Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
23. jan 2011

@alex to záleží od zákroku...raz som dávno platila okolo 40 eur a teraz nič 😕

marina87
23. jan 2011

maminy, chcela by som sa vas opytat, ako ste zacali so znakovanim. isli ste podla niecoho, alebo ste si vytvorili vlastny slovnik?
dalsia moja otazka - maminky, ktore dojcite, lebo sa to tyka aj mna - davate drobcom nejake mliecne vyrobky? moja si oblubila pribinacika, stale chce ochutnat, aj ked viem, ze obsahuje tvaroh a ten sa moze az od roka....no nedam jej?
a este by som sa chcela opytat, ci sa chystate v jendom roku na prvu navstevu zubara
....a prajem peknu nedelu 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
23. jan 2011

@marina87 ahoj,

znakovanie ja odtialto
http://www.mybabycantalk.com/content/dictionary... to mam link od @blumka

kojim a davam sem tam aj biely jogurt, ci acidko, a sem tam lipanka, nie pribinacika

no a jasne, nedaj jej, vyckaj kusok, dieta nevie, co mas, Ty si daj pribinacika a jej daj biely jogurt...

zubar? ano, v tomto roku pojdeme... ja idem 06.02. a bud pojde Oliv tiez k nej, alebo si necham odporucit detsku zubarku 😉

olifcek
23. jan 2011

@rivatha k zubarovi treba i preventivne, kazdy rok, aby to bolo zadara,ako i u dospeleho 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
23. jan 2011

@rivatha hehe, mne za sjo, tak ked tma pojdem, popytam sa este, oki? bo mne to vravela ta, od ktorej som sla, teraz mam novu zubarku, tak sa jej opytam... ale preventivku dam Olivke urobit urcite 😉 i ked ma zubky krasne, biele, rovne x;o)

olifcek
23. jan 2011

@rivatha 😉 jo, som zvedava, co dam za plombu, hehe

marina87
23. jan 2011

@rivatha
@olifcek
dakujem ze ten link 🙂
olifcek, ked natrafis na dobreho detskeho zubara, ci je to uz ten tvoj, alebo dostanes odporucanie, tak daj prosim vediet 🙂))

ja tiez dojcim.....a zabudla som podotknut, ze mala miluje acidko - ale chce pit priamo z vrchnacika 🙂 inak ani nahodou.....viem, ze dojcene deti nemusia mliecne vyrobky, my mame na 90% len MM 🙂

olifcek
23. jan 2011

@marina87 nie, nemusia, ale mozu 🙂 a okiiiii s tym zubarom.. takze si kosicanka?

laxity
23. jan 2011

ak sa chodí na preventívku poctivo každý rok, tak je preventívna prehliadka zadarmo, ale ak nie tak samozrejme si platíš 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
23. jan 2011

@laxity jj, tak 🙂
@rivatha ja som zacala asi v 11mesiacoch? 1.x som dala v 10., ale paq az o mesiac 🙂 ale jasne, ma to u kojenych deticiek cas 😉

olifcek
23. jan 2011

baby, kto je za uzamknutie temy? uz tu ta otazka bola, ale teraz je myslim akutnejsia..

ja som za

maculik
23. jan 2011

@olifcek ja som za

maculik
23. jan 2011

inak kocky, co ja som skusala par krat Petikovi znak mliecka, tak bud sa diva mimo alebo sa zacne rehotat 😅 Tak neviem, skusim este spanok a uvidime. Vam sa mali nesmiali, ked ste im to zacali ukazovat?

olifcek
23. jan 2011

baby, citala som si pozadu dni okolo porodu, pred nim a po nom. boli ste perfektne!!! dakujem 😵 😵 😵

olifcek
23. jan 2011

pamatate este na prve foto, co mm poslal?

exkluzivne prinasam prve zabery malej olivie. malicka sa ma dobre, je cula, nieco malo aj zjedla (sama si popytala). takto si vecer podriemkavala: http://tinyurl.com/yevcmyy

mamicke uz je trosku lepsie, vecer som ju pristihol, ako sa uci, zajtra uz sa tesi na suchare a pozajtra snad uz bude moct aj nejaku tu maskrtu.

pekny vecer, otecko

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maculik
23. jan 2011

@olifcek pamatam si, juj, vtedy mi az slzy vysli, a pozri na Olivku, aka je z nej teraz baba 😵
na tej 4.a poslednej fotke sa uplne na seba podoba, myslim na terajsiu podobu 🙂

olifcek
23. jan 2011

@maculik normalne som si poplakala... vrartila som sa v case a uvedomila si este viac, ake ste boli perfektne, ako ste pri mne vsetky, vsetucky stali, teda pri naaas 😵

andrea2603
23. jan 2011

jeeeej, aj ja si trošku prečítam, čo bolo pred rokom. Inak ja si najviac pamätám ako @maculik sa kultúrne vyžila a potom šup rodiť 😀 a tým odštartovala február a už potom sme išli rad radom 🙂

andrea2603
23. jan 2011

... a ja som tiež za uzatvorenie 😉

zucana
23. jan 2011

@maculik boli sme pozriet hotel otvorili ho tento stvrtok...je super krasny novy uplne a blizko nas cize kvazi v centre a super ceny...
trojka stoji 75 na noc alebo suite 100 eur noc
tak ked chces tak vam to potom aj rezervujem len dajte vediet kedy co a ako ;)
isto tam budu spat moje kamosky

selyma
23. jan 2011

mne nebude vadit, ked sa uzamkne tema, aj by som bola radsej

lienka2
23. jan 2011

@rivatha @olifcek dieta ma narok na preventivku u zubara kazdy polrok a mne zubarka vravela ze karta sa zaklada ked ma dieta rok ze vtedy sa mam ozvat

selyma
23. jan 2011

nas sestricka vysmiala, ze naco s takym malym dietatom na preventivku, ze to az okolo druheho roku. Ved male dieta ani pusu na povel neotvori

olifcek
23. jan 2011

tak snad budeme mat tuto temu neverejnu x;o)

@selyma opat asi plati, ze iny kraj, iny mrav 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre