Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
3. feb 2011

@olifcek u nas uplne v pohode, jasne ze chodila, ja som nedavala ani obklady, ani neopuchlo a ani nezacervenalo. Fakt super priebeh u nas

olifcek
3. feb 2011

@svetlankat my sme zatial tie dve vakciny mali v pohode, len raz kusok vyssiu teplotku, ale i to len tusim par hodin, cez noc, tiez bez opuchu, ci stvrdnutia... len ma zaujimalo to chodenie 🙂 dakujem Ti

svetlankat
3. feb 2011

@katina2209 ja davam typ na chicco simplicity, je super, polsky by som nekupila, nemam dobru skusenost

laxity
3. feb 2011

@svetlankat moja Naty to má trošku červené a tvrdé, treba častejšie robiť obklady? 😕

svetlankat
3. feb 2011

@olifcek no u nas to bolo uplne vpohode s chodenim, po ockovani zaspinkala v kociku, prisli sme domov a hned behala, ved Oli ti da najavo ked ju to bude nahodou boliet, ale nemyslim si

svetlankat
3. feb 2011

@laxity juj ja neviem,kedze ako pisem, my sme to nemali, ale nemyslim si, podla mna to do zajtra prejde

olifcek
3. feb 2011

@svetlankat 🙂

laxity
3. feb 2011

@svetlankat dúfam, bo v noci ani neprebalujem, tak neviem, uvidíme ráno 🙂

svetlankat
3. feb 2011

baby idem si lahnut bru

raa2
3. feb 2011

@elleniak neboli, ziadne, uplne super, aj chutovo...vyborna, aj som hovorila ze nabuduce kupim aj pre nas..nabola ani draha, mam pocit ze 1,70 eura stala...nebola to ziadna kocka, ale kus ryby, aj ked som ju rozmrazila nebola to sama voda...

svetlankat
3. feb 2011

@laxity uvidis rano to bude lepsie, mozno tam uz budu len vpichy a nic ine

olifcek
3. feb 2011

@svetlankat bru noc

@laxity no v noci uz asi ziadna z nas neprebaluje... a pokial nema opuchy, netreba nic, ak vznikne opuch, daj octanovu mast, pomoze okamzite

raa2
3. feb 2011

@katina2209 my mame litteway od chicco a som spokojna, ma 5 poloh, je lahky a je aj celkom cenovo dostupny, objednavali sme ho cez e-bay..

olifcek
3. feb 2011

@raa2 ja tak teraz kupujem ryby bez vody, firma ryba x;o)

laxity
3. feb 2011

@svetlankat brú 🙂 idem aj ja

katina2209
3. feb 2011

@svetlankat ten tvoj sa mi zatial paci najviac
@keju jee keju aku ste mali nadhernu tortu tri poschodia no lepsie ako svadobna 🙂

lenica81
3. feb 2011

opakujem sa, ale asi si si nevsimla... @raa2 a to treba mat nejaky ucet na e-bay... akurat som pozerala na nemeckom... maju ten co @laxity davala link za 98 + 10 evri dodanie do rak...

olifcek
3. feb 2011

@lenica81 ale do toho, co davala @laxity sa vraj prsteky babatkam pricvakaju, ci?

zoska
3. feb 2011

cafte baby ,
konecne opat na nete...
ja sa zasa ospravedlnujem ze neviem co sa deje a mozno sa budem pytat na vec co sa uz preberali...

su tu nejake velike novinky? nejakí noví chodci? 🙂

idem kusocek docitat, aby som tu nebola uplne mimo...

laxity
3. feb 2011

@olifcek oni riešia Chicco

laxity
3. feb 2011

teda myslím 😕

laxity
3. feb 2011

@zoska vitaj 🙂 ako sa máte?

raa2
3. feb 2011

@lenica81 nevsimla ☹ ale som ti pisala ze mozes si to kludne dat dorucit ku mne, neviem ako je to s platenim, objednaval to mm cez kreditnu kartu mam pocit...

laxity
3. feb 2011

@zoska veliké ani nie...nejaké nové zúbky @raa2, košičanky budú mať veľkéééé narodeninové stretko, blaváčky mali dnes stretko 🙂 , myslím, že sme všetci zdraví, teda dúfam 🙂

laxity
3. feb 2011

@zoska riešia sa tú golfové kočíky, takže ak máš nejaký dobrý tip, tak šup s ním 🙂

oslávancov tu máme ročných 🙂))

zoska
3. feb 2011

@laxity ahoj 🙂
dakujem dobre sa mame, za posl. dva dni mi dve kamosky povedali ze ma Neli gulate licka, takze asi pribrala, ked si to takto vsimli 😀
a vie ukazat aka bude velkaaa, vystreli ruky do vzduchu 🙂

@maculik dodatocne vsetulinko naaaaj Petrikovi, myslela som na Vas , len som nemohla ist na net ☹ pamatam ako mi prisla v noci smsm, ze uz to prislo a potom nadranom ze uz je na svet, boze ako to ubehlo...prajem nech je šťastné dieťa, štastnych rodicov 🙂
@hajdylca Brankovi taktiež dodatočne všetulinko najlepšie, modroočkovi krasnemu 🙂
@keju všetko naj, naj, aj tvojmu drobcovi, perfektnu tortu mal, obrovskuuu 🙂

laxity
3. feb 2011

@zoska šikulka 🙂

zoska
3. feb 2011

fuu golfac 😕 ja som pred polrokom riesila kupu casualplay, kedze babysmile nas nastval a dufam, ze casual este posluzi...ved ma mm prizabije ze novy kocik...aj ked golfac je predsalen pre vacsie deti a lahucky...no uvidime, typ nemam ziadny, po meste vidavam golface quinny, ale podla mna maju miniaturne kolieska

lenica81
3. feb 2011

@olifcek @laxity ano chicco... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre