• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@katina2209 ved to ti pekne spapa, ani mne maly nezje viac, a po tej 6-tej je uplne rozhodeny s jedenim :unamused:
a ja nekojim cez den, len ked ide spat si cucne ...inak som mu uz nedavala cez den...strava a pitie, tak jak ti dr hovorila ale to my uz davno asi od 9 mesiaca tak papame, no len ta 6-ta ho rozhodila
2. feb 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl tak skus keby pil bola by som rada to je mliecko?
@dorotka2 no rada vyskusam keby aspon nieco z tych mliecok chcel,lebo radsej by som davala umele ako obycajne predsa je tam viac vitaminov a o 11 sa stretavame pri tom ihrisku?
@lenica81 ty si ras pisala nejake vitaminy na herpes ci nieco ? Chcel si dat doniest a nespominam si.... Dakujen
my sme mali naposledy 1020...ale 3dni nic nejedol jak bol chory, myslim ze aj plienky su nam volne, asi pochudol dost, 17. mam poradnu tak uvidim
@katina2209 hej mliecko, v Rakusku kupujem
2. feb 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko baby, mam otazocku, musite aj vy este stale pri krmeni deturence zabavat? Ja Miske pri krmeni musim vybrat pomaly cely suflik aby som ju zabavila a ona popri tom otvara pusinku a papa, takto sa aspon napapa. Ale ked ju nezabavam uz pri prvej lyzicke kruti hlavou ze nechce. Och joj, kedy uz bude tak papat, ze ju len posadim, nakrmim a moze ist
2. feb 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ja mam na herpes homeopatika, v kombinacii s homeo na imunitu
napise, ti co?
@katina2209 ale tvoj Matko je veliky... zato Vilko ma nieco malo cez 8 kil... :wink:

inak ahojte... :wink:
@zucana pangamin... maju rozne druhy... daj si kupit s pupalkovym olejom tusim, ten je plny antioxidantov... ale aj obyc staci... :wink: su to sacky, mavaju ich volne pohodene na polici...
2. feb 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat u nas je to tak s obedom... uz ho ani do stolicky nedavam cez obed... :pensive:
2. feb 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik niekedy davam a robim to skor ako kasu

No uz je P. hore, takze varime spolu a zehlanie sa zasa odklada. Vyzera ako keby za tej pol hodky zjedol duracelku :sweat_smile:
2. feb 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl my sme tu 6 chorobu este nemali chvalabohu,len tiez nechce mliecko z flasky ked bol maly asi pol rocny a isla som do kina tak od mm vypil mat.m. aj z flasky no teraz nechce
ja idem dnes robit pecenu fasirku tak som zvedava skusim malemu dat so zemiacikmi
2. feb 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl napis pls
2. feb 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. feb 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky moze jest cicer?
2. feb 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vcera varila hovadzie na cibulke s tarhonou..,. chutilo :slight_smile:
2. feb 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat ja pri jedle nezabavam, nastastie nie je treba... niekedy nestacim naberat, ako rychlo N. ten zobacik otvara :slight_smile:
2. feb 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana
na herpes: Rhus Toxicodendron 9CH 2xdenne 5 granuli, pri prvych priznakoch kazdych 10 min

na imunitu: Silicea 15 CH pondelok-streda-piatok 3 granule
Thimuline 9CH 1x tyzdene 5 granuli pri prechladnuti, inak 1x mesacne 5 granuli

takto mi to dr napisala...a od vtedy som herpes nemala...klop klop...a ze na tu imunitu to mozes celu zimu tak brat...ale ja teraz neber5i,e*8m, i,0ba ked mam problem :grinning:
2. feb 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka tarhonu som nikdy nevarila,to len vo vode ako cestovinu? uz aj trosku solis?
2. feb 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka to ti spapa uz nakrajane masko?
2. feb 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat ja zabavam inak neje a pustamaj videoklipy :sweat_smile: A vsetko hadze na zem :pensive: Zo stolicky Aj vase?
2. feb 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat pred 6-tou pekne papal v stolicke, teraz ho nahanam po celej izbe aby nieco zjedol :unamused:
2. feb 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl dikes
2. feb 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana aj my mame vsetko na zemi, zacne lyzickou a pokracuje vsetkym co sa da. A v stolicke vobrc nechce sediet, len klaci
2. feb 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, drobec mi zahajal, tak mám kľud teraz trošku.
@lenica81 a z toho pangamínu sa nepriberá? Čo si ja pamätám, tak to brala otcova druhá žena na pribratie.
2. feb 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked vymysla spievam malej pri jedeni pesnicky a niekedy spapa vsetko ani sa nezaprasi
2. feb 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex ja to beriem, iba ak sa mi robi herpes... take 2 dni... inak nie... teda svokor to berie pravidelne, je to vraj dobre aj na alergie... takze o tom priberani neviem... :sweat_smile:
2. feb 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat my mame to iste s tzm papanim Matko je velke sidlo
@lenica81 veliky a mne sa zda taky malinky :slight_smile:
2. feb 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka aj ja chcem,aby tak papkal :slight_smile:
@zucana my to iste robime najradsej ma ked zapnem duck tv :grinning:
2. feb 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat @zucana aj ja musim zabavat, inak nic nezje, uz ako ho posadim do stolicky, tak zacne to jeho hm, hm! a natahovat sa k linke a chce nieco do ruky, to mi potom pcha do jedla, rozhadzuje, hadze na zem, no otras :rolling_eyes: Som si vzdy hovorila, ze to nebudem robit, ze bude jest v klude, ale mama mieni, drobec meni - nic by nezjedol, len sa potom kruti, vymysla, tak radsej takto...

no, idem teda varit, akurat zaspal, uvidime, na ako dlho, tak nech to stihnem :slight_smile:
2. feb 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok