Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

andrea2603
27. jan 2011

júúúj a včera sme zhrešili, dala som jej 5 kúskov škoricových Cini-Minis /či ako sa to píše/ a chutilo jej, môže sa vôbec škorica?

lienka2
27. jan 2011

@andrea2603 ja sa tiez este nechystam kravske, ani som nad tym nerozmyslala kedy... akurat som citala ako polrocnemu dietatu odporucili davat kravske mliecko.. ked z nutrilonu zvracia.. nedalo mi nenapisat 😅 a zareagovat na to.. a ako dava tomu dietatu aj zo svojho taniera ochutnavat.. to ja doteraz Lukymu nedavam, max. ked ochutnal tarhonu nasu par guliciek ci rezance uvarene v osolenej vode.. len ja tej soli pouzivam tak "vela", ze mm si vsetko soli este na tanieri 😅

teuska
27. jan 2011

@andrea2603 neviem, ale mi sme mali skoricovych slimakov a tiez som mu musela dat, lebo by bol zjedol mna 😀

lenica81
27. jan 2011

@andrea2603 no teda... 😨 😀

netusim to so skoricou, ja som sa minule pytala na korenie a papriku, ale nijaka odozva... hlavne o tu papriku mi ide... cervenu, praskovu... lebo tu davam vsade... 😅 teda skoro...

ja som Vilkovi zatial dala asi tak 2 penne z nasich... ale kedze ma 2,5 zuba, tak ziadna slava... 😒 ale ma cas...

lenica81
27. jan 2011

inak mam ist buduci tyzden ku kadernicke, a vobec neviem, co si dam spravit s vlasmi... 🙄 ☹

lienka2
27. jan 2011

@lenica81 a kadernicka ti neporadi? 🙂
korenie netusim, pokial viem tak nejake bylinky sa mozu.. ale papriku netusim.. ja som zatial nedavala..

teuska
27. jan 2011

@lenica81 tak sme na tom podobne, ibaze ja nemam cas ani k tej kadernicke

No dnes sa len tak zaprasilo za kasou, sunarka, jogurtova s jahodami, hnusna podla mna 😝

Baby ja sa normalne musim schovavat s jedlom, lebo vsetko chce, co mam ja

lenica81
27. jan 2011

@lienka2 co ja viem... naposledy mi dala do ruk katalog a mam si vybrat... 😒 😅

lienka2
27. jan 2011

@lenica81 😀 😅 ja si vzdy davam skratit a prestrihat..

lenica81
27. jan 2011

@lienka2 len ja rozmyslam nad ofinou... sice isto budem nadavat... ale mam taku chut... 😀 a asi nejako postupne... no uvidime, co to nakoniec bude...

lenica81
27. jan 2011

joj, a este som chcela, ze konecne po 4 chodime... 😅 nacase... uz som si myslela, ze to preskoci... lebo stoji uz jak frajer a drzi sa jednou rukou a toci sa... 🙂

blumka
27. jan 2011

@lenica81 nedavaj si ofinu ked nemusis bo budes nadavat od rana do vecera 😀 😅
@lienka2 dik za tip na kasu 😉 ja zatial robim tak ze rozvarim uplne do kase tie jemne ovsene vlocky, dam tam bud vyzivu abo banan a dnes som prihodila aj trosku jogurtu...a toto ma juli velmi rada... 😉 ale skusim aj s tou krupicou..a tiez napr. mi nechce kupovane kase sladene ale tu bio co je bez chuti z DM tu moze...asi nie je vobec zvyknuta na sladke, tak chvalabohu 😅

blumka
27. jan 2011

a inak ta paprika cervena sladka by zaujimala aj mna...ja som vcera robila granadir a musela som juli otocit inym smerom kym sme my jedli lebo by mi vsetko zjedla...dala som jej skusit troska a chutilo jej, ale tak neviem ci mozem...nebolelo ju brusko aj ked tam bola cibula, len ta paprika...

lienka2
27. jan 2011

@blumka ked zistis tu papriku daj vediet, ja som teraz hladala nieco na nete, ale akurat som nasla ze pouzivat bylinky na ochutenie a vynechat ostre koreniny ako kari, cieerne korenie..

baby, vy tu riesite ci sa daco stalo ked jedli skoricove slimaky, ci ake korenie.. ja som sa neudrzala a napisala som babe v zaciname s prikrmami, ktora dava polrocnemu dietatu ochutnat zo svojho taniera, dava jej puding, piskoty.. 😅

teuska
27. jan 2011

no my uz spime 😅 Baby ma sopliky a mam problem vobec mu ho utriet, nieto este odsat. Ako ste to robili? Kedy je to potrebne?

@blumka aj ja jedavam tajne 😅

baby ake jogurty davate? Chuti mu aj obycajny biely, ani nic nemusim pridavat. Od kedy moze aj s nejakou prichutou?

blumka
27. jan 2011

@teuska ja davam biely zvolensky abo hollandiu abo sabi, a obcas tam dam banan abo vyzivku
ak sopiky vytekaju von a moze dychat tak to nechaj tak...ak sa mu zle dycha vtedy treba odsat

teuska
27. jan 2011

@blumka cez den vytekaju, ale v noci asi nemozu chvilami dychat, lebo sa zacal budit a place a dycha ustami, ale nostek ma cisty, ked som pozerala
ta hollandia abo sabi mi nic nehovoria 😕 😅 ale zvolensky davam aj ja 😅

blumka
27. jan 2011

@teuska, sabi je tu na vychode rozsireny preto ti nic nehovori, ale hollandia je tusim ceska..a ta juli chut asi najviac a tusim ma aj najviac tuku 😉
vies ono tym odsavanim sa este viac drazdi sliznica a to zas vyvolava len sople...mozno skus pred spanim tak 10 min. nakvapkat morsku sol, pockat a potom odsat ci pojdu...ta sol ich uvolni ak tam su...a ked tam nie su tak len cakat ze sa spustia same...

andrea2603
27. jan 2011

@teuska ja som odsávala vysávačom, keď bola soplavá a viditeľne jej vadilo, že nevie dýchať, že toho mala už veľa nahromadeného, ale aj to max.3-4 za 24 hodín, aby som zbytočne nedráždila sliznicu.

... a ideme sa chystať do postele.
pekný večer a dobrú noc 🙂

teuska
27. jan 2011

@blumka dakujem. A babenky co s tou cibulou? Mam ju dat k postielke? Alebo mam aj solnu sviecku, zeby som tu zapalila na chvilku?

blumka
27. jan 2011

@teuska ja mam cibulu vylozenu cely den ale v kuchyni...do spalne by som ju asi nedala, lebo by som sa bala smradu..v kuchyni sa skor strati 😉 ale viem ze niekdo dava pod postel

teuska
27. jan 2011

@blumka no v kuchyni som ju mala aj ja, lebo som si robila ten cibulovy sirup, co si mi radila este ked som bola tehu. lebo som chora aj ja. Je super. Petkovi by som ale este nemohla z neho dat, ze?

blumka
27. jan 2011

@zucana, ty si isteho casu riesila zabranu na schody atypicku, nie klasicku rovnu, neviem teraz uz ci ste ju nakoniec dali urobit alebo ste niekde taku kupili? my by sme potrebovali do L-ka a neviem ci taku zozeniem

blumka
27. jan 2011

@teuska hmm.. tak to neviem...cibula je asi dost tazka ci by ho brusko z nej nebolelo

teuska
27. jan 2011

@blumka my sme mali z ohradky urobenu zabranu, ked bola dcera mala. V ohradke aj tak nechcela byt, tak ju mm rozobral a primontoval 🙂

zoska
27. jan 2011

baby cafte, odisla mi nabijacka na notebook a nemozem sa dopracovat k novej... od nedele som out a dnes prisiel mm zo sluzobky tak si liecim abstak 😅
date mi niekto strucny report co sa tu dialo 😅
inak ste mi chybali 😉

blumka
27. jan 2011

@teuska ked ja nemam ohradku...mam staru zabranu ale ta je klasicka rovna, potrebujm do L ale daco vyspekulujeme..teda mm 😅

blumka
27. jan 2011

@zoska no vitaj, ja som myslela ze sa vam s mm z dymi z hlav co hladate dobry projekt tak preto uz nemas ani chut ist na net 😀 😉

elleniak
27. jan 2011

ja som citala že UM sa ma davat az do 3 roku klasicke mlieko obsahuje kravsku bielkovinu co vy na to?

katina2209
27. jan 2011

ahojte dievcata tak som tu som spat Matka som uspala a pojdem konecne zehlit,lebo mam za 3 pracky 😲
@blumka nas Matko tiez papa tie kase z dm tie bio tie mu chutia ine ani nechce tak kupujem dokola,ja som uz tiez davala trosku papriky robila som paprikas samozrejme bez soli a matko sa isiel zadrhnut ako mu to chutilo aj halusky som robila roztlacila a papkal, no ja musim bojovat s mojou mamou,ktora by matka nakrmila kysnutymi kolacmi a vsetkym moznym,lebo my sme take jedli a vzdy a s nou pochytim....
@teuska aj ja davam zvolensky,ale uz vanilkovy,lebo cisty mi nechcel, a este davam probio rajo,Matko mal tiez sopliky a vysavala som vysavacom no mne sa vzdy povracal tak som skusila na lacno,ale aj ked som nevysala tak vracal co ho napinalo z tych soplov...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre