim ju drzat za ritku alebo hladkat, do vianoc zaspavala tak ze som ju dala do postielky ona si pokricala pochodila a zaspala..teraz ma musi citit, neviem preco tak zrazu ale neriesim, v noci sa budi velakrat, postavi sa do postielky ale ju polozim dam na nu ruku a ona zaspi...a zaspava asi hodinu, niekedy menej, niekedy viac..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre