• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@alex to záleží od zákroku...raz som dávno platila okolo 40 eur a teraz nič :confused:
23. jan 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminy, chcela by som sa vas opytat, ako ste zacali so znakovanim. isli ste podla niecoho, alebo ste si vytvorili vlastny slovnik?
dalsia moja otazka - maminky, ktore dojcite, lebo sa to tyka aj mna - davate drobcom nejake mliecne vyrobky? moja si oblubila pribinacika, stale chce ochutnat, aj ked viem, ze obsahuje tvaroh a ten sa moze az od roka....no nedam jej?
a este by som sa chcela opytat, ci sa chystate v jendom roku na prvu navstevu zubara
....a prajem peknu nedelu :slight_smile:
23. jan 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marina87 Ahoj! O znakovani sa vela dozvies najma v tejto teme :wink: http://www.modrykonik.sk/forum/tema/baby-signs/?page=last&post=last&lastref=il Alebo polistuj spatne aj tu, ale to je asi na dlho :grinning: Znaky najdes na www.mybabycantalk.com v slovnicku.
Ja mliecne vyrobky az od roka planujem, kedze dojcim. Staci tak vraj, neponahlala som sa, ani jogurt nepapame este :wink:
A k zubarovi by som sla, len keby sme mali nejaky problem :slight_smile:
23. jan 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marina87 ahoj,

znakovanie ja odtialto
http://www.mybabycantalk.com/content/dictionary/dictionaryofsigns.aspx?letter=A to mam link od @blumka

kojim a davam sem tam aj biely jogurt, ci acidko, a sem tam lipanka, nie pribinacika

no a jasne, nedaj jej, vyckaj kusok, dieta nevie, co mas, Ty si daj pribinacika a jej daj biely jogurt...

zubar? ano, v tomto roku pojdeme... ja idem 06.02. a bud pojde Oliv tiez k nej, alebo si necham odporucit detsku zubarku :wink:
23. jan 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha k zubarovi treba i preventivne, kazdy rok, aby to bolo zadara,ako i u dospeleho :wink:
23. jan 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Tak to mi teda zubarka nepovedala :confused: Pozistujem si to teda :wink:
23. jan 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A skoda, ze to ozaj nie je zadarmo :grinning:
23. jan 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha hehe, mne za sjo, tak ked tma pojdem, popytam sa este, oki? bo mne to vravela ta, od ktorej som sla, teraz mam novu zubarku, tak sa jej opytam... ale preventivku dam Olivke urobit urcite :wink: i ked ma zubky krasne, biele, rovne x;o)
@rivatha :wink: jo, som zvedava, co dam za plombu, hehe
@rivatha
@olifcek
dakujem ze ten link :slight_smile:
olifcek, ked natrafis na dobreho detskeho zubara, ci je to uz ten tvoj, alebo dostanes odporucanie, tak daj prosim vediet :slight_smile:))

ja tiez dojcim.....a zabudla som podotknut, ze mala miluje acidko - ale chce pit priamo z vrchnacika :slight_smile: inak ani nahodou.....viem, ze dojcene deti nemusia mliecne vyrobky, my mame na 90% len MM :slight_smile:
23. jan 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marina87 nie, nemusia, ale mozu :slight_smile: a okiiiii s tym zubarom.. takze si kosicanka?
23. jan 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak sa chodí na preventívku poctivo každý rok, tak je preventívna prehliadka zadarmo, ale ak nie tak samozrejme si platíš :slight_smile:

23. jan 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity To viem, ja si take veci pedantne sledujem :wink: Ja som myslela tie ukony, ze skoda, ze nie su gratis :grinning: No a s malickymi detickami sa chodi vraj pri tazkostiach, inak staci neskor. Ale rada si vypocujem aj ine info :slight_smile:
@marina87 @olifcek Ja som citala tak, ze sa netreba ponahlat s jogurtom u dojcenych deti. Ale samozrejme je to na kazdej maminke :wink:
23. jan 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity jj, tak :slight_smile:
@rivatha ja som zacala asi v 11mesiacoch? 1.x som dala v 10., ale paq az o mesiac :slight_smile: ale jasne, ma to u kojenych deticiek cas :wink:
23. jan 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, kto je za uzamknutie temy? uz tu ta otazka bola, ale teraz je myslim akutnejsia..

ja som za
23. jan 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja som za
23. jan 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak kocky, co ja som skusala par krat Petikovi znak mliecka, tak bud sa diva mimo alebo sa zacne rehotat :sweat_smile: Tak neviem, skusim este spanok a uvidime. Vam sa mali nesmiali, ked ste im to zacali ukazovat?
23. jan 2011 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, citala som si pozadu dni okolo porodu, pred nim a po nom. boli ste perfektne!!! dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. jan 2011 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pamatate este na prve foto, co mm poslal?

exkluzivne prinasam prve zabery malej olivie. malicka sa ma dobre, je cula, nieco malo aj zjedla (sama si popytala). takto si vecer podriemkavala: http://tinyurl.com/yevcmyy

mamicke uz je trosku lepsie, vecer som ju pristihol, ako sa uci, zajtra uz sa tesi na suchare a pozajtra snad uz bude moct aj nejaku tu maskrtu.

pekny vecer, otecko
23. jan 2011 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Ja som tiez za :slight_smile:
23. jan 2011 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik David sa smejka az teraz, ked uz sam ukaze, co chce a vidi, ze si rozumieme :slight_smile: Ale tak uvodne znaky boli velmi skoro, takze mozno je to ine, ked to v podstate pozna uz dlho, neviem. Mozno @blumka vie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jan 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek pamatam si, juj, vtedy mi az slzy vysli, a pozri na Olivku, aka je z nej teraz baba :dizzy_face:
na tej 4.a poslednej fotke sa uplne na seba podoba, myslim na terajsiu podobu :slight_smile:
23. jan 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik normalne som si poplakala... vrartila som sa v case a uvedomila si este viac, ake ste boli perfektne, ako ste pri mne vsetky, vsetucky stali, teda pri naaas :dizzy_face:
23. jan 2011 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, aj ja si trošku prečítam, čo bolo pred rokom. Inak ja si najviac pamätám ako @maculik sa kultúrne vyžila a potom šup rodiť :grinning: a tým odštartovala február a už potom sme išli rad radom :slight_smile:
23. jan 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... a ja som tiež za uzatvorenie :wink:
23. jan 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik boli sme pozriet hotel otvorili ho tento stvrtok...je super krasny novy uplne a blizko nas cize kvazi v centre a super ceny...
trojka stoji 75 na noc alebo suite 100 eur noc
tak ked chces tak vam to potom aj rezervujem len dajte vediet kedy co a ako ;)
isto tam budu spat moje kamosky
23. jan 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne nebude vadit, ked sa uzamkne tema, aj by som bola radsej
23. jan 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha @olifcek dieta ma narok na preventivku u zubara kazdy polrok a mne zubarka vravela ze karta sa zaklada ked ma dieta rok ze vtedy sa mam ozvat
23. jan 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas sestricka vysmiala, ze naco s takym malym dietatom na preventivku, ze to az okolo druheho roku. Ved male dieta ani pusu na povel neotvori
23. jan 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak snad budeme mat tuto temu neverejnu x;o)

@selyma opat asi plati, ze iny kraj, iny mrav :wink:
23. jan 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok