Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
21. jan 2011

@olifcek tesim sa ze uz nemusite na hemato 😉
@lenica81 prijemny vikend 😅 😉

andrea2603
21. jan 2011

@olifcek tak super, že krvička o.k. a aká šikulka, že neplače 😵 🙂 , moja ešte len vo dverách uvidí sestričku a už reve 😝

olifcek
21. jan 2011

@blumka jednoznacne prvy link 😉

olifcek
21. jan 2011

@lenica81 vies, ze sme po lekaroch moc nemuseli? teda, co som stopla neonatologa a zmenila pediatricku 😅 len hemato a neuro, hemato raz za dva, ci tri? mesiace, a neuro raz za dva mesiace x;o) i teraz ideme 26.01., tak som zvedava ako mi Oliv vychavli.. teda snad nebude nic zle, co si myslim, ze nebude a lekari predsa len chvalia, no nie? 😅 😀
@blumka 😵 😵
@andrea2603 😀

maculik
21. jan 2011

@olifcek super, ze mate vysledky v poriadku 😵

my sme boli u dr, tak nakoniec to fakt bola ta 6.choroba, potvrdila dr, co som si myslela. Hrdlo ma len trosku cervene, takze co sa v noci budil, bolo asi tym splnom, aspon dufam, lebo to bol fakt otras.
a ako sme prisli od dr, spapal skoro 200g vyzivy a o 5 zaspal a spal do pol7, aj to som mu uz otvorila dvere, lebo ved kedy by isiel spat? 😅
Takze dnes urcite nehrozi, aby boli v posteli pred pol8, ako vcera, vidim to najskor tak o pol9 😝

@lenica81 pekny vikend, uzi si svokrovcov 🙂

svetlankat
21. jan 2011

baby dakujem ohladom tej kozmetiky, dnes som bola kuknut tu biodermu, ale to su fakt riadne palky

svetlankat
21. jan 2011

@blumka ja som to prave ukazovala mojmu mm, jemu sa paci druhe
@laxity mne dr teraz na poradni vravela, ze netreba natierat, iba ked vidis ze Naty ma suchu pokozku tak vtedy ano, ale inac to nie je potrebne. My sme donedavna olejovali kazdy den olivovym olejom a kupali len v cistej vode. No a to olejovanie sme uz pomaly zacali robit len po kupkani

andrea2603
21. jan 2011

kočky mám na vás jednu otázočku, je tu dieťatko, ktoré nekaká každý deň, lebo Liv tak každý druhý a tento týždeň kakala v pondelok ráno, potom nič a až teraz poobede ... a celkom v pohode. Zabudla som sa to pýtať MUDr., no ale v stredu bolo to sono brucha o.k., tak nechápem, čo neserká každý deň 😕

svetlankat
21. jan 2011

@andrea2603 My kazdy den, iba veeeeeeeeeeeeeelmi ojedinele sa stane ze jeden den vynecha a aj to si uz nepamatam kedy to bolo. My kakame tak 2x do dna

olifcek
21. jan 2011

@andrea2603 my kazdy den aspon raz... co OLiv nic nepapala, tak iba jeden den nekakala...

garonka
21. jan 2011

@andrea2603 mne Tobi niči plienky kakanim aj dvakrat cez deň ale občas sa stane, že nekaka aj dva dni a to do neho ladujem aj ovsene vločky, pije veľa vody a nič, tak to je asi v poho

blumka
21. jan 2011

babce, tak dohlasovane, vyhralo to prve s naskokom troch hlasov 😀 ale bol to vyrovnany boj 😀
a dakujem vam..potom vam to nafotim ked to vysijem, ze ci ste dobre vybrali 😀

svetlankat
21. jan 2011

@blumka 😀

andrea2603
21. jan 2011

@garonka Liv má skoro každý deň ovsené vločky, dokonca v stredu zjedla celý jogurt activiu, čo ona jogurty nemusí a ani jej to s tými črevami nehlo 😒

olifcek
21. jan 2011

@andrea2603 to nevadi, telicko jej to krasne spalilo 😵

zucana
21. jan 2011

@olifcek super ze vysledky ok 😵
my sme zaockovani zatial len zvysena teplota 37 a uz hajkame ale tak snad nebude noc ako vcera....
no a tu sa proti kiahnam ockuje povinne a teraz o mesiac ideme na preockovanie menigokoka ci jak sa to pise a aj tie kiahne a spol...lenze mame sa opytat u alergologicky bud.piatok...neviem to vydrzat nech uz je piatok...

zucana
21. jan 2011

jaaj a kakme kazdy den 2krat....na obed veru poriadne a niekedy aj 3krat a pekne do nocnicka vacsinou 😅

svetlankat
21. jan 2011

Bru baby

avaka
21. jan 2011

@blumka ,tak ja uz nemusim hlasovat?....ale pre istotu-tiez prve🙂
@svetlankat,ja natieram aj rano aj vecer teraz,no ja uz som odskusala rozne(excipial,vazelinu,lipobaze),ale to su na velmi suchu pokozku a to Vam netreba 😉 no ale my sme mali problem ....a ked bola mala ,mala som sprchac aj mlieko bioderma,potom ked mala ekzem(alebo co to mala-suchu pokozku),tak som zacala pouzivat len tuhe mydlo na zadok a ruky a obcas sprchacom umyjem vlasky(johnson),ale velmi zriedkavo..

@zoska ,na Vas sa furt cosi lepi... 😕 😔 ,ale nastastie sa nic vazne nestalo 😉
tak si ten vyber domceku uzite 🙂

@olifcek gratulujem k vybornym vysledkom 🙂

blumka
21. jan 2011

@avaka tak ked dojdes po funuse 😀 ale aj tak vdaka za hlas 😉 uz je vybrata jednotka

avaka
21. jan 2011

@andrea2603 ,my sme do 1/2 roka-2x denne,potom 1-2 krat denne,niekedy sa stane,ze vobec(odkedy pije menej mlieka ,alebo zje aj menej ovocia,tak sa najde taky den),to ide potom tuhsie na dalsi den 🙂 snezim sa jej davat vodu viac

zucana
21. jan 2011

baby moze viki spat na klinovom vankusi ked ma sopliky?

olifcek
21. jan 2011

@zucana no, ked mohla, ked bola malinka, teraz smie urcite 😉

avaka
21. jan 2011

@blumka ,ked ja vzdy pridem,az ked vidim posledny prispevok od svetlankat ze bru baby 😀

olifcek
21. jan 2011

@avaka
@zucana
dakujemeee

olifcek
21. jan 2011

@avaka musime @svetlankat presvedcit, aby ,,bru noc,, napisala o par hodin skor 😅

avaka
21. jan 2011

baby,co by som este mohla dat do torticky na detsku party???ked pridu babka,jedna druha,segra...som dala upiect,inak taku,ako davala @alex vtedy foto,len som dala jemne ruzove/staroruzove,smotanove farby,tak som zvedava 🙂 ,ale pre deti by som chcela,ked pridu....dam tam lipanka,ovocie...a ?puding mozem?

avaka
21. jan 2011

@olifcek 😀 ,najprv som zarozmyslala,ze preco? 😅

olifcek
21. jan 2011

@avaka 😀 😀

olifcek
21. jan 2011

mne oliv prave zaspala... 😕 vcera zaspala o 1.00, sama vstala o 7.30... paq hajala v manduce cestou ku @svetlankat a pocas prechadzky dokopy asi 70? minut, a paq cestou dom asi 50minut... okupkali sme ju schvalne az o 21.00 a teraz haja... snad bude fajne spinkat, lebo uz par noci bolo hroznych... snad sa pri presune neprebudi, lebo i do kupelne mi treba iiist....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre