• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
andrea2603...kakao, cokaladu urcite od dvoch rokov...
29. jan 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laxity....pytala som sa na to pediatricky jogurt sa moze kazdy den ja davam activiu bielu primiesam tam banan alebo susienky.
29. jan 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ešte avokádo ani nejedla :sweat_smile: .
... a dnes sa so mnou zatriasla stolička a ja som si myslela, že to Liv sa štverá zase ku mne a nie a ja, že tak čo ma trasie a potom v správach sa dozviem, že bolo zemetrasenie :frowning2:

@elleniak ja viem, to zucane v IT dovolili kakao, ale ja jej tiež hovorím, že ešte min. 1 rok nie, dokonca alergici by nemali vôbec, aj ja a aj Lenka sme alergičky a síce čokoláde nikdy neodoláme, len sa tým nemôžme pochváliť alergologičke :sunglasses:
29. jan 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a @olifcek tu dnes nebola?, snáď sa už majú lepšie.
29. jan 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Filipko prave zaspal ...uspaval tatino, dnes sme boli kupit prve boty v Senci, je tam taky celkom fain obchod s detskym oblecenim staly 19 E asi taka normalna cena? cislo 20 ten ma nohu ze....
29. jan 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 bola v tajnej teme :wink:
29. jan 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elleniak jej ake botičky? my mame RAK a stali 16 € :confused: ale číslovanie maju asi divne, raky mame 18 a pol a z deichmanu 20tky :sweat_smile:
29. jan 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka No ono za den isto nezmakkne :unamused: Ked som skusala robit natierku z tvrdeho, to mal normalne tycovy mixer s tym problem :sweat_smile: Ale ty hadam nemas az take, uvidis, ci to pojde natriet nejako :grinning:
29. jan 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha musi dajako zmäknuť šak ja chcem ho rano na raňajky s tobim :grinning:
29. jan 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elleniak My sme prve topanocky kupovali tiez 20-ky :wink: A za 17,50 eur, takze asi tak zhruba stoja.
29. jan 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 kedy to bolo ? nam sa triasla nocna lampa a kukam kto do nej bucha, ale to bolo az podvecer.
29. jan 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka :grinning: A pre seba si ho aj ochut, odporucam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak hlavne, ze odmerali nozku a topanocka sedi. Co uz s tymi cislovaniami, ja mam tiez niekedy 37 a niekedy 40 :confused: :grinning:
29. jan 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 @andrea2603 Ja ani neviem, ze bolo :confused: To asi tam pri vas, co?
29. jan 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 uz som si precitala, presne vtedy som malu obliekala po kupkani a kukam ako mucha puk co to? tak uz viem
29. jan 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka znacka Wanda slovakia www.obuv-detská.eu, to som nevedela že deichmann ma detske botky...
29. jan 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha v madarsku to bolo. Epicentrum 113 km od BA (4,2 stupna) a bolo to citit juznom a juhozapadnom Slovensku
29. jan 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 cca. nejak medzi 18.30-18.50
29. jan 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminnka @laxity @lenica81 @alex @katina2209 tak kedy vidite to stretko? aby som sa vedela zariadit.
29. jan 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, u nas sa nic netriaslo :sweat_smile: ale pocula som o tom v spravach...
@svetlankat @lenica81 tu je ta podlozka co sme kupili v Ikea, je za dobru cenu, co som pozerala v inych obchodoch, tak tie origos detske boli za cca 20 eur :unamused:
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/10138163

@laxity @katina2209 mne na stretko vyhovuje skor cca 11.00-12.00 lebo predtym spime, bud vonku alebo doma.
kati, ja malu nakrmim hocikde, resp. kde sa da jedlo aspon zohriat. ked je hladna, papa hocikde :dizzy_face:
29. jan 2011 o 20:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elleniak maju v deichmane ale tu v KE dosť slaby vyber :frowning2:
29. jan 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elleniak aj my mame topanocky zn.Wanda, kupovala som na Kosickej v Predeti a velkost mame myslim 18 :dizzy_face:
29. jan 2011 o 20:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 woow, ze aka super noc a ze sa Vilko nebudil je perfis. zeby to bolo naozaj o tom, ze ta v izbe neciti a nepyta papat, ked dovtedy papal kazde 2 hodiny ? Viki je hore tiez kazde 2 hodky a ked potiahne na 3, tak som super vyspata :sweat_smile:

a tie licka nase......ma ich suche, trosku cervenkaste, tak neviem ci to neni aj z kremu co som jej davala ked isla von (proti chladu a vetru)...hm :confused: skusim par dni nedat a uvidime.mozno jej nesadla zn.HIPP alebo je to zo zimy. aspon 3 dni jej nedam nic mliecne a budem sledovat ci sa nieco zmeni.
29. jan 2011 o 20:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
@lolka mám doma februárové dieťa a koho nevidím, krásnu usmiatu Vikinku :wink:
29. jan 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex heeeej, je tam ? super, este som si casopis nekupila, zajtra bezim do PNS :slight_smile:
29. jan 2011 o 21:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolka neviem či je už v predaji, ja mám od mm, oni to tlačia v práci.
29. jan 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex tak to mas este "teply" casopis :wink: vcera som ho pozerala, ale este nemali nove cislo...
29. jan 2011 o 21:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolka viki to ma tiez, uz dost dlho a vsetci mi tvrdia, ze zima a dudel, vraj je to pre vela deti reakcia na zimu. My mliecne vyrobky moc nedavame, a zacalo uz davno, tak neviem.
My sme dnes skusili prvy krat dat UM a nutrilon chutil. Chcela som hami a to nemali, tak mame nutrilon a uspaval tato, tak uvidime. Radili mi, ze ak chcem prestat, mam hned, lebo ked bude mat rok, uz nebude chciet prestat s mm. Zaspinkala pri papani, spapala vraj okolo 150 ml. Kolko vecer papaju vase deturence, co im davate um?
Inak stretko v avione super, cas pohoda, ste na mna nejak zabudli :grinning: Len ak mozem, nie v pondelok a v stredu. :slight_smile:
@elleniak my mame tiez od Wiki, su super, no a kde v Senci si kupovala, ja som povodom zo Senca, tak poznam. Na lichnerke pod tymi novymi barakmi? Inak vraj pekne hlavne protetiku mavaju v zdravotnickych potrebach, co su pri poste. No este som tam nebola kukat :slight_smile:
29. jan 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex inak uz otvorili Stary most pre chodcov, tak by sme mohli ist do SJK kocikovat :wink:
29. jan 2011 o 21:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolka kedykoľvek, my sme stále vonku, takže kľudne písni, keď budeš mať chuť, budeme sa tešiť :wink:
29. jan 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katina2209 jedlo si môžeš zobrať so sebou, v avione je prebaľovací kútik, či ako to nazvať a je tam aj mikrovlnka, tak tam si to môžeš ohriať.
29. jan 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok