Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
3. feb 2011

@zoska ja uz som tiez riadne mimo diania 🤐 😉

olifcek
3. feb 2011

@lenica81 🙂

lenica81
3. feb 2011

@olifcek ja som akurat mimo aj z tych tort... 😖 take krasne su, ale ja musim mat na zreteli, ze ju bude prevazat do lipt. jana... tak musi byt plocha... 😔

katina2209
3. feb 2011

@raa2 velmi pekny je no my by sme asi nemohli objednat cez ebay?

katina2209
3. feb 2011

@lenica81 ten chicco je dobry a nema take najmensie kolieska a mate uz niekto fotky zo stretka?

lenica81
3. feb 2011

@katina2209 @alex a @lolka fotili aj tak vseobecne, lebo ja som mala len mobil... takze len take momentky z Vilka mam... 😉

raa2
3. feb 2011

@katina2209 neviem, mozem sa mm opytat, ale ked nieco potrebujes dorucit do rakuska tak v poho mozes k nam...neviem ako to funguje, ked sa objednava, stale to mm riesil...ja som iba z hmka objednavala...

zoska
3. feb 2011

@olifcek a coze? Olivka nedovoli pri nete uz tolko byt? 😉 alebo cosi ine? 😕
ja cely den chodim a upratujem vyhadzane skrinky a sufliky 😀 a ked zaspi na obed tak som knihu konecne precitala ked mi nesiel net 😀

dorotka2
3. feb 2011

Ahojte babule. Tak ja ku golfacom asi tak, ze peg perego pliko p3
Ale ked ste niektora nizsia, odporucam peg perego aria, to je ten, co som si na stretku nevedela spomenut na nazov @alex 🙂 http://www.brendon.sk/Products/List/detské kočí... Neda sa dat uplne nalezato, ale sklapa sa dost nizko, ved ani vacsina nasich sa neda dat uplne nalezato, cim myslia uplnu rovinu, a je uzasne skladny a lahky. Keby som bola nizsia, ani sekundu nevaham. Jeden dokonca kamoska predava pouzivany, ruzovy, model 2007 za 40 eur

olifcek
3. feb 2011

@lenica81 do lipt. jana?

olifcek
3. feb 2011

@zoska jj Olivka... donedavna sa somnou moc na puzzle bavit nevedela, vzdy hned cuckat chcela, aleeeee uz je to ineeee a ja sa vytesujem... x;o) len tu uz moc nestiham, ale saq to neva, rekapitulacie su tu perfektne x;o)

lenica81
3. feb 2011

@olifcek tam mame oslavu spojenu s lyzovackou... rodinnu... 😉

olifcek
3. feb 2011

@zoska jj i my upratujeme, hehe, OLiv vsetko von a ja vsetyko dnu davam x;oD aspon mam preskladane skrine 😀 😀

elleniak
3. feb 2011

@laxity ...ja robievam obklady len prvy den ..potom uz nie...Filipko to mal cervene aj šest dni este teraz to ma trochu tvrde..a to sme boli na očkovaní pred tromi týždnami

olifcek
3. feb 2011

@lenica81 a nie je nik, co by v lipt. jane upiekoil?

katina2209
3. feb 2011

@dorotka2 ja mam 1,70 ty si aka vysoka? nam by sa pacil ,ale ruzovy asi nie 🙂 Kedy prides na kafe?

olifcek
3. feb 2011

@katina2209 jeeej, ja mam 172cm, niekedy mi nameraju az 172cm, ze funny he he

dorotka2
3. feb 2011

@katina2209 ja mam okolo 180,neviem kolko presne. Treba si ist kuknut a vyskusat, ono novy sa da kupit v celku lacno tiez, alebo teda nejaky jazdeny, je ich dost aj na nete. No moja, pri mojom vytazeni neviem, no urcite pridem. 🙂 Uz aj zajtra nestiham, co som chcela, bo musim ist do mercedesu, muza do preace zobrat, ku mne do prace a potom kamoske a vecer ideme do hlohovca, takze sa musime dohodnut na pevno a potom pridem urcite 😀

lenica81
3. feb 2011

@olifcek ale odtial uz nemam vobec ziadne referencie... mam skusit len tak myslis zo stranky... 😕 😅 😒

olifcek
3. feb 2011

@lenica81 ja bych sa nebala z tejj stranky 😵 😵

olifcek
3. feb 2011

mm siel na pohotovost... zubok ho neskutocne moc boli, tak som zvedava,,, ☹

... a na valentin bude v Holandsku , hech

katina2209
3. feb 2011

@olifcek jee no vidis ako sme narastli pekne 🙂
@dorotka2 no dufajme,ze si najdes aspon niekedy cas mohli by ste ma kazdy den aspon jedna kuknut aby mi nebolo tak smutno

lenica81
3. feb 2011

@katina2209 ked bude teplejsie, dojdem i ja velmi rada... 😉 predsa to nemam najblizsie...

a ze chlap a ake krasne torty robi... 😵 http://www.tortyodmamy.sk/user/1140/images?page=7

dorotka2
3. feb 2011

@katina2209 jasne, ze pridem, to nebolo o tom, ze nie, len si musim dat do kalendara a potom neni problem 😀

maculik
3. feb 2011

@zoska dakujem 😵 Veru, som si v pond.citala sms priania a aj od teba tam mam, tak som si to pripomenula 🙂
a co nestihas, mate este debaty okolo toho domu?
a aj my sme sa predvcerom naucili ukazat, aky je velky 😵
a od vcera si dava k uchu moj mobil, ked ho najde a potom ho dava mne k uchu, boze, taki drobci a ako to uz odkukaju 🙂

ja kocik nebudem riesit, my mame 2 po Adelke(´kedze prvy sme kupili Quinny, ktory je super, ale brutal tazky a neprakticky, co sa tyka skladania, druhy Peg Perego, kupili sme na Sk, ked mala A.5mes a boli sme tam na sviatky a ten je super, len tie male kolieska su uz rozhegane). Pouzivame oba, ale viem, ze uz tak max.rok, aj A.je od 1,5r bez kocika. A ten Peg Perego sice nie je golfac, ale ovlada sa dobre aj jednou rukou, da sa vsetky kryty odopnut, takze je len ako taka lahka bugyna, ale da sa aj s nanoznikom dat, tazke aj do dazda.

Mame tu teraz V.kolegu z Botswany, velky sympatak, tak sme akurat planovali cestu k nim bud.leto, kam vsade by sme isli a tak, len som mm hovorila, ze ma len zbytocne navnadili a isto to zase nevyjde... 😝 🙂

@zucana mail dosiel, dakujem! 🙂

lalipop
3. feb 2011

dievcata moj starsi mal kiahne, ale len take slabe bez teploty a ani mu nehnisali, tak som zvedava ci to dostanu baby

dorotka2
3. feb 2011

@lalipop a bol ockovani, ked taky dobry priebeh? ja rozmyslam, ci ockovat, alebo nie

lalipop
3. feb 2011

@dorotka2 ja som nad ockovanim ani neuvazovala. najstarsia to tiez esta nemala a to bola v kontakte s detmi co to mali a ona stale nic. tak som zvedava ci to teraz dostane.

alex
3. feb 2011

ahojte, vás dočítať...
@lenica81, my sme potom išli ešte s matesl, martinaj a dorotkou do hopsa sa. Tak neplánovane, ako sme sedeli v MC donalds, tak matesl, či nejdeme, lebo že tam sa majú stretnúť ešte s kočkami z plávania, tak sme išli na chvíľku.

Pridávam jedno foto, nechce sa mi zmenšovať viac. Hodím ju aj do albumu, nech ju je lepšie vidieť.

matesl
3. feb 2011

cafte babule,

stretko bolo uzasne, aj kazdy tyzden 😀

bavite sa tu o golfacoch, ja som povodne tiez chcela, no ale moje velke dieta nebolo mozne nosit v golfaci, skusali sme po celej predajni, my proste musime mat stabilnejsi kocik...radim, vzdy tam babo posadte, poskusajte polohy...my sme nakoniec zobrali coletto AVEO. som s nim maximalne spokojna, ide do uplneho lahu, malemu sa v nom dobre sedi...nie je to vsak golfac, ale sklada sa lahunko. maly sa my stale vyklanal z tych lahuckych golfacov a nebolo to stabilne...pre nas.

http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=148...

@olifcek nemala by si malu stale nosit v nosici...vraj to nie je dobre na krizovu cast chrbtice

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre