Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
14. jan 2011

@laxity ja umyvam zatial tiez len vecer ale O Liv potom hned pije mm, takze pohodaaa, saq i v noci piju mm x;o) mm im zubky nepokazi, neboj nic

jaja32
14. jan 2011

@olifcek 🙂 dakujem.... vsak ja som tu tusim najhorsie dopadla s vakcinou 😠

jaja32
14. jan 2011

@olifcek posta az zajtra

garonka
14. jan 2011

kuk 🙂 😉 😵

deň za nami 😉 inštaluju mi novy vindows tak mi mm požičal svoj notes 😵

@laxity aj tobi papal pribinačik chuti mu, neškodi o chvíľu už mame rôčik 😉 ak chutilo tak fajne mňam

olifcek
14. jan 2011

@laxity inak early days ma ine cislovanie... to, co je u nich 74, to je u next 80 i cosi, a u detexu je to 86 😅
@jaja32 ale super, ze si to tak nenechala, MUSI TO BYT ZADARMO, nakolko je to povinne, ako ste sa tu o tom tak i bavili 😵 😵 😵

janielah
14. jan 2011

@olifcek Oli, lenze moj manzel zo siedmych dni v tyzdne je zvacsa doma len dva a aj to niekedy nie a ja by som bola vdacna aj za to, keby prisiel aj o 20.00, ale ten moj vobec.....ale viem, je to take na nic, ked sme na vsetko cely den same....co uz, musime zvladnut.
@laxity ja umyvam kazdy vecer, vzdy po kasicke, uz mame ritual, to este v papacej stolicke a potom uz len hajde na usko....kym som kojila, tak som to neriesila, ale je pravda, ze vtedy sme ani zubky nemali.... 😔 tak neviem ako by to malo byt spravne v tomto pripade...

olifcek
14. jan 2011

@janielah jj, ako pises x;o) ale deticky su uz zabavnejsie, da sa s nimi krasne hrat, rozpravat, ucia sa, takze je to uz ine, nez kedysi 😵 😵 😵
@garonka kolko popytali z ainstalaciu wn?

@garonka i Ty si sa poponahlala s pribinacikom? 😕 hech... jasne, ze chutil, ale lipanek je zdravsi, ked sa to tak da povedat x;o)

olifcek
14. jan 2011

@jaja32 si zlatunka, neponahlaj, jak vyjde 🙂 uz itak som Tvojim dlznikom 😵 😵 😵

garonka
14. jan 2011

@olifcek lipanek neviem najsť ale pribinačik v poho 😉 šak nemusime dodržiavať presne že od roka do roka 😅

cely vindows mi inštaluje švagor, ja mam vistu a to je čudo prečudesne, normalne mi všetko ťaha pomaly, tak som zvedava či mi môj noťak daju do poriadku

jaja32
14. jan 2011

@olifcek dlznikom? Ja mam co povedat....? hmmm? tak psssst

svetlankat
14. jan 2011

@olifcek ja by som vzala radsej 80 a zahla aspon ponosite dlhsie
@lienka2 ok to by bolo super, ja som take kocky nevidela

olifcek
14. jan 2011

@garonka jaj, oki... u nas take robi mm, kedze a i zivi v oblasti IT, speravuje servery... 😵

jasneee, ze netreba uplne dodrziavat, ale itak, naco sa ponahlat... ja davam vsetko neskor, nez mudre tabulky povoluju 😵 😵 saq ked kuknes na to, tak od roka uz mozu tolkooooo veci, to ani nestihas vsetko naraz zaviest 😅

veru vista je somarina ako i office2007

olifcek
14. jan 2011

@svetlankat dakujem sveti x;o) uz mame 80 a su akurat, takze urcite 80 vezmem u nextika 😵 😵 😵 a asi u vsetkych okrem early days 🙂

olifcek
14. jan 2011

@garonka a jo veru, lipanek sa tazko zhana, ale v hypernove ho majuuu

garonka
14. jan 2011

@olifcek keby som vedela že mam vistu tak ani nechcem je to niečo hrozne, včera nechybalo a hodim notes do kontajnera ale aj XP vindows vraj nieje nič moc 😒

vau robiť s počítačom je fakt super praca, švagor sa do toho dokonale rozumie 😅 posťahuje z netu kade tade všetko 😅

no s tym zavedením je to užas, to sa ani nestiha všetko dať zaviesť 😅 my sme dnes jedli proso a šmakovalo 😀

svetlankat
14. jan 2011

@laxity zatial staci tak umyvat zubky ako umyvas, ako ti Naty dovoli. Mne napr Misa dovoli len rano, aj to nie kazde, tak nebojujem
@garonka ja mam tiez vistu a neznasam ju

garonka
14. jan 2011

@svetlankat mohol Gates niečo normalnejšie a vykonnejšie vymyslieť a nie take čudo

svetlankat
14. jan 2011

@garonka proso? a to si ako davala, chcela by som skusit

svetlankat
14. jan 2011

@garonka 😀 vidis vymyslel 7cku a ta je tiez na ho

garonka
14. jan 2011

@svetlankat sveti kupila som v dmke lebo pšeno som nevedela zohnať a skoro som spadla z nôh že pšeno normalne maju vo Freshi
proso sa vari ako ryža to su take mini guľky a trocha napučneju, tobi mal k tomu kuracie mäsko na zelenine ale strepal do seba jedna radosť
mm si z prosa robi srandu, že oni to davali papagajom ale šak to je zdrave 😵

laxity
14. jan 2011

@olifcek ja som rada, že mi aspoň čosi spapá a keď chutí pribináčik, tak bude pribináčik...z čínskej medicíny papá iné veci, takže niečo nezdravie bude mať v pribináčikovi 🙂

@garonka a aký ste mali? vanilkový?

@janielah tak skúsim aj ja ju naučiť po kaši 🙂

svetlankat
14. jan 2011

@garonka super ze si to tu dala, mna take veci ani nenapadnu, ze nasi drobci mozu, musim ist na nakup do dmky.

laxity
14. jan 2011

@svetlankat aj pšeno je dobré my sme papali s cviklou, mrkvou a mäskom 🙂

lienka2
14. jan 2011

@garonka lipanek maju aj v carrefoure 🙂

svetlankat
14. jan 2011

@laxity mne Misa nechce otvorit usta a neviem ako to prekonat, len kyve hlavkou ze nie nie. A co papate z cinskej mediciny? O com to vlastne je?

svetlankat
14. jan 2011

@laxity kurnik baby, vas to fakt napadne, my take veci nejeme, moj mm by len zemiaky jedol a tak sa moj obzor nejak zuzil, aspon ze vas tu mam co my ho rozsirujete

svetlankat
14. jan 2011

@lienka2 aky je rozdiel medzi pribinacikom a lipankom?

svetlankat
14. jan 2011

@lienka2 precitat mi islo ale napisatmi nejde, napisem ti tu?

lienka2
14. jan 2011

@svetlankat to ti skor @olifcek povie 🙂 ale my sme nejedli este ani jedno z toho.. vraj lipanek je zdravsi..

a pseno ja zvyknem davat nam do spenatovej polievky, je to fajne.. tak skusim aj lukymu dat.. vy to tak pekne napisete ze mali deticky pseno s maskom a zeleninkou, ono aj ja ked nieco poviem ze sme papali tak to podla toho vyzera chutne a pritom je to furt zmixovane bo inac nechce.. 😖

svetlankat
14. jan 2011

@lienka2 aj ja este stale mixujem zeleninove prikrmy, co uz

olifcek
14. jan 2011

@laxity skusila si ale lipanek? je lahodnejsi a isto tiez bude chutit 😵 😵 😵 ja len, ze ak mas moznost kupit lipanka, skus ho, a ochutnaj i Ty sama, hm? 😵 😵
@svetlankat ja milujem vsetky jedla so zemiakmi, hehe... ja bych jedla zemiaky denne, hranolky, varene, pucene, krokety, placky, goja, knedla zemiakova.... 😵 😵 😵
@svetlankat u na snovinka... Oliv mi domace mixovane nezje, nechapem, hehe... ale kupovane je v pohode, no dnes mi spapala skoro 300g ryza so zeleninkou a maskom, chi...

olifcek
14. jan 2011

@svetlankat
@lienka2
vobec nevadi, ze s amixuje 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre