Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
31. jan 2011

ahojte kocky,
tak sme doma z cvicenia, bolo zase dobre, hned odtial sme sa ponahlali pre Adelku, dosli sme o 4 a asi 10min je, co spi. Ja idem upratat, vecer mame tu navstevu.

@zucana ako sa uz Viki krasne s tymi babikami hra, je to pravda, uz nemame babatka 🙂
Petrik sa tak hra s autickami, lozi po celej izbe a chodbe, bud ho drzi v ruke a brmka, alebo ho posuva pred sebou a lezie za nim. Zlaty je vtedy 😵

garonka
31. jan 2011

@laxity ja odpoviem na tvoju otazku 😵 kedy mate očkovanie v stredu? ak pridete domov daj na nožky obklad, ja davam plienky namočene vo fajne ľadovej vode, a ak nema miesta vpichu moc červene obklady netreba 😉
ale tie vpichy bolia ja som tak Tobimu nechtiac pritlačila a dostal amok 😔
davaj obklady ak bude mať nožky veľmi červene a opuchnute

martinaj
31. jan 2011

ahojte dievky 🙂 dlho som tu nebola, ale ak sa podari, tak sa vo stvrtok vidime 🙂

laxity
31. jan 2011

@garonka @rivatha ďakujem baby za radu 😉

maminnka
31. jan 2011

zienky, ked citam, co tie vase deticky uz vedia, tak mi je smutno... nejako sa nechytame :(

maminnka
31. jan 2011

@martinaj jeeej, aj ty prides? skoda, ze nemozem, rady by som vas videla!

laxity
31. jan 2011

@maminnka každé dieťa je v niečom inom šikovné...a u Natálky nepochybujem 😉 ...vy už dlhšie navliekate kruhy a my to robíme tretí deň 🙂 ale zato tiež veľa veľa iných vecí ovláda 🙂 šikulka moja 🙂

lenica81
31. jan 2011

ahojte baby, ja nestiham... Vilkovi ide dalsi zub a je jak 100 certov... len mrnci, takze som v obliehani... 😔

na stretko dojdeme, teda my vtedy spinkame, ale hadam zaspi v aute a este trosku potiahne aj v avione, aspon si stihnem dat kavu... 😅 my mame este 2 spanky, takze neskor to dospi, dufam... 😔 @maminnka skoda, ze nedojdete vy...

@svetlankat @laxity a neviem kto sa este pytal na to nase spanie, tak je to fakt fajn, vcera sice mm doniesol Vilka okolo 4tej na dojcenie, ale ako som pisala, zuby... a dnes potiahol az do 3/4 na 8, co je u neho rekord pomaly...

@zucana mala aka sikovnica... 😵 @maminnka a ty sa netrap, ved chodite, ci... my napr. nie... teraz by len na veci ukazoval a pocuval, co mu na to ty povies... uz si niekedy pripadam ako obohrata platna... 😎

lenica81
31. jan 2011

idem pomaly, bola som sa odreagovat na zumbe, zas som sa tam motala jak motovidlo... 😀

dobru noc...

maminnka
31. jan 2011

@lenica81 ano, chodime, aj tie kruzky navlieka, aj trieska do vsetkeho na hracom pultiku, ale nejake rozpravanie, ci ukazovanie, nebodaj kde co ma.. to nehrozi... :(

zucana
31. jan 2011

@maminnka my nenavliekame kruhy Iba vyberame proste nechce 😅 A naty vyzera ulna sikulka taka inteligentka 😉

maminnka
31. jan 2011

@laxity tvoja Natalka je velka sikulka 🙂

lolka
31. jan 2011

cafte, mala spi, som zvedava kedy bude prve , vcera som uspavala 1,5 hod. - rekord, uf 😖
a sme umrncany, ma trochu hnacku, cumle si prstiky....lezu nam horne dvojky, nie a nie sa prerezat 😖
@maminnka ved Naty je predsa sikulka, chodite.....my este nie 😅

aj nasa Viki je nervacka, ked nie je nieco podla nej, zatne paste a nervaci sa, spusti krik 😅 ked ju mame na rukach, tak nas aj capne a pritom tak skaredo pozre. a ked jej povieme, ze co to je a nech urobi moja....tak az potom nas pohladka. Vieme ukazat oci, usi, vlasky, urobit moja, dat pa-pa, najnovsie ju mm naucil ukazat kde ma brusko, cele ho vypuci a hladka si ho 😵 navliekame kruhy, hadzeme kocky do ziravy, skladame pohariky do sebe, stlaca gombicky ktore presne chce napr. na telefone.

ozaj, baby, mate pre deti toho hracieho psika od Lamaze ? rozmyslam, ci ho kupit malej k narodeninam.....aby to neboli vyhodene peniaze. aj ked jej sa paci vsetko co hra, rada stlaca gombiky....

lalipop
31. jan 2011

nas bavi vsetko co vydava neake zvuky- klavir, auticko na odrazanie ma na nom vela gombikov na stlacanie a trubu,vie si ho tlacit, ale odrazat sa este nevie a pri sedeni na nocniku ju bavi vyhadzovat skladacky a obcas najde aj spravny tvar. najlepsie sa ale zahra v kuchyni z hrncami.

maminnka
31. jan 2011

@lolka ano, ta zirafa frci aj u nas, uz si zatvori tie dvierka, nahadze kocky, otvori dvierka a vytesuje sa, este si aj zatlieksa 🙂 Vikinka musi byt zlata, ked si hladka brusko 😵

maminnka
31. jan 2011

nasa este neobjavila samotny prstik, preto asi neukazuje a nestlaca gombinky, ona do vsetkeho trieska... ale zasa vie sa sama napapat, dnes zjedla pol rohlika, ani nenatrusila, sama si odhryzuje...

lalipop
31. jan 2011

@lolka ja som ho kupila este starsiemu synovi, ale mi ho mame od fisher price. je to vyborna hracka a mala si ho stale stlaca. myslim, ze je to dobry darcek.

lalipop
31. jan 2011

@maminnka ja malej rohlik radsej nedavam, ale davam jej odhryzovat a mala si odvali taky kus ako ja. sama papa iba piskoty- dlhe aj okruhle

lolka
31. jan 2011

@maminnka tak my sami papat nevieme, zda sa mi taka "fajnovka", aby sa nezaspinila...niekedy spapa rozok celkom pekne a niekedy z neho urobi milion kuskov. take mini veci chyta sikovne.
brusko chytat ju naucil tato, obaja si maju po com buchat a hladkat 🙂
@lalipop tak super, tiez myslim, ze by sa jej pacilo.

lienka2
31. jan 2011

@lolka my mame hovoriaceho psika od fisher price, a maly si s nim robi diskoteku 🙂 len dufam ze to prezije kym dojde Luky do veku ze bude rozumiet co tam spievaju a hovoria 😅

avaka
31. jan 2011

caute 🙂
@keju,ja veru tiez neviem poradit,nasa mala sa hadze len na posteli...
no sikulky mame veru deticky 🙂 a Tvoja Viki @zucana,ako sa krasne vypyta.. 😕 ,nasa nebude na nocniku sedie 😒 t...2 sekundy a ide...
zato som ju vcera vymakla,vyberie si vahu spod gauca a usadi sa tam a vazi sa 😀
@maminnka,presne ako kocky hovoria,kazde babo vie nieco...my vieme toho teda dost ale napr.nechodime,co vy ano,a aj minule si pisala,ked Naty vezu stavala,to sme my absolutne nie,mozno aj preto,ze som s nou neskusala...teraz uz uklada trochu..
tvary hadze svoje oblubene gulate,to ma tak nacvicene uz,ze to vybera takym svihom dookola..
dnes sme boli v MC,cez obed spala 2,5h,tak som myslela,ze len jeden spanok a zaspala mi o 17:15 pred domom 😅 ,spala len pol hodku a teraz sa mi ju podarilo tesne pred 21-ou uspat,tak som rada 🙂

avaka
31. jan 2011

@maminnka ,aj jedlo malej kuskujem,lebo tiez si odvali tak,ze ju potom napina z toho...

@lolka ,my tiez vieme pupcek 😵 ,pride,ukaze a povie puuuú

lienka2
31. jan 2011

@maminnka kazde babo je sikovne v niecom inom, tvoja Natalka sikovne papa sama napr., my toto akosi nevieme.. ani ziadne kusky nechce, max. chlebik. ale ako si minule pisala ze das Natalke do misky zeleninu a ona sama papa u nas teda nehrozi.. zato uz staviame lego kocky na seba 🙂

zucana
31. jan 2011

@maminnka v tomto je natalka macher v tom papani my veru nejeme same....a take ze jablcko alebo uhorka alebo ako si pisala ze si krasne odhryzuje tak nehrozi...konecne keksik zacala. ale to lebo mm sa strasne boji ...

lalipop
31. jan 2011

@avaka ja by som bola tiez rada keby si mala pospala dva razy, ale cez obed dnes spala 3 hodiny tak o pol osmej uz bola nespokojna. rano sa mi budi o 7.00. tebe spi rano do kolkej ?

avaka
31. jan 2011

@lalipop ,ved prave mam pocit,ze je dopletena,ked spi raz a inokedy 2x.Pred dvomi tyzdnami spalavala stale do 7:45,a zo 2x dokonca do 9:30 😅 ,tento tyzden sa budi cca 6:45,vcera 6:15,dost velky rozdiel,ale asi zalezi aj kedy vecer zaspi.pre mna bolo idealne ked spala 20:00-7:30(8:00) 😎 😅

maminnka
31. jan 2011

@zucana coho sa boji? hehe a Natalka je macherka momentalne skor v tom, ktory kusok jedla sa jej podari dohodit najdalej...

zucana
31. jan 2011

Idem provokovat 😀
Je tu 10 stupnov a slnecno ....
A u vas???? 😝

matesl
31. jan 2011

@maminnka a fakt ti nepospi v kociku?

matesl
31. jan 2011

@zucana vy mate aj v noci slnko?
😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre