Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
16. jan 2011

@garonka vsetko naj Tobimu 🙂

garonka
16. jan 2011

@laxity aj ste nakupili? 😉 😉 😉 no Natalka bude krasavica v šatkach 😵

garonka
16. jan 2011

@jaja32 ďakujeme ♥

olifcek
16. jan 2011

@garonka jeeeeeej, gratulujeeeeeeem

boze, to pomalicky hromadne budete mat zanedlho vsetci rocik 😵

garonka
16. jan 2011

@olifcek ♥ ♥ ♥ ďakujeme

laxity
16. jan 2011

@garonka niečo sme nakúpili 🙂

garonka
16. jan 2011

@laxity supeeer 😉

svetlankat
16. jan 2011

@garonka aj my sa pripajame vsetko naj naj naj

garonka
16. jan 2011

@svetlankat ďakujeme ♥

lenica81
16. jan 2011

caute baby... ako vidim, vikend, nevikend, tu sa pise... 😉

@garonka, @zoska, @maminnka vsetko naj k vymesacninam, ak sa nemylim... 😅 nech su deticky hlavne zdrave...

@maculik, my chceme skusit davat malemu v noci vodu... lebo ked sme sa na silvestra chystali mimo, tak sme skusali um, ale teda ako keby kyselinu pil... 😅 tak uvidime... mm, ze mam spat v obyvke... 😀 tak zeby som sa vyspala... uvidime, ci uz teraz zacneme, alebo este pockame... 😉

lenica81
16. jan 2011

a konecne mame 3. zub... 😀

svetlankat
16. jan 2011

@lenica81 gratulujem zuban

svetlankat
16. jan 2011

@maminnka @zoska tiez sa pripajam vsetko naj naj naj

jaja32
16. jan 2011

@maminnka @zoska vsetko naj detvakom 🙂

zucana
16. jan 2011

Vsetkym 3 oslavencom vsetko naj!!!

garonka
16. jan 2011

@maminnka a @zoska šecko naj naj 😉 😉 😉

a my ďakujeme 😵

zucana
16. jan 2011

@maculik ako?inak aj my mame teplotu vecer vacsinou 37 to sa moze ockovat?a trochu sopliky...aj ich pocujem ale este som neodsavala iba kvapky dala..uvidim zajtra.....netecu tak to snad nemusim alebo?
no a 1.jednotka prerezana druha sa prerezava a idu aj dvojky horne mam taky pocit a velmi sme upistani a uz sipme 😕

lenica81
16. jan 2011

@svetlankat dakujeme, sak mu to trvalo, mesiac co mal modrinu na dasne... 🙄 prve vysli do tyzdna...

lenica81
16. jan 2011

idem ja fuc... je reklama, padim do vane... a relaxovat... 🙂 dobru noc vsetkym...

andrea2603
16. jan 2011

ahojte 🙂
tu je dnes koľko oslávencov? 🙂 😕 všetko naj drobčekom a 1.rôčik už máte takto o mesiac 😵

@jaja32 zajtra idem k segre, asi. Tak ak by bolo pekné počasie, môžme sa trošku poprechádzať 🙂

maculik
16. jan 2011

@zucana stale mal teplotu, o 18h mal 38,8, dala som cipok, pred spanim mal 38. Uvidime, aka bude noc, idem uz spat, mm pise dizertacku na PhD, tak ho necham.
Dobru noc 🙂

zucana
16. jan 2011

@maculik bru noc snad tio prejde

lalipop
16. jan 2011

dnes mame 11 mesiacov. presne o mesiac budeme oslavovat.

maminnka
16. jan 2011

dakujeme vsetkym za blahozelania... veru uz len par dni, u niekoho tyzdnov a vsetky nase deticky budu mat rok! Podla mna to neuveritelne rychlo ubehlo... az mi je smutno, ze je toto moje posledne babatko a ze tak rychlo rastie...

nadchu mame uz tyzden!!!!!!!!!!!!!! Uz nema teplotu od stvrtka, aj papat jej uz chuti (ved 3 dni vypila iba 3 davky mliecka a sem tam nieco male zobla), ale soplikov ma este dost a sem tam aj zakasle. Preco to trva tak dlhoooo? No nastastie, v noci uz nekasle, dievcatko moje...

lalipop
16. jan 2011

@maminnka tak to budu tie nase slecny oslavovat narovnako. neboj sa uz to bude lepsie.

svetlankat
16. jan 2011

bru baby

olifcek
16. jan 2011

@zucana nesmie byt ziadna teplota, ked sa ide ockovat a uz vobe cnie sopliky.. 😉

veru, oslavencom vsetko naj a uz zanedlho, ako som pisala, uz mate kazdy rocik 🙂

avaka
16. jan 2011

@garonka
@maminnka
@lalipop
@zoska,vsetko naj naj naj malym oslavencom,ale Vas je 🙂

@maminnka ,veru pravdu mas...neskutocne to leti

@zucana ,ja veru neviem,nechcelo sa mi cele citat,kedze sme este sople nemali(klop-klop),ale strapco ma vo svojom albume clanky o hygiene nosa,je lekarka orl mozno tam ma aj to,ci treba odsat,viem len,ze treba cistit,aby to nezostavalo,ale kukni to 😉 aj ostatni soplavi.. 🙂

olifcek
16. jan 2011

😉

zucana
16. jan 2011

Trochu SME odsavali Ale nic neslo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre