Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
3. feb 2011

@laxity ja nedochucujem nicim 😉

maculik
3. feb 2011

@zucana mnam, to vyzera veeelmi mnakovo 😵 Teda az na tu pecienku, to ja nemusim, ale mm to zboznuje, ked sme este byvali v Luxe, tak to je do Franc.na skok, kazdu chvilu sme tam boli, takze pecienku mal casto. Ale tiez nie kazda je dobra, treba uz mat odskusane 🙂

a do akej placky si to masko davala? Ja som mlete chcela robit nedavno, len ked ja k tomu v obchode nemam doveru a tiez ked poziadam masiara, ci by mi pomlel mnou vybrane maso, tak ide dozadu a ja mam paranoju, ze to tam vymeni 😅

svetlankat
3. feb 2011

@maculik dakujem

svetlankat
3. feb 2011

@martulanr dik za nazor, toho sa bojim, ze mi bude pridlho, uz teraz mam niekedy ten pocit a to som doma skoro dva roky, 9 mesiacov na rizikovom a rok na materskej

martulanr
3. feb 2011

a to som si planovala este pri prvej materskej ze sa naucim taliansky noo jasne pri druhej lekcii som skoncila 😀

zucana
3. feb 2011

@maculik do pita chleba alebo arabskeho alebo tortily to mozes dat
inak posli mi tvoj mail

maculik
3. feb 2011

@zucana ahaa, tak to musim pozriet v obchode. Hadam to tu maju, ved je tu tolko tych Turkov a Arabov.... Som sa rozhodla, ze to spravim cez vikend, v kuse varim to iste, tak vyskusam toto 🙂

maculik
3. feb 2011

@zucana a najprv si osmazila cibulu a pridala maso a mletu papriku, ci si to zmiesala a potom oprazila? Potom vsetky koreniny pridala a tu smotanu uz ked to bolo osmazene? A sladku, ci kyslu?
A co myslis tym, ze dala rajnicu? Ci dovtedy si to nerobila na rajnici? Sa v tom trosku stracam, sorry 😅 A ja ked varim nieco prvykrat, tak to musim mat krok za krokom, inak sa do toho nepustim (moj mm naopak, ten experimentuje...)

olifcek
3. feb 2011

@laxity rozculuje ma, ked citam, ze nedam tolko mm, nech viac papa. To je blud! Ako som pisala, my papame vela mm ale papame krasne aj prikrm. Raz viac, inokedy menej. Fakt neries hluposti. @svetlankat aj oliv je bitkarka, dookola pocuje no no a ide dole z ruk, pomaha to

svetlankat
3. feb 2011

@olifcek dakujem, Miska len mna, mm nie , no a pusta sa aj do Ajsiho a to ma stve, ked sme v materskom centre tak deticky nebije, tam je dobrucka. Len na mna si nejak dovoluje. No ale dali ste mi tu dobre rady tak sa budeme spolu s Misou ucit

olifcek
3. feb 2011

@svetlankat jaj, a Oliv mm okamzite dava dolu okuliare, fascinuju ju, hehe

maculik
3. feb 2011

@laxity a my tiez malo meriame, len 73cm, tiez sa mi to zdalo malo, ale ved oni sa vytiahnu 🙂

supi
3. feb 2011

baby please heeeeelp uz 4 den mam 39 C uz som uplne jak priesvitna matoha, nic nevlzadzem, myslite ze si mozem dat coldrex ked kojim?????? bo paralen mi nic nezabera a kedysi ten coldrex mi celkom zaberal...

uz fakt neviem co mam robit
dakujem ☹

lalipop
3. feb 2011

@supi no a nebola si u lekarky? nemas nejaky zapal? myslim, ze by si mala brat nejake atb.

laxity
3. feb 2011

@olifcek tak sa nerozčuluj...

olifcek
3. feb 2011

@supi juj, detsky sirup ako je nurofen, panadol, paralen, nemas? Skus pisat @latvia

olifcek
3. feb 2011

@laxity maska 😀

lienka2
3. feb 2011

@svetlankat toto mi robi aj luky, tiez ho lakaju okuliare a ked na neho zvysim hlas alebo odstrcim rucku tak ma z toho este srandu 😒 takze kazda rada bude dobra..

supi
3. feb 2011

@lalipop no nebola 😔 lebo mam taku staru hroznu a je na mna nastvana ze som k nej nedala malu tak sa jej bojim a snazim sa najst nejaku novu kam by som presla

elleniak
3. feb 2011

@laxity netrap sa tym, že len 1cm Ti narástla možno ju fakt zle odmerala naposledy ...a to že malo papa ..take su asi dievčatka...bratova malá stále mala podváhu, pediatrička pravidelne džubala švagrinú ...nech jej da aspon keksy do jogurtu....

elleniak
3. feb 2011

@lenica81 dakujeme...

laxity
3. feb 2011

@elleniak 🙂 podváhu našťastie nemá, prospieva to je hlavné 🙂 ale keksy jej chutia 😵

elleniak
3. feb 2011

@lalipop ano poriadneho nestačim mu papu kupovat, ale aj Ty mas poriadnu slečnu ...hm 10 kg dost na babu....

elleniak
3. feb 2011

@svetlankat tak to mas este dobre, že Ta len čapká ...ten moj ma posledne tak kusol, že mi slzy vyšli...tiež neviem odkial to ma, ale myslím že oni sa tešia a dávaju lasku takýmto spůsobom najavo ....nerozumejú tomu, že sa to nemá....

elleniak
3. feb 2011

@svetlankat ja som mala tiež dilemu, tiež mi je dlho hlavne, ked sme sa prestahovali na dedinu no a nikoho tu skoro nepoznam, a dokonca ma potrebovali surne v praci aby som sa vrátila.....ale neviem si predstavit dat Filipka do jaslí mne to je luto, tak Ti to rýchlo ubehne, že sa nenasdáš a půjde do školy ....len rozhodnut sa musiš sama.

elleniak
3. feb 2011

@laxity no tak to je super....bratova Lili mala podvahu ...teraz ma štyri a je to zdrave šikovné dieta o nic neprišla.

zucana
3. feb 2011

@maculik trochu som to asi zle popisala 😅
takze na cibuli oprazis aj papriku normlanu zeleninu (zltu cervenu tie sladke) potom pridas maso mlete a okorenis osolis a pridas curry....prazis dokedy nebude maso hotove takych 20 minut staci...potom na pita chlieba lebo arabsky das toto maso, na to das surovy platok rajciny a polejes studenou smotaou 😉

zucana
3. feb 2011

inak som sa musela vyzalovat v inej teme 😒
a ozik je tu 12 stupnov na slnku v aute ze 17 mi ukazovalo 😅

svetlankat
3. feb 2011

@elleniak dakujem

svetlankat
3. feb 2011

@zucana fajne teplucko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre