• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@maculik beries aj vitaminy popri kojeni?lebo to oslabuje imunimu maminy..

@lenica81 :grinning:
20. jan 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek skúšala som dať aj vanilkový aj čoko, ale mne Naty spapá max. polku Lipánka :confused:

dnes mala grahámový rohlík s maslom a uhorkou a tak šmakovalooooo :slight_smile:
20. jan 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat naš plzne ale nejak pomenej, žeby to je vekom? :sweat_smile: ale ďakujem mm popozera jemu sa ten inteligent zapačil :dizzy_face:
20. jan 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek iRobot je iRobot :slight_smile:
20. jan 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska :confused: chudak deticky :confounded:
20. jan 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat a ako Miška reaguje na robota?
20. jan 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska fajny obed ste mali :wink: už mam novy recept čo tobimu dať :dizzy_face:

aj ja mam znamu ta dava 3mesačnemu chlapčekovi na večeru krupicu s kravskym mliekom aby jej babo celu noc spalo :rolling_eyes: ale keď ona si neda povedať nech mu dava :angry:
20. jan 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity ale v miunle Ti spapala dva lipanky, ci? zle som citala? ale polku toho maxi lipanka? ten je vacsi ako pribinacik a ako si si asi uz vsimla, zdravsiiiiiiiiii :wink:

@laxity :slight_smile:
20. jan 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity uplne v pohode, chodi donho kopat a snazi sa nan vzdy postavit aby bola vyssie. uz sa jej ho podarilo zapnut, spomenula som si na Naty, no Misa z toho mala zabavu a zacala ho nahanat
20. jan 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity mne tobi uhorku nezje :angry: jemu sa to šmyka v ruke :sweat_smile:
20. jan 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka tie iroboty su fakt mali inteligenti
20. jan 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek tatinkovi spapala za celý deň :slight_smile:
20. jan 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka ja som jej ju nastrúhala a dala na rohlík :slight_smile:
20. jan 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. jan 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat tak super, moja Naty začala plačkať :sweat_smile: ale teraz už je normal v obývačke a príde aj k nemu ale to je všetko má rešpekt :grinning:
@laxity no ďalšiu vec dam do debilnička, uhorku nastruhať :grinning: ja som tak nakrajala na kocky a mal nervy lebo sa mu to z ruky šmykalo :sweat_smile:
hehhe, Oliv sa prave nasilu smeje, ja odpadnem
20. jan 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka ja davam po dlzke narezanu uhorku x;o)
20. jan 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity :grinning: ona sa osmeli a robot ma po chlebe
20. jan 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ani tak mi nezje len na to kuka a škerí sa čo v ruke ma :sweat_smile:
20. jan 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. jan 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. jan 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska parky? fuha, tak to Adelka ma 2,5r a parok mala raz, aj to v lete, ked bola u nasich a ja som tam nebola :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A od 3mes kravske? tak to je extrem, a este hovori, ze caka do 3mes.... UM je drahe, ale to jej nestoji to dieta za to, davat tie peniaze aspon do 1-1,5r? Ved na Sk je to do roka na predpis a doplaca sa menej, ci nie?

@olifcek neberiem... na toto som ja lajdak, ako som po porode dobrala balenie, tak som si uz nekupila, aj ked casto mi to napadlo a hovorila som si, ze si musim kupit. Ked ja tym kupovanym nejako neverim, ale mozno by som si mohla kupit tie, co som brala v tehu
:unamused:
@laxity to zavidim ten rozok, keby uz konecne Petik zacal papat pecivo, ale on nie, ani len zemlu ked mu dam (kedze rozky tu nemaju) :unamused: Tiez by som mu taketo kombinacie robila, no takto vobec neviem, co mu mam rano davat.
vlastne Petrik si vobec nechce brat, ked mu nieco pred neho dam pokrajane :pensive:
20. jan 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik bohuzial UM nie je na predpis.. iba v ojedinelych pripadoch, ale bezne nie.. :pensive:
20. jan 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 mas pravdu do 3 rokov sa odporucaju formule. Ale pravdupovediac, neviem ci to niekto dodrzi...
20. jan 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 ahaa, to som nevedela. Ja som myslela, ze do roka vsetky deti maju na predpis a doplacaju len cca polovicu. neviem, kde som na to prisla :sweat_smile:
20. jan 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik kiezby.. nas teraz stoji mliecko mesacne 40 eur, a to pije uz len 2x za den.. ked pil iba mliecko islo to velmi rychlo.. mam pocit, ze som kazdu chvilu chodila kupovat..
20. jan 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik ja som na tom rovnako, ako Ty, malokedy som byvala chora, ATB som mala 3krat v zivote. Ale po tomto porode je moja imunita fakt v cudu, pritom ja jej ovocie na kila...
20. jan 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka my máme túto http://www.hrackyshop.sk/trojkolka-baby-too-cocooning.html už som ju sem dávala raz, je síce drahšia ale vyzerá fajná, nie je celá z umeliny...je kovová, tam si to prečítaj prípadne :slight_smile:

a bambulka nemá chybu s holými nohami a naobliekaná :grinning:

@maculik nemáš čo závidieť...je málo jedál, ktoré Naty môže...ale vidím na nej, že proste ona sama a hotovo...tak ona sama aj cestoviny, aj chleba aj rohlík.... :grinning:

zajtra dostane rohlík s avocádom....vlastne ako často sa môže dávať rohlík alebo chlebík?
20. jan 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska Nutrilon sice je drahy, halvne ak to babo este len pidje mliecko, ale teda od 3 mesiavcov to je dost risk, ja myslim, ze na to travenie babetka este nie je stavane... @maculik UM na predpis nie je, iba ak tie specialne mlieka, nizkolaktozove a pod.

pocujte, ked mate Lipanek, v com je jeho zlozenie ine od mialcika? Ja toho Lipanka nikde nemozem zohnat.
20. jan 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok