Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lolka
26. jan 2011

@laxity presne ako pises - karfiolu 😀
@katina2209 my doma peciva tiez velmi nezjeme, ale ked som v obchode pri pecive, tak krici a ukazuje na rozky (alebo chleba), tak jej dam tak polku rozku do ruky a zuje cela spokojna 😀

katina2209
26. jan 2011

@lolka Nas Matko ked mu dam rozok do ruky tak ho hodi na zem ma oblubu vsetko hadzat na zem 🙂

lalipop
26. jan 2011

vcera sme urobili prve krociky a dnes nasa laurika presla celu obyvacku a podarilo sa jej postavit uplne bez pomoci.

avaka
26. jan 2011

ahojte dievcata 🙂 ,dakujeme za krasne priania 😵 ,ale ich bolo 😕

@katina2209 😔 ,tiez ma to mrzi,snad sa casom vsetko vyriesi,ako pisala Zucana,a budete stastni.....kukala som album ,mas nadhernych syncekov,musia Ti robit velku radost a urcite sa pre nich oplati bojovat a stastie pride 😉
@zucana,@olifcek,my samozrejme tiez prispejeme a dufam,ze sa @katina2209 dohodne s rodinou tak,aby bola aj s nimi a mohla ist aj na chatu prevetrat hlavu 🙂
@zucana,Ta tvoja kamoska je naozaj riadna koza,ale hlavne,ze je mm spokojny... 🙄

@katina2209 ,u nas sa tiez cele noci cuca a teraz sa prerezava aj 3.zubok.....a skus dat Malemu z pohara,my len tak pijeme
ja som inak 1.x od porodu vytiahla flasu,lebo som potrebovala nieco,co sa zmesti do termo obalu,tak som dala malej cuc a som sa pobavila,ako chcela pit a nevie to 😀 ,ani sa nenapila,ale je bohovska posledne dni ako sa jej podarilo stat bez drzania,tak dnes cely den to robila,cela pysna,na mna kukala,ako ju chvalim a podarilo sa mi teda nakoniec zohnat na nete choditko z a12 euro,super je,mala cela nadsena,ked ho videla,ale nevie s nim chodit,ona radsej sama s istotou stoji,aj som rada,lebo vobec nemusim byt pri nej ani sa bat,ze spadne.. 🙂 je opatrna a skusa si pomaly.
@maculik,od 16-tej Ti Petko spal? 😕 😅 ,joj,tak to budes vstavat,ked ja pojdem spat.. 😅 ,dufam,ze sa aspon dobre zabavis vecer 😉
@laxity,@svetlankat,aj my patrime do klubu chudych,asi aj vedieme,pred tyzdnom 7660g,ale mojmu cervickovi to vobec nevadi a Vasim tiez urcite nie 🙂

dnes sme boli plavat,instruktorka uplne hotova z malej,este nedavno plakala a teraz,sa sama ponara,aj ked netreba ,smeje sa tam,tuli sa ku mne,cela stastna,bublinky robi a bavi ju to 🙂

avaka
26. jan 2011

@lalipop gratulujeme k prvym krocikom 😵

olifcek
26. jan 2011

@avaka jeeej, vsetko naaaaaj k prvemu rociku!
@lalipop gratulujem

olifcek
26. jan 2011

@avaka jj, bublinky i Oliv robila, hehe, a to mala 9, potom 10 mesiacov x;OD a robi to i dnes vo vani, nadhera ;o) nam sa Oliv konecne zacina pustat, zacali sme jej viac ukazovat, akoze moze ist odomna k mm a nazad... staaale je velmi opatrna, ale uz ma snahu viac a viac skusat...

@blumka este je januaaaaar... 🙂

keju
26. jan 2011

@elleniak ale coby, vsak su to deticky, nic si z toho nerob... 🙂 aj moj minule na navsteve sa tvaril ze ide dat bozk, a nakoniec bol kusanec 😖

lalipop
26. jan 2011

@olifcek
@avaka dakujeme

keju
26. jan 2011

@katina2209 hoci sa nepozname, rada by som ti napisala, ze to co prezivas musi byt velmi tazke...pomysli si vsak, ze nikdy v zivote nebudes skutocne sama a az do konca svojho zivota ta tvoji syncekovia budu bezhranicne milovat...a to je nad vsetko...tak hlavu hore...

dorotka2
26. jan 2011

ahojte, takdnes hrozny den, v robote soromoro,malabolaspokojna u kamosky,no kedze ma este dva spanky a jej maly len jeden, nebudemoct byt tam, lebo ked bola unavena, nevedela zaspat a gregor sa k nej tlacildoostielky a neda sa jedno dieta ukladat a druhe tisit a donutit, aby viki nechal spat, takze neviem, ako to budem riesit, snad sa to nejak vyriesi.
@katina2209 aj mna to strasne mrzi, co sa ti stalo, ten tvoj mm no comment,nechat ta samu s dvoma detmi a este s takou ciastkou na platenie. No keby si nieco potrebovala,kludne sa na mna obrat,mam sice malo casu ale rada ti pomozem, byvam v podunajskych biskupiciach, vo vrakuni mam kamosku a svokrovcov, takze som tam velmi casto.
@zucana pocitajte aj mna kprispevku pre katinu na chatu
gratulujem vsetkym,co zacali robit prve krocky 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
27. jan 2011

ahojte

@lalipop gratulujem k prvým krôčikom 😵

@avaka tak E je tiež slížik...ale dôležité je, že ona je spokojná a teda E vyzerá naozaj veľmi spokojná a šikovná ani nevravím 🙂 🙂 🙂

@keju tiež som vravela @elleniak nech sa tým netrápi...to sa stáva, chcel sa kúsať, tak čo s ním 😀

@keju a pekne si napísala príspevok @katina2209 😉

@zucana ak by niečo, tak nás informuj ohľadne @katina2209 🙂

My strašíme už od 5.00 😅 , takže čo chvíľa ideme na prvý spánok 🙂

blumka
27. jan 2011

@maminnka @laxity @svetlankat @avaka dam vam julinkinho sadla trosku? myslim ze aj @jja by sa podelila 😀

laxity
27. jan 2011

@blumka 😀 nie ďakujem 😀

jaja32
27. jan 2011

@blumka toto co sa tu ponuka? 😀 😀 😀

katina2209
27. jan 2011

Dobre ranko dakujem vam vsetkym za podporu, aj som si hned rano poplakala, to bude tym,ze som taky citlivy clovek a neviem,len tak tolko rokov co som prezila s mm zahodit za hlavu ako to spravil on,dnes v noci som tiez skoro nic nenaspala stale nad tym premyslam,keby som mohla vypnut a na to nemysliet.....
A co ste mali dnes dobre na ranajky matko cuckal mliecko o 7.30 a teraz idem dat bananik,aky rozdiel davate medzi mlieckom mat. a desiatkou? Lebo ja nikdy neviem ci uz je hladny....pretoze neviem co vypije...
Velmi vam vsetkym dakujem,ze ste pri mne aspon takto cez konika, i ked rada by som bola, keby ste mohli a prisli ma aj navstivit budem rada, aspon mi nebude tak stale smutno... Vzdy si hovorim,ze najdolezitejsie je,ze mam deticky a su zdrave a pre nich tu musim byt aj ja i ked mam niekedy hrozne depky....ako to zvladnem sama.....

laxity
27. jan 2011

@jaja32 chceš alebo nechceš? 😀

lenica81
27. jan 2011

@jaja32 rozvija sa tu kanibalizmus prvej triedy... 😀

laxity
27. jan 2011

@katina2209 zvládneš to a s nami určite 😉

ja mám v tom našom papaní chaos, teraz som ju uspávala, tak som jej dala MM, čiže vstane možno do 2 hodín a dám jej asi jogurt a potom tak cca do 3 hodín jej dám obed ale medzi tým jej dávam čajík alebo vodu 🙂

lenica81
27. jan 2011

@laxity 😀

laxity
27. jan 2011

@lenica81 😀 😀 😀

laxity
27. jan 2011

@katina2209 a inak ja bych prišla síce neviem kde je vrakuňa, ale GPS ma určite dovedie 😀

jaja32
27. jan 2011

@lenica81 @laxity 😀 😀 😀 neeeeeeeee, staci aj to co mame 😀

maculik
27. jan 2011

Dobre ranko 🙂
Tak Petrik spal nakoniec od tej 4, kedy som ho ulozila na poobedny spanok, do 7 rano.... Jasne, ze s papaniami, plus som ho raz aj prebalila, ale zase zaspal, o 3 sice trosku zacal vymyslat, akoby uz chcel vstavat, ale som ho este uspala. Takze toto bol jeho najdlhsi spanok od narodenia 🙂

Dnes ideme na tu navstevu poobede, tak som zvedava, ci tam bude spat, nemaju postielku, tak hadam sa neskotula z velkej postele.
Tiez mu este nestaci jeden spanok, ale nechavam to na nom, nech sa prestavi sam..

svetlankat
27. jan 2011

@lalipop gratulujeme aj my sikulka mala,
@blumka ani ja neprosim, mne to vyhovuje, ze Misa ma 8, aspon ma este tak krize nebolia 😝

laxity
27. jan 2011

@maculik moja spáva stále na veľkej aj teraz 🙂

blumka
27. jan 2011

@jaja32 obchod s bielym maskom 😀 ale nedam..ani deko 😀
@katina2209 ja by som hned prisla, keby si nebola tak daleko..tak mi je luto ako sa trapis, preco to tak musi byt a taketo veci sa stavaju..je to nespravodlive, ty by si sa mala teraz tesit z chlapcov ako ti rastu ako vystrajaju a miesto toho sa trapis s nimi sama a je ti samej smutno ☹
prid tu castejsie aspon takto budeme spolu, ked uz nemozem prist ta potesit osobne, mozno ti to trosku pomoze nabrat silu..musis byt silna pre deti a pre seba, si krasna, mlada zena mas pravo byt stastna, raz budes, verim v to..cloveka v zivote stretne vela prekazok, kazdy ma nejaky svoj kriz, je to tazke ho niest ale vzdy, vzdy , vzdy sa toho svojho stastia docka ked ma srdce otvorene..ja myslim ze my vsetky ti budeme silno drzat palce a posielat pozitivnu energiu..

blumka
27. jan 2011

@maculik to ti krasne Petko pospal..aj ked teda s cucnutiami, co ho tak zmohlo?
u nas sa spanok pokazil po vianociach...juli sa budi skoro kazdu hodinu-dve, aj ked nie na papanie, mlieko jej davam len 2x a medzitym ju vsemozne tisime alebo si ju nevsimame a ona zaspi sama ale mrnci zo sna, niekey za place tak kvilivo akokeby ju nieco bolelo, cumel nechce, normalne sa bude metat po postielke ked jej ho davam, strasne slinta aj dnes, bola len 2 hodky hore a total premocene body aj tricko navrchu...tak myslim ze stale tie zuby..

lienka2
27. jan 2011

baby mozem ist s malym vonku ked mal vcera zvysenu teplotu po ockovani?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre