Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
15. jan 2011

@garonka jojo ja...len som pozerala na nete novú kolekciu, tak som musela napísať 😀 a dobre som urobila, nech sú všetci cool 😀

laxity
15. jan 2011

@garonka aj ja poznám jednu 😅

maculik
15. jan 2011

@laxity som ti to odfotila, zajtra hodim foto 🙂
Uz je to spapane, film dopozerany, tak ideme pozerat spolu.
a next uz nespominajte, som tam navyberala veci tolko, ze to musim o polovicu zredukovat, ak budem objednavat 😖

dobru noc 🙂

laxity
15. jan 2011

@maculik 😀

maminnka
15. jan 2011

@laxity ja som tak kupila pyzamkove overaly s tym, ze su obrovske a ked som vyskusala doma, po oprati, tak su len tak-tak... ale to bola ina znacka. Nejako sa nam tie deti zdaju mensie ako ozaj su 😀

laxity
15. jan 2011

@maminnka ale teraz ukazujem mm šaty a tiež sa mu zdajú oki a body, že preboha aké veľké 😀 tak ja už neviem...šak to, že o body sa mi až tak nejedná to sa možno sperie 😀

olifcek
15. jan 2011

@maculik kludne si to nechaj na mna poslat, nie je problem x;o)

no veru, vcera sla OLiv krasne hajat, take tu nebolo snad uz i par mesiacov, snad neklamem 😅
@garonka ja neobjednavam, nemam teraz peniazky... no a ta kamoska... no comment... niektore si proste nedaju vysvetlit a vsetko robi ahrrr hrrr

kde je @blumka???

laxity
15. jan 2011

@olifcek dnes som kúpila Lipánek a štyri hneď 😀 , tak som zvedavá či zajtra bude chutiť 🙂

olifcek
15. jan 2011

@laxity tu je autiiicko

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/olifcek/albu...

@maculik bruuu noc x;o)

@laxity jeeeeej... dala si na moje omielanie? vdakaaaa... ale i Ty ochutnaaaaj, fakt je lepsi 😵 😵 a maju i velke balenie, kde je vanilka i coko naraz, mnam

laxity
15. jan 2011

@olifcek 😉

garonka
15. jan 2011

@olifcek ani ja nemam len par eur mam vydelene, že na nextik môžeme 🤐

som bola zhrozena kde sa plaši

juj @blumka bola kratko online na fb 😵

alex
15. jan 2011

@olifcek i ja som minule hľadala v obchode lipánka, ale nemali. Tak pozriem v Hypernove, alebo Carefoure.
Inak dnes sme boli v obchode a jaké zľavy sú všade... Kúpili sme malému tenisky Nike za 15 eur 😉

olifcek
15. jan 2011

juuuuj, skoda, ze nemas na mna telefoooon.. alebo, ze som nevedela, ze ides nakupovat, u nas take super zlavy nemame ☹ som @lolka poprosila ale bud neboli, alebo nemali, o co som poprosila ☹

garonka
15. jan 2011

@olifcek tu su obchody vyrabovane 😠 a zľavy žiadne 😠

olifcek
15. jan 2011

@garonka ved to ☹

avaka
15. jan 2011

@olifcek a solis uz trochu?
ja zajtra skusim ochuteny jogurt,ale pochybujem,ze zje,lebo ani acidko vanilku nechcela...som myslela,ze nech ma zmenu trosku,no ale ved uz zacneme pomaly skusat,ani ja som lipanek nenasla..
a cesnak,trebars do spenatu uz mozem,nie?ja som myslela,to mlieko,napr.do zem.kase trosku,alebo nejakej omacky,ci ani to radsej nie?

lalipop
15. jan 2011

ja som zacala davat malej trvanlive mlieko od 10-tich mesiacov, lebo moje sa mi stratilo. iba v noci si trosku cucne a nemame ziadny problem

olifcek
15. jan 2011

@lalipop dufaj, ze neskor nebude problem... teraz sa prejavit nemusi

@avaka ee nesolim 😉

garonka
15. jan 2011

@olifcek ale som sa aspoň zasobila brusnicovym džemom 😅

olifcek
15. jan 2011

m,y dnes stale nespime, hehe... a to nespi od cca 16.15

zucana
16. jan 2011

peknu nedelu prajem baby. my teploty uz nemame mali sme vlastne len ten den....moc zatial len ten zakladny rozbor ok a ta kultivacia az v pondelok asi bude. len od piatej mala trochu plny nos tak sa budila.a neviem ci mam dost mlieka take prazdne mam tie prsniky a vika sa napije a potom sa odtrhne....ale mala velmi precikanu plienku rano.a nekakala vcera.a smradlave prdiky mala...velmi.
inak @olifcek ked uz tak citam tak sa mi zda normalne ze ked spala do 16.15 ze ti pojde neskoro spat.lebo u nas nemame extremistku ako vy 😀 ale ked ide spat neskor cize spi do 17tej a neskor tak potom ide spat az po 23.00 odkedy mame jeden spanok ako @avaka tak chodi spavat o 21.00 a vstava o 9.00 (samo s cucaniami rano) cize ja na tvojom mieste by som sa snazila docielit iba jeden spanok a nie neskor ako o tej 15.00
@avaka si sa pytala na to jedenie...ja som davala kedysi aj o 15.00 obed takze nic si z toho nerob ale uz na obed nedavam moc mlieka.o 12.30 dam obed a potom ked ide spat 13.30 s prekvapenim vypije este mlieko....
tak peknu nedelu

olifcek
16. jan 2011

@zucana ked mne Oliv nejde skor spat, ani ked nespi od 11.00 😀 nechapem, co to, ze predvcerom zaspala uz o 22.00, vlastne kusok predtym, ale super to bolo 🙂 uz sme mali i take, ze nespala tyzden od 14.45, itak nepomohlo 😅

olifcek
16. jan 2011

@zucana mas dost mliecka, neboj nic.. len sa jej mozno tazsie dycha, mozno bola len smadna.. 😵

zucana
16. jan 2011

vylev v druhej teme 😝

maculik
16. jan 2011

AHojte,
tak Petulik ma teplotu ☹ rano sa zobudil v pohode, aj sa pekne hral, spapal jogurt a ked som ho davala okolo 10,15 spat, zdal sa mi horuci a mal 38,6. To iste, ked sa zobudil, chvilu sme pockali, ci nebude klesat, ale nie, tak som dala cipok. Inak nie je nejaky mrzuty, praveze sa aj pekne sam hral (mm hovori, ze asi preto, ze ine nevladze...), len obed vobec nechcel jest, tak vlastne posledne jedlo mal o 9 a odvtedy len kojim. Neviem, z coho to moze byt, vcera mu este nic nebolo...

ale pochvalime sa - posledne 2 noci nekojim, pekne papal sunar. Predvcerom mm ze skusi, tak prvykrat papal okolo 11 a potom este raz okolo 2, nad ranom som uz kojila a cez den a vecer tiez. A tato noc bola super, sme sa tesili, len teraz, ked ma tu teplotu, tak ktovie, ci tak dobre nespal preto, lebo uz nanho nieco islo :(
Zaspal o 8, normalne som ho predtym nakojila, o 7 mal krupicovu kasu. A zobudil sa prvykrat az o 2,30, to sa mu este ani raz nestalo! Vypil asi 90ml sunaru, dokojila som ho a spal do 6 (okolo 5 plakal, ale hladkanim hned zaspal), nakojila som a spali sme do 7,45.
A my s mm nie ze by sme si vecer isli lahnut, ale ja som cakala, ze sa zobudi okolo pol11 na papanie, tak sme zacali pozerat film, potom sme si este pozreli na dvd klipy Blur a zrazu pol1 a on stale spal 🙂

Tak uvidime tuto noc, ja len dufam, ze nema nejaky zapal. Ved nikde sme neboli, vsetci sme zdravi (Adelka ma sopliky a trochu kasle, ale nic vazne), tak fakt neviem, co mu moze byt. Ak mu to neprejde, pojdeme k dr, lebo vo stvrtok mame ist na ockovanie, ale teda nedam ho zaockovat, kym si nebudem ista, ze je uplne ok.

olifcek
16. jan 2011

@maculik staci, ze bude mat vecer, ci rano pred ockovanim teplotu a ockovat urcite nedaj, je jedno, ci to bude zo zubkov, ci z niecoho ineho... proste NIE

avaka
16. jan 2011

ahojte,

@maculik ,snad to nebude nic vazne....my sme tiez mali teploty,ine nic,ani zapal nebol,tak hadam to prejde ako aj nam 😉
no tie deti spia dlho,ked to necakame... 😅 a ked potrebujeme,aby spali,tak su stale hore...
ja som vcera tiez pred polnocou malu utisila len hladkanim,predtym stale mlieko,sice mi to nevadi,no ale mam pocit,ze ani nechce pit niekedy,ze len zo zvyku si da,ked sa zobudi...

@zucana ,dik za odpoved 😉 to mame skoro rovnaky rezim 🙂 ,akurat,ze dnes spala skoro do 10-tej 😕 ,sice rano to je super,ale ja jej to budem musiet posunut,lebo ked to takto pojde dalej,tak o 2tt pojde spat o polnoci 🙄 a este aj to plavanie nam posunuli a takto by to zase vychadzalo zrovna na spanok..tieto 2 dni som skusila obed hodinu pred spanim,vcera jedla krasne,dnes vobec nic 😒 a mlieko asi mas,myslim,ze Viki sa odtrhla,ze uz mala dost....ale ja mam tiez posledne dni prazdne,lebo malo pije,cez den takmer vobec a ked si zrazu zmysli,ze chce,tak mam na pocit prazdne,niekedy mi to pripada,akoby sa chcela odstavit,lebo pyta,potom sa rychlo otoci a nechce,ja ju nenutim,ale uz to aj v noci spravila... 😕

avaka
16. jan 2011

@zucana a kolko Ti spi Viki cez obed?mne niekedy 1,5h,vcera 2,5 skoro,dnes neviem,ale az o 14-tej isla,tak by som rada,nech vstane,lebo zase vecer.... 🙄

zucana
16. jan 2011

spava tak 1,5 niekedy aj 2 potiahne...dnes 1,5 hodiny spala od 13.30 doteraz.... 😉

laxity
16. jan 2011

Ahojte

dnešným oslávencom všetko najlepšie 🙂

aj my sme dnes boli opäť v Ba a v Mosonmagyarovar a samé zľavy a toľko ľudí, že otraaaaaas 😅 a šaty my v poho vymenili 🙂

@maculik držte sa a Petríkovi dúfam čím skôr teploty prejdu 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre