Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
26. jan 2011

@katina2209 gratulujem k cistym jednickam

svetlankat
26. jan 2011

@katina2209 mne je to tiez velmi luto, radi ta tu uvidime

zucana
26. jan 2011

@katina2209 az teraz som precitala co sa stalo...je mi to strasne luto...musis byt velmi silna aj ked je to take tazke....ale vzdy si povedz ze lepsie teraz ako by si zila v nefungujucom vztahu kvoli detom a uvidis mozno ta postihne stastie a laska hlavne ale nech ste zdravucki....
velmi rada by som ta videla aj ked som tak daleko ale verim,ze ked sa postavis na nohy a chlapci podrastu tak ste velmi vitani u nas v taliansku a dufam,ze dovtedy uz budeme mat aj domcek a mate ubytko 😵
samoska ze ked pridem na SK tak sa vidim
no a tymto by som chcela navrhnut babam (kedze ja nejdem na chatu) ci by ti nejak nepomohli zorganizovat malych a by si sla s nimi na tu chatu aspon vypadnut na par dni a ked nie si na tom financne oki (aj ked sme v setriacom rezime) ubytko nie je drahe tak bych ti prispela a mozno aj niekto by sa ku mne pridal 😵

zucana
26. jan 2011

@katina2209 a este ma napadlo ci tvoj muz pred tym ako si otehotnela nevedel ze nic neciti ale zrovna az teraz...ale nic dobre aj tak aspon mas druheho anjelika 😵
ty mas aj heslo do sukromnej temy?mozno tam by sa lepsie pisalo 😉

katina2209
26. jan 2011

@olifcek dakujeme pekne, krasni ste my este nemame 10 kg
@svetlankat dakujem som rada ze, som sa odhodlala spat som rada,ze vas mam

zucana
26. jan 2011

jaaj a este tip na obed lebo vikinke moc chutilo:
kralik s ryzou hraskom zemiacikom a cukinkou

katina2209
26. jan 2011

@zucana zuzanka dakujem si zlaty a laskavyclovek s uzasne velkym a dobrym srdcom,ale vsak ty to vies normalne si ma rozplakala 😢 a kedy a kam idu baby na chatu? Ja by som ta Zuzi tiez velmi rada videla 🙂

katina2209
26. jan 2011

@zucana nemam heslo tiez som sa ho to pytala,ale to rozpiseme v sukromnej teme posli mi prosim heslo

katina2209
26. jan 2011

@zucana a kolko mate zubkov,lebo mi mame len 4?

andrea2603
26. jan 2011

@katina2209 to máme takú tajnú tému, ale asi prístup ti musí povoliť @blumka, len tu asi teraz nie je. @blumka kde si 😕 ?

olifcek
26. jan 2011

je to bez hesla ale potebujes pristup

@katina2209 my mame uz 8 zuuubkov

zucana
26. jan 2011

@katina2209 my mame tiez 4 Ale dalie 2 idu tak je nervna
A ohladne chaty @olifcek prip. @blumka neviem kto to' organizuje mozno @maminnka by vedela pomoct s cestou alebo aspon poradit z blavy ako tam 😉

andrea2603
26. jan 2011

@zucana dobrý nápad, @katina2209 by mohla ísť, prišla by na iné myšlienky a ozaj @zucana ty prečo neprídeš, možno si písala, ale ja neviem?

... tu sneží a sneží, no ale máme rodičovské v škôlke, tak sa idem už obliekať, mm sa stará o Liv, ako ho poznám, ešte len vytiahnem päty z bytu, zoberie ju na ruky a uspí a má po starosti 😅 , och bože, tí chlapi 😉

zucana
26. jan 2011

@katina2209 ja idem von teraz Ale daj vediet kolko by potom stala ta chata by som prispela 😉

katina2209
26. jan 2011

@olifcek rychlo sa uzdrav citala som,ze si chora....
@zucana a ako jej pripravujes masko nasekas na drobnucko alebo este mixujes? Matkovi sa nechce vemi zuvat 🙂

svetlankat
26. jan 2011

@katina2209 my sme teraz konecne po dlhom case zacali jest kusky, ale my mame zubkov 12

olifcek
26. jan 2011

@zucana chata by vysla tatinu tusiom na 43,80 na cely vikend... tak @blumka? Marko by to mal zadara?

olifcek
26. jan 2011

@katina2209 dakujem

katina2209
26. jan 2011

@olifcek a kde bude ta chata a kedy?

katina2209
26. jan 2011

@svetlankat jee no to mate uz plno zubkov
@olifcek vy za tiez nenechate zahanbit som zvedava,kedy to matkovi polezie a este kojis?zucanka este koji alebo uz maju umele mliecko?

zucana
26. jan 2011

@katina2209 ja ho davam pomlet 2krat v masiarstve a potom robim gulicky a len popucim....
tak ak by sa este niekto pridal na prispevok katine tak mi dajte vediet do internej 😉
my kojime my mame alergiu na mlieko a vajcia ale v piatok ideme k alergo tak uvidime ci nejaka zmena 😔

@andrea2603 nejdem lebo mam na iny termin letenku a teraz ideme ten dom riesit tak nem penez na cestu a chcela by som byt tehu 😵

a viki spala cely poobedny spanok v postielke 1,5 hod 😵

lenica81
26. jan 2011

@katina2209 mi len tri... 😉

lenica81
26. jan 2011

@zucana tak konecne ta postielka na nieco je... 😉

olifcek
26. jan 2011

@katina2209 vid IP... jj, kojime sa veru a dufam, ze este aspon rok budeme... 😵 😵

martulanr
26. jan 2011

ahojte oslávencom prajeme všetko najlepšie

aj ja este kojim a uz by som chcela prestat v noci je to najhorsie maly by bol stale pricucnuty z flasky moc pit nechce hryze dudel o 106

lenica81
26. jan 2011

@martulanr gratulujem... nech Lukasko rastie do sily a je zdravy... 😵

martulanr
26. jan 2011

leni dakujeme

blumka
26. jan 2011

uz som katku pridala.. @olifcek,co sa tyka chaty tak @katina2209 je ten isty pripad ako andrejka, takze nevyjde ju cely vikend 43,80 ale nejakych 70 eur...teda ratam ze by brala oboch chlapcov

hribikana
26. jan 2011

ahojte,
precitala som si par poslednych stran
@katinka2209 - tak to mas naozaj tazke, mrzi ma to, neviem si to predstavit byt s 2 detickami sama, ja sa stale tesim,kedy uz mm pride z prace a na chvilku ma odbremeni, drzim palce
@zucana - kuk ip
no my sme od predviaoc na UM, Tomas sa krasne sam odstavil a na UM presiel uplne hladko,je sice pravda, ze kazde rano asi 2 tyzdne pred tym, nez sa odstavil som mu do flase dala 30ml UM, to mi sice zo zaciatku odmietal, no postupne si glgol viac a viac, az vypil vsetko, ale aj napriek tomu sa v noci budi na papanie 3 krat. Poslednych 6 tyzdnov su deti a mm stalechori, zacalo to vyrozou, potom bol Tomas zahlieneny strasne dlho a teraz ma rotavirusy a adenovirusy, taha uz 2 tyzdne, takze verim, ze z neho vela neubudne ... teraz ma cca 10,5kg, chodit samu velmi nechce,len okolo nabytku ... prave vstal, skusim sa neskor ozvat

hribikana
26. jan 2011

... pekne sa hraje sam, takze mozem pokracovat ... pustat sa sam boji,kedze sestra je ako vichor a nevie,kedy ho moze zvalcovat 🙂 tento vikend sme ich vsak oddelili, Ninu sme poslali kbabke a dedkovi a Tomas sa osmelil a robil uz par krocikov aj sam 🙂
obediky mu zatial mixujem, kedze masko nakrajane na kusky ho dusi, snazila som mu uz davat aj kusky, ale nakoniec mi to stale vyzvracal, pri tom pohankove, kukuricne chrumky, piskoty, rozky, chlebik, jablcko a mnoho dalsieho nema vobec problem papat tak, ze si z nich sam odhryza kusky a ked sme uz pri hryzeni,ma iba 4 zubky, 2 su uz na ceste, tak drzim si palce,nech su uz von, ze sa konecne vyspim bez jeho paticiek na cele, v uspach pripadne v bruchu ... a ako vasi drobci, rozpravaju nieco? Tomas robi najradsej zabku - kva-kva, kolo-kolo (jasne, ze musime pri tomaj tancovat), tata a hav ... viac nic

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre