Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
1. feb 2011

@dorotka2 tak ma to hadam vo stvrtok napadne a popytam sa blizsie... 😉 ale som motak... dam si radsej pripomienku... 🙄

@avaka samokanibal... 😀 a chutil jej korektor...

avaka
1. feb 2011

@lenica81 ona by urcite skusala aj vlasy tahat,ale nema co,tak hryzenie si appon skusi... 😅
no korektor asi nechutil,ked sa priznala,inak by ho spraskala... 😀

matesl
1. feb 2011

no uz som bola 3x za malym od 19:30 co zaspal 😅 budi sa este niekomu tak casto dieta?!?! 😅

avaka
1. feb 2011

@matesl mne sa stava,ze do polnoci aj 5-6 x,ale posledne dni nie 😕 ,klo-klop,dokonca sa uz parkrat stalo,ze plakala a ked som otvorila dvere,pozrela,ze som tam aspala dalej...akurat sa zobudila. 😅

raa2
1. feb 2011

@rivatha juli nevies o nejakom ateliere v ziline kde by mi nafotili Matika? chcela by som taku pamiatku k prvemu rocku...

matesl
1. feb 2011

@avaka jej zlata, moj maly neotvori usta ani keby co...neviem mu z nich nic dostat 😀
a tiez len na prse zaspavate?

lenica81
1. feb 2011

@matesl nas kedy ako... niekedy viac, niekedy menej... dnes sa len pretocil, co normalne sa prebudi... aj som sa cudovala, ze mm je nejako skoro spat... 😀 a on tam ani nebol... len vo vysielacke zasustalo...

@avaka chvalabohu tie vlasy nema...

idem ja fuc... dobru noc... 😉

lenica81
1. feb 2011

to co @raa2 pise zaujima aj mna... ale v blave... uz nad tym dumam dlhsie... 😔

idem teda... pekny vecer este... a nech sa tie deti tak nebudia... 😎

matesl
1. feb 2011

@avaka
@avaka no to sa aj mne stava, ze zo sna, dokonca sa usmeje a zacne "tatata", dnes jak som chcela uz odist tak zo zavretymyi ocami na mna ze "mamam" a otvoril usta, zas sa nacucol a potom spal...ale dnes ma uz 3x cakal posadeny na posteli a zamrnka akoze kde som a caka kym dojdem a uz zobacik otvara...juj a uz som aj skusala postupne didu vymenit za cumel, no take oci vyplestil na mna...hmmm...mama si mysli, ze je maly a blby, ale on eee 😅

avaka
1. feb 2011

@matesl 😀 ,no to nie je 😀 ,len tak ho neoblbnes...
mne mala vzdy sedi,ked sa zobudi...a v noci cestuje,tak pri kazdom zobudeni ju musim prekladat,niekedy skoncim ja az v jej postielke... 😅
nasa uz casto na prse nezaspi...dopije,vymysla,potom zase cuca ,hadze sa po perinach...a tak dookola aj 1,5 hod.
ale posledne dni sa to skracuje,tak dufam,ze sa to este skracovat bue.. 😅

avaka
1. feb 2011

@matesl inak,ja som si vsimla,ze s vela budila,ked som tam nebola a ked som isla spat,tak menej,citia to a hladaju nas asi...

matesl
1. feb 2011

@avaka ano ano to mas pravdu, ja ked si s nim doobeda lahnem , potiahneme 2-2,5 hodky, prehadzuje sa ale prituli sa ku mne a zaspi, keby som tam nebola uz je hore. a v noci tiez, akurat aj v noci ked precitne otvara pusu a hlada...takze on celkom pospi, len ja som hore 😀

lolka
1. feb 2011

Vsetkym oslavencom prajeme s Viki krasne 1.narodeniny !!! 🙂
docitavat nestiham.....to stretko vo stvortok plati, ze ?
dnes som dala Viki po 2x na nocnik a takyyyyy strasny rev spustila ze az, cela sa az striasla, chuda moje ☹ videla som, ze tlaci, tak som ju rychlo rozbalila, bola uz sice pokakana, ale este som ju tam posadila a spustila hysak. 1x na nom sedela predvcerom, netvarila sa nadsene, ale citali sme knizku, vycikala sa a bola v pohode.......no, asi na tyzden nocnik odlozim a uvidime potom 😕

@matesl aj u nas sa casto budi v noci 😖 rychlo dam prso a spime dalej.

avaka
1. feb 2011

@matesl ,ja tu uz nemozem nic povedat...akonahle spomeniem,ze je nieco lepsie,uz to neplati... 🙄 ,uz bola 5x hore,z toho 2x cucala,ale ani odist som nemohla,nariekala,asi ju brucho boli,chudatko,veru mala dnes sosovicu... 😕
ale raz sa vyspime 😉 mne to ani teraz nevadi,ako @lolka,ja zaspim,aj ked cuca 🙂
idem kocky,dobru nocku 🙂

alex
1. feb 2011

Ahojte, konečne som dočítala.
@maculik @hajdylca @keja prajem detičkám veľa zdravíčka, v živote veľa šťastia a lásky!

matesl
1. feb 2011

@lolka boli tu polemiky ohladom stretka, ale ja idem s martinaj isto aj lenica sa pridala, a tak som napisala ze kto moze, nech dojde a kto nie dohodneme aj iny termin o tyzden no nie? 😉

no aj ja ho mam pri sebe cucne a niekedy sa zobudim s holym prsom...no ale uz by mohol pospat viaaaac 😅

alex
1. feb 2011

@matesl ja prídem určite 😉

@keju , som sa vyššie pomýlila, takže blahoželanie patri vám 🙂

hajdylca
1. feb 2011

ahojte

dakujeme velmi pekne tiez prajeme @maculik Petkovi aj @keju Tejkovi vsetko najlepsie, je to neskutocne ako to rychlo ubehlo...
tiez @rivatha vsetko najlepsie a tusim ani Elke @avaka sme neblahozelali, tak i Vam 🙂
a este sa mi zda ze @supi mala Emka teraz niekedy meniny, tak tiez vsetko dobre..

nestiham zase docitavat, tak snad niekedy mi vyde cas 😔
@lolka teraz citam ze Viki plakala na nocniku, nas drobec sa tiez nemohol vykakat, tak som ho skusila dat, ale tiez chudatko velmi plakal- neviem kupili sme len taky obycajny v Ikea za ani nie 2 eura, a neviem ci ho netlacil... takze mi mame na nocnik este cas... a

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katina2209
2. feb 2011

Dobre ranko, tak my sme hore od pol osmej Marko isiel do skoly a s Matkom si bacujeme ideme nieco popapkat asi jogurtik,dievcata to stretko je zajtra o 11 ja keby som stihla rada by som prisla, este som sa chcela spytat ci by ste nebola niektora taka laskava ktora dava um nutrilon ci by ste mi za jednu davku nedoniesli,aby sme vyskusali ci to bude pit,lebo sunar nechce to som kupila krabicu a nic...aj to bio mlieko z dm som skusala a tiez nic,tak by som niektoru poprosila tusim @dorotka2 spominala budem velmi vdacna 🙂
Nas Matko je tiez kazde dve hodinky v noci hore no dam cucnut a uz potom spinka dalej no lieta po celej posteli spava totiz so mnou aspon nejaky chlap 🙂musim si trosku posrandovat,lebo inak by mi uz z toho hrabalo 🙂

matesl
2. feb 2011

@katina2209 ja som sa dnes zobudila tiez na to ze mi uz trpne ruka co som lezala na jednom boku lebo bol maly ku mne schuleny, chcela som ho o 7 rano trosku posunut ale zobudil sa, no...a tiez som zistila, ze ja sa nevyspim, lebo maly je na mne v noci nalepeny a ani pohnut sa nemozem, nech sa nezobudi 😀
kati, ja kupujem rakusku milupu s vanilkovou prichutou, donesiem ti 😉

dorotka2
2. feb 2011

@katina2209 jasne, zajtra prinesiem,nie je problem.🙂 Musim si to nachystat, aby som nezabudla. 🙂 Inakmam aj hami,prinesiem ti aj to? Dostala som to, lebo som v klube hami. 🙂

teuska
2. feb 2011

@lolka
@matesl ani my sa vobec nekamaratime s nocnikom 😖
my uz hajame, ale asi to nebude mat dlhe trvanie, idem rychlo nieco postavit na obedik a caka ma koooooopec zehlania, ktore usilovne ignorujem uz asi tyzden 😝
Dens mi maly vobec nechcel ranajkovat, esteze mlieko je stale poruke, tak cucal a zahajal

maculik
2. feb 2011

Dobre ranko 🙂
my tiez papame v noci kazde cca 2h, ale co je divne, cez den sa akosi zacal viac dozadovat mliecka, uz papal len tak, ze pred oboma spankami, teraz pyta aj medzi tym. Uz by som najradsej to denne zredukovala, vlastne najradsej by som uz odstavila, ale po tej 6.chorobe uplne odmieta flasu... ale tento vikend znovu skusime.

Dnes tu v noci nasnezilo trochu, no uz sa to topi, zase len clapkanica bude. KEd sa P.vyspi poobede, chystam sa do mesta, treba kupit plienky a z.kefku, lebo P.ju kdesi zapatrosil a nemam cim umyvat. A asi sa s mm aj najeme tam, lebo nemam co varit, len polievku, tak vyuzit treba, ze sa tam stretneme 🙂

@avaka nesadla Elke sosovica? Ja som dnes planovala Petrikovi spravit, @zucana vcera spominala, ze robila (zuzi, daj recept, ako si robila), tak hadam nic mu nebude.

teuska
2. feb 2011

@maculik a aj keju, len ju tu neviem najst 🙂 gratulujem k prvemu rociku vela, vela dobreho

ja varim sosovicku so zemiakom a mrkvou a potom roztlacim a chuti 😅

maculik
2. feb 2011

@teuska a aj zltko? A robis to ako polievku, ci skor kasu?

maculik
2. feb 2011

a dakujeme 😉 ;

zucana
2. feb 2011

@maculik so zemiackom mrkvickou a cestovinou 😉

katina2209
2. feb 2011

@matesl @lenica81 tak to ti krasne papka Risko ja by som tiez chcela,aby Matko pekne papkal no on skoro od vsetkeho hlavku odtahuje 😒malo papka ak spapka 120 gr. tak to sa tesim no ma 9450 gr.tak to nie je tak malo asi 🙂
teraz spapkal polku jogurtu to je malo,len lekarka mi vravela,ze mu uz nemam davat za tym mliecko vraj si musi zvyknut na stravu a do dalsieho krmenia mu nemam dat nic okrem pitia

matesl
2. feb 2011

@maculik presne aj moj po 6. chorobe odmieta mlieko vo flaske a je stale na cecku aj cez den, stale otvara pusu na prso..to co ta 6.ta porobila s nasimi malymi chlapmi 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre