Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
14. jan 2011

@olifcek ja by som tiež pangasiusa nedala v žiadnom prípade 😕

bože Next má nové vecičky zase? hľadám nejaké šaty na narodeninovú oslavu 🙂

@maminnka ty budeš určite objednávať však? 😀

laxity
14. jan 2011

@jaja32 na to aká je drahá mi príde dosť umelá...celá z umeliny 😕 ale myslím, že @blumka spomínala, že pedále sú neni moc dobré na prednom kolese...ale neviem či som si to dobre zapamätala...bo mi takú máme 😀 Smoby

laxity
14. jan 2011

@jaja32 vlastne pozerám, že tam je viac tých pedálov 😀

olifcek
14. jan 2011

@jaja32 my mame auticko, a ked sa uz zunuje, kupime rovno nejaky maly bike x;o)) ma inspirovala @blumka.. ale tiez som si sla nedavno po radu ohladne trojkolky ku @blumka @svetlankat @lienka2 a @garonka.. no a takto soms a rozhodla.. mame auticko, takze neriesim x;o)

Oliv pohajala tri hodky, ja s nou asi hodku a pol som pospala, takze supeeeeer, dnes by sme fakt mohli ist skor haji... i ked podla vcerajska... uvidime

laxity
14. jan 2011

@jaja32 my máme túto a vyzerá super, určite ak nejakú kúpiš, tak využiješ...táto čo máme my je kovová a Naty sa v nej moc páči vozíme ju po byte 🙂

http://www.hrackyshop.sk/trojkolka-baby-too-coc...

laxity
14. jan 2011

@olifcek my autíčko nemáme 😕 dá sa s tým chodiť aj po vonku?

mne pospala presne 2 hoďky 🙂

olifcek
14. jan 2011

@laxity jasne, i vonku x;o) Oliv sa v nom rada vozi, a uz i vonku sme boli, veeeelmi je tam spokojna. mamina sa smeje, ze sme predsa len nasli ,,kociar,, v ktorom sa Olivke paci 😀 😀 😀

no, kebyze nelezim s Oliv, tak pospi 15 minut 😀

laxity
14. jan 2011

@olifcek som nevedela, že to je aj na von...a tiež to má takú rúčku? 😕

aj Naty spala na veľkej posteli inak v postieľke by určite pospala o hodne menej 😀

olifcek
14. jan 2011

@laxity ma to moznost hojdania sa, moznozst chodenia babatka za autickom, ktoreho sa pridrza, moznost sedenia a mamina tlaci auticko, lebo to ma rucku, a neskor to sluzi ako odrazadlo, ze babo sedi a nozickami sa same vpred posuva 😉 ved preto to stalo 60eur...

laxity
14. jan 2011

@olifcek aha 60 eur? Pekne to ako ten levík odrážadlo, ten tiež tak stojí 😅 ale ja som vydražila na aukcii 🙂

svetlankat
14. jan 2011

@jaja32 ja osobne by som tuto nekupovala, su aj take kde sa da polohovat voln a sedadielko,myslim ze na tej co si dala link nie, ale neviem urcite nekukla som az tak pozorne.

Aj Misa je uz zaockovana, tak u nas to prebehlo hladko. Prisli sestricka vybrala z chladnicky vakcinu, dali nam do jedneho stehienka i do druheho a odisli sme. Takze tak ako stale, u nas ziadna zmena.

olifcek
14. jan 2011

@laxity levik stoji i 30eur 😉
za toto auticko na net obchodoch pytaju aj 72eur 😕 😅

kuk auticko
http://odrazedla.sbazar.cz/chicco-auto-delux-4-...

nasla som niekoho inzerat, lebo to ma odfotene komplet...

obchody mavaju len toto
http://www.babygoods.sk/hracky/odrazadla-a-chod...
pod zirafkou

olifcek
14. jan 2011

@svetlankat super... x;o)

len teraz nas cakaju uz len mmr vakciny....

vlastne nas este ta tretia zo serie vakcin, mmr az paq...

laxity
14. jan 2011

@olifcek za 30 levík to ani neviem, používaný možno...teda čo som pozerala na bazare 😕 no ale veď to je jedno čo to stálo, hlavne, že to naším deťom poslúži 🙂

@svetlankat aj ja chcem, aby to u Naty bolo ako u Mišky 😀

olifcek
14. jan 2011

@laxity presne tak, hlavne, ze to sluzi... a ja som kukala nove veci, nie pouzivane... niektory net obchod mal levika za menej, aj link som tu vtedy dala, tusim... mali posledny kus 🙂
no lucim sa, Oliv ma vola hrajkat sa x;o) teraz cuckala a chvilku sa motala sama

olifcek
14. jan 2011

@laxity itak... velmi draho tie hracky predavaju... ja by som kazdemu babu dopriala to, co by si prialo, alebo, co by jeho rodicia pren chceli... vlastne, nie kazdemu babu... geta bych vynechala 😉

laxity
14. jan 2011

@olifcek moja Naty napodiv dnes veľmi poslušná a hrá sa dosť sama...čo nezvyk veľmi ja sa idem chystať k sestre a tatinko môže varovať 😵

laxity
14. jan 2011

@olifcek geta? 😕 a ja by som dopriala ale fakt tie ceny preháňajú...ale preto, že vedia, že tí ľudia to kúpia 🙂

olifcek
14. jan 2011

@laxity mne Oliv porozhadzovala veci na zehlenie, chi takze mi dala chvilku, aspon som obed zjedla 😀 u nas varovanie inou osobou nehrozi, ale nevadi mi to 😵 😵 😵 uz som si zvykla, ze je to moje siamske dvojca ...

teraz ma stekli nad kolenom.. stoji pri mne a fuka do mna, co vytvara zvuky ako u prdnutia 😀 😀 😀 sa na tom rehuna, malicka moja a ja tirx, lebo to brutalne stekli

olifcek
14. jan 2011

@laxity jj geta bych vynechala... osady... 😀

laxity
14. jan 2011

@olifcek ja keď som bola včera na prechádzke, tak cigánka sa ma pýta, že či jej nemám nejaké veci po malom....a ja som jej, že MÁM ale nedám, že tiež chcem mať ešte detí 😀 ...neznášam ich háveď jedna 😠 😠 😠

olifcek
14. jan 2011

baby, poradte mi.... centrum materna je stale z trhu stiahnuta, calibrum mi moc nevyhivuje i ked lepsie ako nic... co este je? ake vitaminy popri dojceni?

laxity
14. jan 2011

@olifcek keď to tebe nevadí, to je hlavné...mne by to vadilo, keby som musela byť stále s ňou, miľujem ju nadovšetko ale tiež potrebujem niekedy vypnúť, stretnúť sa s kamoškami....

olifcek
14. jan 2011

@laxity i ja sa stretavam s kamoskami... i s malickou... a casu na seba este budem mat habadeeeej 😵 😵 😵

svetlankat
14. jan 2011

baby inac som sa pytala nasej dr, kedze ja jej dost verim,ohladom kojenia, ze do kedy a tak, ze kedy odstavit a ona my vravela ze do kedy vydrzim ale ze do porucuje minimalne do dvoch rokov, lebo aj tak by som musela davat umele, kedze sa musi davat formula a ze kravske mlieko, NA PITIE, najskor od dvoch rokov, ked sa da tak az od troch, ze do varenia od roka je ok, ale na pitie nie. Takze asi sa budeme kojit do dvoch rokov, ked ban boh da a Misa bude chciet

olifcek
14. jan 2011

@svetlankat ked budes kojit tri roky nemusis davat UM... opytaj sa annag

laxity
14. jan 2011

@olifcek ja z lekárne nepoužívam žiadne vitamíny, takže ti neporadím 🙂

olifcek
14. jan 2011

@laxity neva. Uz som sa dovolala kamaratovi lekarnikovi. Odporuca femibion 40 s DHA, tak toto kupim 🙂

maculik
14. jan 2011

@laxity aj ja som uz pozerala, ze next ma novu kolekciu, ale este som radsej nekukala veci, lebo ma to len bude pokusat objednavat 😅

boli sme hodku vonku, je super, teplo, aj ked teraz zacalo poprchat, ale neva. Potom sme zasli pre Adelku a este sa presli kusok aj s nou.

My mame len take odrazacie auticko, co sme v lete kupili malej na dovci, choditko nemame, ale Petrik si nasiel take svoje, hodim vecer video 🙂

laxity
14. jan 2011

@maculik moja má takéto autíčko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre