Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

elleniak
27. jan 2011

andrea2603 mam tu tabulky co od kedy davat dojcatam skorica az od 1,5 roku ale ako sa hovori nie všetky deticky sa zmestia do tabuliek.

katina2209
27. jan 2011

@elleniak mne napr. starsi syncek Marko toho som kojila rok nechcel umele mlieko a lekarka mi povedala,prejst rovno na plnotucne a tak sme presli a je vsetko v poriadku.... neviem ako to urobim teraz s Matkom no zatial kojim kym mozem,lebo som skusala asi 3 druhy um a nechcel,bral to ako otravu....

lenica81
27. jan 2011

@elleniak a co ta paprika sladka ako korenie... 😕

katina2209
27. jan 2011

@lenica81 ja davam tu sladku papriku aj rascu

elleniak
27. jan 2011

lenica81 čierne korenie urcite nie az od tretieho roku a cervenu papriku by som aj dala v malom množstve

blumka
27. jan 2011

@elleniak ano tak odporucaju lekari...ja potiahnem s um co najviac...chcela by som aspon do 2 roku

blumka
27. jan 2011

@andrea2603 skorica by sa mala isto davat neskor...ale zas nedavas ju kazdy den a to ze mala zjedla raz za polrok nieco so skoricou nevadi..juli uz jedla cokoladu 🤐 😀 😅

elleniak
27. jan 2011

blumka ...ja by som chcela aspon do tretieho ..no neviem ci sa mi to podari, Ked stym UM je to babračka

jaja32
27. jan 2011

@blumka 😨 😕 🙄 🙂 😉 😀 😀 😀 ze cokoladu

blumka
27. jan 2011

@jaja32 ja som v tom nevinne, to Terezka 😀 "mamka a moze julinka cokoladku?" a ja "nie, este je malicka" a hrobove ticho..tak mi doslo..juli sa usmieva a hnede usta 😀

@elleniak no to mas pravdu ale je to pre zdravie 😉 Terezka pila 2 roky Um a zvladli sme, takze uvidime dokedy potiahne Juli, nasilu jej ho brat nebudem 😉

lenica81
27. jan 2011

@elleniak @katina2209 pytala som sa v prikrmoch.. .tak uvidim...

lenica81
27. jan 2011

@blumka 😨

teuska
27. jan 2011

@katina2209 fuha aj mne sa zehlenie vzdy kopi 😝 No ale ja mam problem ho udrzat, vobec prebalit je problem. Utriet soplik, ktory tecie, len ked nevidi a neuhyba. Tak si vobec neviem predstvit ako by som ho drzala jednou rukou a druhou odsavala 😖 ☹

blumka
27. jan 2011

@lenica81 co? 😕

lenica81
27. jan 2011

@jaja32 takze@blumka je v tom nevinne... 😀 a uz som chcela napisat, ze akosi sa jej zmenil pristup... 😉

jaja32
27. jan 2011

@blumka jaj, ja som dnes a vcera tiez urobila coro moro s vecerny mliekom. Jednu odmerku mlieka som nahradila odmerkou vecernej kase od hami, ktora mliecko trosku zahustila. Minulu noc spala celkom dobre a dnes sa zatial este nezobudila.

blumka
27. jan 2011

@teuska ja odsavam tak, ze si sadnem do tureckeho sedu, juli si oprem chrbtom o seba, jednou rukou ju oblapim a drzim jej obe ruky naraz a druhou odsavam..ona ked sa aj uhyba tak maximalne moze pod pazuchy ale aj tam ju dolapim...vyzera to ako tyranie ale inak sa neda

jaja32
27. jan 2011

@lenica81 😀 ved sa rychlo vynasla, no nie? 😀

lenica81
27. jan 2011

@blumka to k tej coko... 😨 ale potom som docitala... 😎

zoska
27. jan 2011

no snad cez vikend cosi docitam 😅
@avaka Elinke vsetko naj dodatocne, nech je zdravučká, nech ju ekzemiky netrapia a nech je stastne babatko 🙂

@blumka no viacmenej sme uz rozhodnuty pre ten moj vysnivany, len ho musime trochu pozmenit, cize podla obrazkov si chceme dat vypracovat podobnu verziu, hlavne hladame kde by sa dalo usetrit...je obrovsky, a kedze planujeme 2 deti tak asi priestorovo uberieme par metrov 😉

blumka
27. jan 2011

@lenica81 z extremu do extremu 😀

lenica81
27. jan 2011

@zoska obrovsky teda je... tie izby v tom navrhu boli viac ako stedre... ale aspon by tam dobre prudila energia... 😎 😉

blumka
27. jan 2011

@jaja32 @lenica81 esteze to mam na koho zvalit 😀 😅 🤐 😀

teuska
27. jan 2011

@blumka no presne to som chcela, ako ho chytit jednou rukou tak, aby som druhu mala volnu

Idem spinkat, lebo som hotova, dobru nocku babenky 😅

blumka
27. jan 2011

@zoska ten je pekny co si vybrala a velky je no to hej, zalezi od vas ci chcete uberat abo nie...ale v nom je z coho uberat a stale ostane dost 😉

blumka
27. jan 2011

@teuska bru

lenica81
27. jan 2011

@blumka takze juli mozno toho ma uz aj viac za sebou... s pomocou tete... 😀

@teuska dobru... 😔

blumka
27. jan 2011

@lenica81 mozne to je 😀 a ja ze preco je ona taka tucna 😀

maminnka
27. jan 2011

caute, niekto spominal Rajo probio... viete o tom, ze to nie je jogurt? ja som to tiez kupovala a pred par dnami som si precitala zlozenie... to je skor puding ako jogurt (ved sa to jogurt ani nevola, ale vyzera tak, ze?)

svetlankat
27. jan 2011

@blumka odkedy som citala ako odsavas, tak aj ja uz tak a funguje to.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre