• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@maminnka nie len naše Natálky pijú vodu a prípadne iné tekutiny :slight_smile:
20. jan 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka pozerala som ich na nete, teda tu znacku a vyzeraju pekne dizajnovo
20. jan 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat ale zato šikulka velikááááá čo tam po nohe :grinning:

Naty má 17-tku...ako rýchlo rastie topánka, šak ona mala 17-tku aj v novembri keď som jej kupovala topánky
20. jan 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte otázka, ak dieťa keď plače a nemá slzy to je nejaký problém? :confused:
20. jan 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity dakujem, presne aj u nas 17tka a teda uz dost dlho, nepamatam kedy som kupovala ja topanky, ale stale ma rovnaku nozku
20. jan 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity ako to myslis? ked nema slzy tak je to len hrany plac, vies take to nevracenie, ci myslis ze stale ked place nema slzy?
20. jan 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat presne, je to sikovnica tvoja princezna :slight_smile:

@laxity dnes mi pocvedali, ze jedno cislo vydrzi 2-5 mesiacov... to je fakt dost siroke rozpatie. Inak, bola som na Kramaroch v obchode Beni, oni predavaju iba detske topanky (a tiez oblecko) a teda mali naozaj siroky vyber a kvalifikovany pesonal, bola som velmi spokojna.
20. jan 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat nie kamarátka vravela, že normálne plače a dlho plače...je vidieť, že plače len proste sa mu netvoria slzy :confused:

a som videla, ako si buchol ústa a začal hrozne plakať ale slzy vôbec
20. jan 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity nepotrebovala som Tvoju reakciu na annag, pytala som sa jasne, myslim.. cize pre Teba je to dolezite, aby si mala pohodlie, a kojenie Ti nie je prirodzene, ok :wink: len som bola zvedava na odpoved. a nie, vela mamiciek dava pit, ved to nie je zle x;o) ja som len chcela odpoved x;o)
@maminnka super! dakujem za info, netusila som... my mame nart vysoky, a neviem, ci baculatu nozicku, nemam s cim proovnat, ale, ked uz budeme kupovat druhe topanocky, viem, na co sa zamerat
dakujem za nazory...potrebovala som si len utvrdit rozhodnutie
@maminnka dakujeeem ste zlate, skoda ze tu v ke nie je taky obchod. Tie nase topanky su uz riadne osuchane
20. jan 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat my mame tiez zatial 17 :wink:
20. jan 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukruska1920 kludne, ved od toho je diskusia, pytaj sa, kludne i viac otazok... vies, i ked das zaockovat, babo to chyti, akurat, ze priebeh bude pokojnejsi, no co som citala, tiez nemusi..
20. jan 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity ked nema vobec slzy, moze mat upchate slzne kanaliky, ale myslim ze to by mal aj cervene ocka.
20. jan 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity asi ma upchate kanaliky, treba ist na ocne s tym, pre istotu... nech nechyti zapal ocicka, ci spojiviek. tak som kdesi o tom citala
20. jan 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka mne povedali, že tri mesiace :confused:

@olifcek s kojením problém nemám, kojím rada, ale doma
@cukruska1920 a ako si sa nakoniec rozhodla?
@svetlankat poviem jej, nech určite zájde k doktorke :wink:
20. jan 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity oki, oki, Ty vies :wink: u mna slo len o otazku... kvoli tej dolezitosti... ved vies
@cukruska1920 my sme tiež nedali.

@svetlankat my už máme nožku č. 20 :slight_smile:
@cukruska1920 my sme tiež nedali.

@svetlankat my už máme nožku č. 20 :slight_smile:
@cukruska1920 akokolvek si sa rozhodla, je to to najspravnejsie rozhodnutie ake urobis.. Ty si mamina, daj na 6 instinkt
20. jan 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity mam aj ja kamosku, ona to trosku zanedbala, maly mal uz rok ked s nim sla na ocne, ale teraz ma dva roky a uz je to v poriadku, len sa riadne natrapili,lebo to musia prepichovat a niekolkokrat ked je o zanedbane. Tak im drzim palce
20. jan 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex jeeeeej, to je kolko cm?
20. jan 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukruska1920 ja som nedavala ziadne ockovania navyse oproti zakladnym, citim to tak. Ale je to ozaj indivindi, daj na svoj vnutorny pocit. Aj ked verim, ze tie pocity su casto zmatocne a clovek sa nevie rozhodnut.
20. jan 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex jej krasa, uz budete mat vacsi vyber topanociek.
20. jan 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka presne... ja mam problem s mmr... neviem sa uplne jednoznacne rozhodnut :unamused:
20. jan 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat ako? pripravena? :dizzy_face:
@alex ved ale ty mas doma chlapisko!
@olifcek 13cm, som mu dnes namerala.
ahojte :slight_smile:
my spime po dllllhom uspavani...

@laxity ,ja som tiez akurat isla napisat,ze herecka,lebo u nas to tak funguje,alebo ked nieco zvali,tak hodi taky kukuc a uz "place" :grinning: ,ale ak takto :confused: ,to neviem...

@maminnka, super,znacku si musim zapisat,tie budu na nase extra chude nozky tiez ako stvorene :slight_smile: ,ja som inak bola daaavno aktivna a kupili sme topanocky RAK,este ich nemala obute,tak musim skusit,ci su este dobre... :sweat_smile:
ja vodicku malej davam,lebo ona velmi malo pije mm cez den ,potom nepila tym padom nic...a vodicka jej chuti,uz aj zaznakuje pit a ked sa spytam,ci chce vodu,uz aj ide ku mne :slight_smile:

@laxity ,teraz este pozeram,co baby pisu,mozu to byt tie kanaliky...ale napr.nasa mala,aj ked spadne,a asi to velmi neboli,caka na nasu reakciu,ci ma plakat,tak niekedy spusti aspon bez slz... :sweat_smile:
20. jan 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok