Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
3. feb 2011

@raa2 nam ked sli zubky naraz asi tri, tak mi Olivka nepapala nejakych 20 dni, ale nastastie itak z mm pribrala 😉 hlavne, ze nechudnu
@svetlankat 😉

lenica81
3. feb 2011

@keju ako velkyyyyyyyyyyyyyyyy pan... 😉 pekna torta...

laxity
3. feb 2011

@olifcek a kde chceš nosiť Olif?

laxity
3. feb 2011

@keju fakt krásne pripravené 🙂 a torta vynikajúca...aj chuťovo bola dobrá? 🙂 Veľký fešák 🙂

raa2
3. feb 2011

@olifcek nam idu 4 naraz, z toho jeden uz je prerazeny..a to mu este dva predne ani nedorastli do poriadnej dlzky..no aj vesele noci mame...musime vydrzat...aspon ze nieco je, ale to mlieko vobec nechce, som sa vytesovala ze aspon rano mi vypil 250 ml a teraz som rada ked 90 ml, vypije...na druhej strane on od 5 mesiacov moc mlieko nemusel...

svetlankat
3. feb 2011

@keju jej krasa

laxity
3. feb 2011

@raa2 štyri naraz uffff ☹ mne sa tiež zdá, že Naty idú ďalšie 😕

raa2
3. feb 2011

@lenica81 skus ten kocik objednat cez ebay, je to lacnejsie aj o 50 eury...ved keby si potrebovala, tak ti ho mozu aj ku mne dodat...

laxity
3. feb 2011

mne dnes večer všetko krásne vyvracala a potom keď som ju šla po 20 minutách uložiť, tak vôbec nechcela prsníky, tak som ju iba uhladkala a spinká 😔 asi bruško bolelo

svetlankat
3. feb 2011

nam tiez idu ocne a teda uz dost dlho a je to na nervy

raa2
3. feb 2011

@laxity katastrofa, a to uz mu ich vidno asi od vianoc a nie a nie sa prerazit, spanie sa nam pokazilo a cez den polepsilo..uz aby boli vonku...

laxity
3. feb 2011

@raa2 tak nech čím skôr vylezú ☹ verím, že je to katastrofa, ja síce také nepoznám, Naty našťastie vyšli bez problémov...uvidíme, ako to pôjde ďalej 😕

raa2
3. feb 2011

Baby z BA, neviete mi poradit kde by som kupila klobuciky s gumickou na hlavicku? robime v sobotu party detickom a tu v rakusku som to nikde nevidela, tak by som mm povedala nech ich zajtra kupi, ale neviem kam ho mam poslat...

raa2
3. feb 2011

@laxity uz to hadam bude u vas dobre, u nas sme uz zazili hnacky, sopliky, zvysenu teplotu, skakanie po postielke od 130 do rana...a tak veselost je u nas a nic nezabera. teraz najnovsie mu nic nechuti...naposledy ako skakal tak zlomil postielku 😕

laxity
3. feb 2011

@raa2 preboha, že zlomil postieľku chudák, aby si potom tie zuby nevybil 😔

elleniak
3. feb 2011

@lenica81 ten chicco sa mi viac pozdava....ja uz teraz maleho ledva dam do kocika, uz len cakam kedy skonci zima .. bola som pozriet v pezinku ale všeky boli take uzke jeden jediný široky golf...aj to stal 250e, tak preto sa pýtam či je široký alebo taka klasika lebo cena je dobra

keju
3. feb 2011

@svetlankat @lenica81 dakujeme.. 🙂
@laxity zatial iba prve poschodie padlo, a to bolo vynikajuce 🙂 ...bolo spravene, aby aj maly mohol, ale nechcel...
citam, ze zubky rozoberate..nam sa pred 2oma dnami prerezali horne dvojky, tak opat spime pokojnejsie..

lolka
3. feb 2011

@keju kraaasna torta 🙂
@lenica81 a co nieco taketo : http://www.babytrend.sk/patron-kocik-vega-p-363... ma len 4 kolesa

olifcek
3. feb 2011

@laxity zeby v manduce?

@lenica81 ze?

@keju parada

svetlankat
3. feb 2011

@lolka mne tie kolieska pridu strasne male

raa2
3. feb 2011

@laxity ano presne tie...daju sa kupit dnes na tej stranke a zajtra by sme ich vyzdvihli niekde v BA? idem to kuknut...

lenica81
3. feb 2011

@raa2 a to treba mat nejaky ucet na e-bay... akurat som pozerala na nemeckom... maju ten co @laxity davala link za 98 + 10 evri dodanie do rak... 😕

olifcek
3. feb 2011

@svetlankat i nam sa tlaci jeden ocny ...

lenica81
3. feb 2011

@laxity chuda Naty... 😔

lenica81
3. feb 2011

@raa2 a nemaju v kiku... 😕

laxity
3. feb 2011

@raa2 osobný odber v Lužiankach 😕

elleniak
3. feb 2011

@laxity macleren vyzera dobre

laxity
3. feb 2011

@lenica81 😔 ďakujem

raa2
3. feb 2011

@laxity uz som to kukla, nevies kde v BA sa daju kupit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre