Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
25. jún 2009

aj ja som kukla svad.albumy 🙂 ze ake pekne ste boli a zoska vy sa s muzom aj podobate 😀

zucana
25. jún 2009

olifcek ked ti to neprejde do vecera ja bych sla na pohotovost. ja ta nechcem strasit ale ja mam zlu skusenost. kika to preto radime ako radime 😔

zucana
25. jún 2009

iba aby si mala kludne srdiecko

zusika
autor
25. jún 2009

ahoj Kika, no ja som bola nejako v 6tt na krv a potom v 7,5tt na utz. a mame uz aj srdiecko aj foto doma 🙂 knizka asi az o mesiac....
priznaky rovnake ako pisala olif . tusim, to podbrusko ma pobolieva z casu na cas stale....ale prsia uz myslim prestali, to bolo asi tak tyzden....niekedy mam pocit akoby som ani tehu nebola... a potom mi zase vsetko vadi.... iba predstava na nejake jedlo mi robi zle.... 😀 ale je to iba o pocite a toceni hlavy, ziadne zvracanie.... tuk.tuk-tuk
a zoska..ja mam pri spomienke na nasu svadbu stale pocit nostalgie.... v byte mame vseda fotky a stale sa na nedivam.... uz sa tesim ako budem obdivovat fotky maleho zazraku....nebudem stihat kupovat ramiky... 🙂

olifcek
25. jún 2009

kika: ved to, brusko ma neboli, preto sa neplasim 😵 a netrva to cely den, skutocne je to mozno tych 10 minut za cely den, a nie je to cervene, ani hnede, ale slaboruzovucke 😉 kedy to ides k lekarke? buduci tyzden? ja vlastne v pondelok na odber krvi, tak sestricke poviem, a uvidime, ci aj k lekarovi rovno pojdem...ja som mu to povedala i ked som tam bola, ale ozaj som uz par dni nespinila vobec, a on nevidel ziadne krvacanie...hech...

ja mam wc takmer oproti kancliku, takze poho..jasne, u mna, ze som tehu vie sefka, kolegyna, jeden kamarat a jedna kamaratka...samozrejme, aj ocko babatka vie, ze sa nam to podarilo...ostatni pockaju az do svadby a po nej...aspon taky je plan 😉

olifcek
25. jún 2009

zucana: ja viem, ze mi zle nechces, ale ono to preslo hned...som sa utrela papierom, bolo tam, co som pisala, a ked som sla pisat znova, tak uz to bolo f poho...uz som cista, hech

blumka
25. jún 2009

no vy pisete ako draci 😀 ..som si trosku oddychla a uz zasa je sidlo hore..momentalne tu rozobera babiku a vytahuje z nej baterky 😀
olif, ja by som radsej zavolala lekarovi...pre istotu 😉
kika vitaj...

zucana
25. jún 2009

zusika aj my male vela foto v obyvke ja som maniacka 🙂

zucana
25. jún 2009

blumi aj ja uz chcem aby mi tu niekto nieco rozoberal 😀

olifcek
25. jún 2009

zusika: aj Tebe lekar dal ten du...?

jo, i mne je tak, tocenie hlavy a taky divny neprijemny pocit na zaludku, ale nenapina ma /dnes okolo 11.0, to bola nejaka vynimka len, ale asi to bolo tym, ze som velmi s chutou spapala syr emental tusim si hodnu chvilu nedam ziaden syr, bleee/

olifcek
25. jún 2009

blumi : chjo x;O)

blumka
25. jún 2009

hej, vcera polamala jednu hracku, teraz si ku stoliku v obyvke pritiahla maly klavirik a po nom vysla hore na stolik...a este sa bude pozerat tym kukucom aj ked vie ze ju za to vyhrasim... 😀 😵 ..ale inak je dobre dievcatko... 😀

zucana
25. jún 2009

olifcek to mna si sa chcela spytat na ten du?

zucana
25. jún 2009

olif my sme to so svadobou spravili tak ze sme to mali ako svad.dar od vsetkych sme povedali ze nechceme ziadne dary iba prispiet na dovcu.. tu sa v taliansku to robi tk ze chodili prispievat do cestovky 😝

olifcek
25. jún 2009

zucana: ne, zusiky x;o)

olifcek
25. jún 2009

zucana: ked ja si niesom ista, ci chcem niekam s bruskom..svadba je az 19.09, to uz budem v 16tt...a to uz sa ani nikam neoplati x;o(

olifcek
25. jún 2009

najma, ked dovcu mame teraz v juli x;o)

zucana
25. jún 2009

to jo.my sme sa prave kvoli dovci brali v juli a nie v septembri ako sme chceli

olifcek
25. jún 2009

😉 ked..ja som si nejak myslela, ze sa nam podari otehotniet az o cca pol roka...ved uz niesom najmladsia x;o)

ale neva, babtko sa uz zrejme nevedelo dockat, kedy mamicka povie oteckovi, ze uz ano, uz mozeme byt rodicmi x;o)

zucana
25. jún 2009

olifcek prosim ta to co znamena ze nie si najmladsia?

zoska
25. jún 2009

no baby, vy ste ako strely 🙂
ja som doma a nestiham vas citat...

zucana-- 😀 podobame sa s muzom?? to nam teda este nikto nepovedal, prave naopak, ze ja taky svetly slovansky typ a on ako kdesi z albanska al. turecka 😀 no nic zasmiala som sa 🙂 😝

zusika- aj my mame fotky kade tade, a DVD mame tak super urobene, ze ked si ho chce dakto kuknut tak vzdy pozeram aj ja, uz to viem naspamat 😵

kika- aj ja mam calibrum babyplan
no a nepracujem nikde zatim, dokoncujem pravo, este rok predo mnou, ale popri skole si obcas daco najdem a teraz mam ist konecne ku pravnicke robit... no v pondelok este posl. skuska, bo som si musela poposuvat tento rok, mali sme smutny maj v rodine 😔

olif- inak to mas super ze sa vam podarilo otehotneniet skor , ja sice mam mozno menej rokov (24) ako vy, ale nam sa nedarilo, ked sme chceli...

no nic baby, idem zase k zakonom a knihe, lebo uz mi lepi ☹

olifcek
25. jún 2009

zucana: no, v marci som mala 28, drahy bude mat v novembri 28 x;o)

zoska : drzim palce... 😉

zucana
25. jún 2009

mojka ja budem mat v oktobri 28 a moj manzel mal v juni 36 takze asi tak a tu v taliansku som este mlada .... tu maju deti az po 30tke 😉
tak nemplas

olifcek
25. jún 2009

zucana: aaale, ja nemplasim...skor ma plasi, ze drahy mi uz pripomenul asi 3x, ze dve babatka sme chceli x;o)) tak ale...uvidi sa, ake to bude pri prvom, a aky bude porod...ked to bude strasidelne, dohodnem sa, ze ok, ale druhe vynosi on, abo bocian donesie 😀 😀 😀

zucana
25. jún 2009

olif tu rodi a v 40tke prve deti a vsetko je normalne tak nemplas...moj muz chce 3 deti a ma 36 rokov 😉

olifcek
25. jún 2009

zucana...ja nie kvoli veku sa desim, aleeee....porod je este daleko, ale vzdy to pre mna bolo strasidlo x;O) glg...

zucana
25. jún 2009

juj to ja sa budem asi az mesiac pred porodom 🙂

blumka
25. jún 2009

ofli, ti dam ze nie si najmladsia..jasne ze si...ja som mala tiez v marci 28 😉 a moj drahy bude mat v septembri 35 a chce 4 deti 😀....sak preco nieeeeeeeeeeee...chlapi 😅

olifcek
25. jún 2009

blumka: jo, im sa vravi...x;o) pcheee 🙂

zucana : jj, teraz sa toho akosi nedesim, teda, len ked mi drahy pripomenul este jedno x;o) aleeee, jo, taky mesiac pred porodom, alebo tyzden, to uz bude, brrr...ale zatial, pohoda, klidek, tabaceq x;oD

vevoncek
25. jún 2009

ahojte teda toto čo ste popísali ani nestihnem prečítať všetko ja som dnes PC ani nepúšťala, lebo som si kúpila včera knihu pre tehotné a som sa do nej tak zažrala že som mala problém sa od nej dostať potom bola búrka takže som sa aj bála PC zapnúť a teraz keď pozerám čo ste zapísali tak to naozaj nie je šanca prečítať

tak vás len takto pozdravím a idem hodiť vaňu a pustiť sa zase do čítania a zajtra idem oznámiť šéfke že som tehotná tak som zvedavá na reakciu držte mi palce a potom idem vybavovať takže zase nebudem môcť písať s vami ale hádam sa to zlepší

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre