Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
21. jan 2011

@blumka ahaaaaa 🙂 a pre ktoré si sa rozhodla?

blumka
21. jan 2011

@laxity netusim stale 😀 ja by som si kupila obe, ale to je moc penazi...a vysit by sa mi to tiez nechcelo..nerada vysivam 2x to iste..sice nie je to to iste ale velmi podobne...a do domu mi treba len jednu seriu...uvidim ako sa to vyvinie s hlasovanim 😀 este som neukazovala svokre a nasim 😀
a mm mi tiez nepomohl..povedal ze ktorekolvek si vyberiem tak bude ok, ze sa hodia obe 😅 tak dik 😀

garonka
21. jan 2011

@svetlankat ja mam kozmetiku nivea na kupanie to davam aj na vlasky, aj tvar vonku kremujem s nivea 😵 po kupani tel.mlieko z dmky sebamed 🙂
mne doktorka odporucila na kupanie cistu vodu a po kupani olivovy olej ale uz nieje tobi male babo 🙂

laxity
21. jan 2011

@garonka ja stále čistou vodou 🙂

garonka
21. jan 2011

@laxity ja ho dam do vody a šupnem niveu ale len trocha 🙂

blumka
21. jan 2011

@svetlankat ja pouzivam johnoson's viem ze nie su nan dobre ohlasy ale my sme este pri narodeni terezky dostali obrovsky kos s roznymi mydlami a samponmi a kremikmi a doteraz z neho cerpam..ani terezka ani juli na tu kozmetiku nijako nereaguju, takze ok..
Kupem ich kazdy druhy den, a jeden krat maju take vacsie kupanie-clapkanie, zvysne len tak rychlo okupat...a kremujeme ich len kazdy druhy raz co sa kupu..a mydlim ich len malinko...ved oni sa nemaju kde zaspinit...teda zatial..ine bude v lete 😀
a tvar nekremujem ani jednej...len ked ideme von

laxity
21. jan 2011

@blumka inak treba krémovať celé telo? Bo ja to fakt nerobím 😕

garonka
21. jan 2011

@blumka mne johnson vonia ešte keď bol tobi v pôrodnici 😵 ale neviem ake mlieko mu davali ale voňalo to krasne

garonka
21. jan 2011

@laxity netreba pokym nema suchu pokožku, ja kremujem brucho, nohy a ruky tobi zbožňuje masaže potom automaticky sadne a čaka či aj chrbat natriem 😅

blumka
21. jan 2011

@laxity, neviem ci sa ma ci sa nema..ale ja kremujem tak raz-dvakrat za tyzden cele telo a inak nie..

maculik
21. jan 2011

my pouzivame Bubchen alebo Babylove z DM. A kremujem len ked si spomeniem, tzn.cca 2x tyzdenne 😅 Akurat Adelku sa snazim teraz vzdy, lebo ma akusi suchu pokozku, aj take suche flaky po nej, tak je to lepsie, ked ju kremujem. Len zvycajne ju kupe mm a ten vzdy zabudne, pokial mu to mlieko nenachystam k pyzamu.

A tvaricku nekremujem, len ked ma tie licka take suche, tak tym speci kremom z lekarne, ale bezne nie.

zoska
21. jan 2011

cafte 🙂
@blumka mne osobne sa na prvy pohlad viacej prve zapacilo, v druhom sa mi paci len jesen tak viacej a popozerala som to pozorne a prve mi viac sedi 😉
asi mas fofry zo stahovania, ze?
mne mm volal dnes ze bol z chlapom zo stavebnej fy a ze musime uz projekt vybrat, tak nas caka vikend studovania katalogov a www stranok 😅

@rivatha vela zdaru u zubarky 😉 v sobotu idem s mm do mirage pozriet prvy raz, Nelka bude s maminou doma, len so hlavne h&m chcela vidiet a to je len v auparku 😒
ani nechceme moc nakupovat, len taky vyletik sami dvaja a na kafe a tak...ale ak by si sa naaahodou vyskytovala v tych koncinach tak ta rada uvidim
inak ked bude teplejsie tak sa chystam do ZA za mm pozriet a kym bude moct z roboty vypadnut tak budem asi s malou niekde sa tulat, to by som sa ti isto ozvala 😉

jaaaj a som vam zabudla povedat ze sme mali uraz 😔
vcera prisli nasi ku nam a mala bola rozjasena, chystala som sa do tesca, ze oni ju postrazia zatial...obliekala som si bundu a ona sa vyslhala po mne, strcila mi hlavu medzi kolena a drzala sa rifli a zrazu sa jej smysli nohy dozadu, pustila sa ma a padla tvarou na podlahu ☹ spodnym zubom si rozrazila hornu peru a na vrchnomdasne ma modrinu....takze tak
som sa musela ukludnovat kym som do auta sadla, srdce mi bilo ako neviem co 😔

@olifcek @garonka ja homeo roztapam v striekacke od nurofenu...nasypem tam gulicky, zatlacim iest, natiahnem trosilinku vody a tam sa rozpustia a potom len streknem do pusy 😉

zoska
21. jan 2011

@svetlankat ja pouzivam nivea sensitive - gel na umyvanie a ked kremujem alebo olejujem tak ma johnson, ale uz som aj bupi mala
Nelka mena reakcie na kozmetiku zatial sme nemuseli ziadnu znacku menit...
bioderma je dost draha a pouziva sa vacsiniu pre precitlivelu pokozku, takze ak mMiska nema problemy tak by som volila klasicku detsku kozmetiku za normalne ceny 😉

garonka
21. jan 2011

@zoska vau to je lepši napad ako ja davam na lyžičku lebo občas sa mi stane, že tie guličky sa zle rozpustia, 😵

maculik
21. jan 2011

@zoska jej, to je super napad na homeo, ja som to vzdy v kalisku alebo na lyzicke, lenze to vzdy nieco vytieklo alebo vypluli.
a pekny vikend budete mat, aj ked verim, ze v nedelu vecer uz toho budete mat plne zuby 😀 to by aj mna bavilo, keby mozem vyberat domcek, ale mm ma uz davno zrusil, ze on teraz dom nechce. Planuje skor v BA kupit velky byt, ak by sme sa tam raz vratili, nech sa netlacime v tom 2i, co mame. Ten ostane potom detom.

A kocky, vam zaberaju homeo na zubky? Ak hej, ktore mate, tie modre 9Ch, ci zelene 5Ch?

tu je dnes pekne, slniecko svieti, tak asi pojdeme konecne na dlhsiu prechadzku, ked pojdeme s Adelkou zo skolky 🙂 A potom k dr...

maculik
21. jan 2011

joj @zoska , chuda Nelka... asi velmi plakala, ze? Ale aspon ze si zubok nevyrazila, ze to ostalo "len" pri tej pere...

No nic, idem ja rychlo zjest polievku, Petik uz buva 2h, tak pocitam, ze o chvilu je hore.

Dobru chut zatial 🙂

andrea2603
21. jan 2011

@blumka prvé 😉 a už som kukala, ale ja neviem po anglicky, takéto niečo by som chcela ja, to je čo? predloha? 😕
http://cgi.ebay.com/moon-girl-counted-cross-sti...

blumka
21. jan 2011

@andrea2603 nie, to je cela sada..je tam latka na vysivanie, predloha, bavlnky aj ihla...ale cena co je pri tom nie je konecna, to je aukcia a konci o 17 hodin aj nieco,

zucana
21. jan 2011

@blumka mne prve....
Boli SME na ockovacke teraz hajame a idem aj ja lebo taka otras noc nebola este.... Co to' dokelu zuby stalle?

andrea2603
21. jan 2011

@blumka aha, tak to som trošku mimo 😕 😅 , prosim ťa, ty dosť vyšívaš, nemáš nejakú takú predlohu, odfotím, čo som vyšívala Brankovi a Lenke, tak by som chcela aj Liv, kuk potom do 😎 témy.

alex
21. jan 2011

ahojte kočky,
aj u nás otras noc. Asi tým splnom... Zubárku som aj ja absolvovala. V pondelok. A idem na trahanie osmičiek vrchných... uff, len sa dokopať k tomu aby som sa objednala.

alex
21. jan 2011

@blumka aj mne sa páči viac do prvé.

elleniak
21. jan 2011

laxity ja som citala, ze netreba vobec kremovat taketo vačšie dojčata, ja som kremovala len do tretieho mesiaca a pokožku ma uplne v pohode na kupanie použivam sebamed tekuty gel, a sampon na vlasy od bubchen.

elleniak
21. jan 2011

baby uz ste mali aj nejake stretnutie?

alex
21. jan 2011

ja mám na kúpanie johnson, natieram len občas excipialom. A na tváričku keď je zima, mám niveu, proti chladu a mrazu.

@elleniak mali sme už viac stretnutí a teraz sa chystá jedno väčšie víkendové 29.4.-1.5. 🙂

olifcek
21. jan 2011

a od rana konecne domaaaaaaaaaaaaa... no neboli by sme, kebyze mi OLiv nezaspinka cestou od @svetlankat do materskeho centra, nemala som to srdce budit Olivky aby sa hrala, kedze zaspinkala o 1.00a sama vstala o 7,30 akoby vedela, ze musi, lebo sa ide na krvicku... inak mamicky, OLiv pri odbere nevydala ani slovko, ziadne slzy, sestricka, ze wow, Ty si aka odvazna, Oliv sa rehunala a kecala s nou, som nechapala, hehe, moja zlatunkaaa

dakujem velmi tym, ktopri nam drzali palce, pretoze na hemato uz nemusiiiiiiiiime, nakolko ma Oliv perfektne vysledky, vraj uz v minule to bolo super, i vysetrenie predtym, len chcela mat istotu, lebo v minule boli hodnoty kusok nizsie ako predtym, no teraz, ze uz niet pochyb o tom, ze je OLiv uplne Ok... pochvalila ju, ze super vsetko dohnala, ze uz to nie je predcasniatko, pretoze to na nej v nicom nevidiet 😵 😵 😵

sry, nedocitavam, nie je cas, ako dopdla Vikinka u @zucana? ockovali ? to, ze plackala je jasne, ved i ja bych, saq to boli , pichnut do svalu a to na oboch nozickach, fnuk

no ja kupkam v JOhnsons a nenatieram.. tvaricku som natrela raz babylove proti mrazu, paq som myslela, ze som to stratila, no dnes som to objavila, tak som kupila medzicasom Niveu, ktora je bubchen, hehe, vzala som z regalu nivea ale mame bubchen, ale natrela som asi len 2x....

blumka
21. jan 2011

@olifcek prosim ta mozes ist na str. 2793 a vyjadrt sa k mojmu prispevku o 8:23 😀 je to zivotne dolezite 😀
dik 😀

olifcek
21. jan 2011

@blumka hehe, okiiii

lenica81
21. jan 2011

@olifcek super, ze mate vysledky ok a hlavne, ze uz Oli nebudu trapit, i ked si uz asi aj zvykla... 😉

lenica81
21. jan 2011

k nam dojdu dnes svokrovci, tak cez vikend toho vela nepopiste, kura sa pecie a popratane ako tak... tak mozu dojst... 😀 😎

pekny vikend...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre