Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
27. jan 2011

@lenica81 my sme len skusili zemiakovu kašu a mamka dala do nej trvanlive mlieko Tatra je to plnotučne 3,5 % 😉 a šmakovalo

zucana
27. jan 2011

@katina2209 tak sa rozhodni potom a daj vediet ked budes vediet
podla mna by ti to super spravilo a uz je nas dost takze sa zlozime bez problemov aj na cestu 😉 😵
auto asi nemas.....

lenica81
27. jan 2011

@rivatha sice vidis, este pockam aj ja... 😉

lalipop
27. jan 2011

dievcence ja mam domace vazenie , lebo syn je chori a my musime byt doma. nastastie nasa mala nema s tym problem od 11.00 spi na balkone a vobec nic jej nevadi. uz nech pride mm a idem sa vyvetrat aj ja.

lolka
27. jan 2011

@lenica81 vyskusaj zltu sosovicu, je bez supiek, ktore vlastne naduvaju. ja som si takuto kupovala uz v tehu a teraz aj malej robim, neduje ju 😉 a je aj rychlo hotova. nakoniec som ju len uvarila s mrkvickou a na zahustenie dala 2 lyzicky smotany a jednu malu lyzicku hl.muky.
@lalipop 😖

zucana
27. jan 2011

babce tak uz nas je 9 na prispetie @katina2209 takze uz len pozitivna odpoved 😉 😵
mne mala spi v postielke....nechcela kakt do nocnicka ale cikla vela....potom dala do plienky ale to preto lebo bola unavena inak uz normalne ked vidim ze ide tlacit na konci jedla poviem nie kakat a ona pocka az na nocnicek a vie povedat kakat 😅 vzdy poviem co si dnes robila ? tanta (vela) zopakuje tanta a potom kaka (kakanica po taliansky)
no a uz ked sa vycika a vykaka tak sa sama postavi a ide s holou ricu 😀

elleniak
27. jan 2011

laxity to dufam, ze sa zmeni .....ale je nejaky celkovo nervozny bude asi ocny zubok tak tazko to znaša....to uz siedmy

elleniak
27. jan 2011

katina2209 aj ja by som dosla BA celkom dobre poznam ...len musim sa odhodlat a nebat sa soferovat s malym..

elleniak
27. jan 2011

lolka aj mne dnes dosla fantazia co varit ...nakoniec som Filipkovi uvarila zeleninovu polievku a dala som mu Hipp zelenina s jahnacinou. ja strukoviny este nedavam chcem az po roku ako pisu v casopise mama a ja.....lenica81 ake mal Vilko problemy, ked spapal šosovicu? lebo aj moj Filipko ma citlive čiervka maval nenormalne koliky.

lolka
27. jan 2011

@elleniak Viki nastastie nerobila problemy ziadna zelenina a zo strukovin som zatial dala len tuto zltu neduvaciu sosovicu 😉

elleniak
27. jan 2011

garonka ....ja robím zemiakovu kasu s mliekom nutrilon v pohode papa

lienka2
27. jan 2011

@jja
@blumka
baby ja som kupovanu kasu dala zatial iba raz, a tak skoro urcite nedam.. asi zalezi od toho aku znacku clovek kupi, ja som mala nestle marhulovu, ale bolo to sladke az velmi aj pre mna, a strasne lepkave ci huste ci ako to nazvat 😖 Luky sa tiez netvaril nadsene, domacu kasu zje v pohode aj 300ml, a tohto zjedol ledva 100, ani mliecko nechcel vypit vecer cele.. co sa nestava.. tak ja sa ani necudujem ze to niektorym detickam robi zle na brusko.. ale to je len moj nazor 🙂

a nakoniec sme boli cez obed vonku, bolo krasne 🙂 Luky si pekne pospal 🙂

lienka2
27. jan 2011

@elleniak ja tiez robim zemiakovu kasu so sunarom 🙂

lenica81
27. jan 2011

@lolka ved ja som davala cervenu, aj ta je bez supiek... 😔

lenica81
27. jan 2011

@elleniak no, bol zduty a nevedelo sa mu to posunut, tak teple obklady, masaz a rascovy odvar sme nasadili... to iste, ako ked som zjedla fazulovicu...
boze ja mam tak rada strukoviny a nemozem... ☹

teuska
27. jan 2011

@lienka2 ako robis domacu kasu?

lienka2
27. jan 2011

@teuska uvarim vo vode klasicku krupicu alebo kukuricnu krupicu na ake huste chces.. potom hodim do mixera tu kasu uvarenu, ovocie, pridam troska vody a UM, a pomixujem.. napr. @olifcek vari tu kasu vo vode v ktorej varila predtym ovocie 🙂

olifcek
27. jan 2011

@lienka2 😉

teuska
27. jan 2011

@lienka2 jeee diky, lebo mne tiez nechce tie kase a um nepouzivam

teuska
27. jan 2011

a ozaj, od jedneho roka mozem tu kasu varit v plnotucnom mlieku?

maminnka
27. jan 2011

@teuska a aku kasu varis? ja som zatial kase nedavala, ale chcela by som vyskusat...

maminnka
27. jan 2011

@katina2209 my tiez radi prideme, ako som slubila, len nech sa trosku otepli a nech je dlhsie svetlo, lebo do 15,30 sme v skolke. Si mobilna? Ak ano, mohli by sme skusit napriklad tu kaviaren, kde sme mali stretko, hm?

teuska
27. jan 2011

@maminnka no ja som uz skusala vselijake tie hami, nestle, hipp, kde sa prida iba voda. Zo zaciatku mu to chutilo a teraz mame sunarku, niekedy zje, niekedy nie.

laxity
27. jan 2011

@lienka2 dávaš na večeru takú robenú kašu? Bo mojej Naty nič nejde z tých kupovaných...ale ovocie netreba pridať 😕 či je to asi lepšie 😕

laxity
27. jan 2011

@teuska my máme tiež Sunarka od Hero, zatiaľ asi najlepšie dá aj 80g 😅

andrea2603
27. jan 2011

ahojte.
kaša je vyslovene fuj pre Liv, ani za lyžičku si nedá, ale možno vyskúšam takú ako@lienka2 napísala, mám jednu vzorku UM.
@katina2209 kuk IP 😉

lienka2
27. jan 2011

@laxity no cista taka uvarena krupica je takmer bez chuti.. tak pridam banan, prip. jablko dnes bola bananova prihodila som zopar cucoriedok .. len sa zaprasilo 🙂
@teuska ak UM nepouzivas tak prip. zriedis len cistou vodou, ved ovocie tomu doda chut 🙂

viem ze teoreticky by som mohla uz aj z normalneho mlieka varit, ale takto mi to zatial vyhovuje..

lienka2
27. jan 2011

@laxity my mame taku kasu na veceru takmer kazdy den, niekedy ma chlebik ci vianocku 🙂

andrea2603
27. jan 2011

@lienka2 ja ešte tak 1-2 mesiace nechcem do varenia dávať klasické mlieko, ale to s UM by jej mohlo chutiť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre