• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
andrea2603 mam tu tabulky co od kedy davat dojcatam skorica az od 1,5 roku ale ako sa hovori nie všetky deticky sa zmestia do tabuliek.
27. jan 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elleniak mne napr. starsi syncek Marko toho som kojila rok nechcel umele mlieko a lekarka mi povedala,prejst rovno na plnotucne a tak sme presli a je vsetko v poriadku.... neviem ako to urobim teraz s Matkom no zatial kojim kym mozem,lebo som skusala asi 3 druhy um a nechcel,bral to ako otravu....
27. jan 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elleniak a co ta paprika sladka ako korenie... :confused:
27. jan 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 ja davam tu sladku papriku aj rascu
27. jan 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenica81 čierne korenie urcite nie az od tretieho roku a cervenu papriku by som aj dala v malom množstve
27. jan 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elleniak ano tak odporucaju lekari...ja potiahnem s um co najviac...chcela by som aspon do 2 roku
27. jan 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 skorica by sa mala isto davat neskor...ale zas nedavas ju kazdy den a to ze mala zjedla raz za polrok nieco so skoricou nevadi..juli uz jedla cokoladu :zipper_mouth: :grinning: :sweat_smile:
27. jan 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumka ...ja by som chcela aspon do tretieho ..no neviem ci sa mi to podari, Ked stym UM je to babračka
27. jan 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka :fearful: :confused: :rolling_eyes: :slight_smile: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: ze cokoladu
27. jan 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 ja som v tom nevinne, to Terezka :grinning: "mamka a moze julinka cokoladku?" a ja "nie, este je malicka" a hrobove ticho..tak mi doslo..juli sa usmieva a hnede usta :grinning:

@elleniak no to mas pravdu ale je to pre zdravie :wink: Terezka pila 2 roky Um a zvladli sme, takze uvidime dokedy potiahne Juli, nasilu jej ho brat nebudem :wink:
27. jan 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elleniak @katina2209 pytala som sa v prikrmoch.. .tak uvidim...
27. jan 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. jan 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katina2209 fuha aj mne sa zehlenie vzdy kopi :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale ja mam problem ho udrzat, vobec prebalit je problem. Utriet soplik, ktory tecie, len ked nevidi a neuhyba. Tak si vobec neviem predstvit ako by som ho drzala jednou rukou a druhou odsavala :confounded: :frowning2:
@jaja32 takze@blumka je v tom nevinne... :grinning: a uz som chcela napisat, ze akosi sa jej zmenil pristup... :wink:
27. jan 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jaj, ja som dnes a vcera tiez urobila coro moro s vecerny mliekom. Jednu odmerku mlieka som nahradila odmerkou vecernej kase od hami, ktora mliecko trosku zahustila. Minulu noc spala celkom dobre a dnes sa zatial este nezobudila.
27. jan 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska ja odsavam tak, ze si sadnem do tureckeho sedu, juli si oprem chrbtom o seba, jednou rukou ju oblapim a drzim jej obe ruky naraz a druhou odsavam..ona ked sa aj uhyba tak maximalne moze pod pazuchy ale aj tam ju dolapim...vyzera to ako tyranie ale inak sa neda
@lenica81 :grinning: ved sa rychlo vynasla, no nie? :grinning:
@blumka to k tej coko... :fearful: ale potom som docitala... :sunglasses:
27. jan 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no snad cez vikend cosi docitam :sweat_smile:
@avaka Elinke vsetko naj dodatocne, nech je zdravučká, nech ju ekzemiky netrapia a nech je stastne babatko :slight_smile:

@blumka no viacmenej sme uz rozhodnuty pre ten moj vysnivany, len ho musime trochu pozmenit, cize podla obrazkov si chceme dat vypracovat podobnu verziu, hlavne hladame kde by sa dalo usetrit...je obrovsky, a kedze planujeme 2 deti tak asi priestorovo uberieme par metrov :wink:
27. jan 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 z extremu do extremu :grinning:
27. jan 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska obrovsky teda je... tie izby v tom navrhu boli viac ako stedre... ale aspon by tam dobre prudila energia... :sunglasses: :wink:
27. jan 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 @lenica81 esteze to mam na koho zvalit :grinning: :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning:
27. jan 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka no presne to som chcela, ako ho chytit jednou rukou tak, aby som druhu mala volnu

Idem spinkat, lebo som hotova, dobru nocku babenky :sweat_smile:
27. jan 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@zoska ten je pekny co si vybrala a velky je no to hej, zalezi od vas ci chcete uberat abo nie...ale v nom je z coho uberat a stale ostane dost :wink:
@blumka takze juli mozno toho ma uz aj viac za sebou... s pomocou tete... :grinning:

@teuska dobru... :pensive:
27. jan 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 mozne to je :grinning: a ja ze preco je ona taka tucna :grinning:
27. jan 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, niekto spominal Rajo probio... viete o tom, ze to nie je jogurt? ja som to tiez kupovala a pred par dnami som si precitala zlozenie... to je skor puding ako jogurt (ved sa to jogurt ani nevola, ale vyzera tak, ze?)
27. jan 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka odkedy som citala ako odsavas, tak aj ja uz tak a funguje to.
27. jan 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok