• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@zucana ona sa modli, aby nepadla... :grinning:
4. feb 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana my sme konferencny skleneny zrusili... je za postelou, teraz nemame ziaden... :sweat_smile:
4. feb 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 :grinning:
len toto je jedalensky :(
4. feb 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana a uz je tak vysoka, zeby si mohla nejako ublizit... :confused:
4. feb 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 hej lebo to je nizky stol.....presne na hlavu to ma
4. feb 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. feb 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
@zucana jee vy uz chodite aky ste sikovni.... a super,ze ti pridu vasi :slight_smile:
@maculik ja dnes tiez nic nestiham do pol jedenastej som sa s matkom nahanala aby vobec nieco zjedol nakoniec spapal pol bananiku a v noci katastrofa kazdu hodinu na prsku a to vecer ani kasu nechcel tak som z toho nestastna co to moze byt ja dufam,ze aspon obed zje idem nieco navarit....
Dnes idem vyskusat Nutrilon tu 2 co som dostala od @alex som zvedava ci budeme pit
4. feb 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek
http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Calculator&page=Evolution&EvolutionID=49

kuk dole co pisu o noseni deti... :unamused:
a to ti place cely cas v kociku, ci len kym idete von, moj tiez nervaci, ze je nababuseny a nemoze sa hybat ale vonku uz okukuje auta a uz je dobre :wink:
4. feb 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katina2209 aj moj tuto noc mrnkal stale, uz som o chcela zazat a prebrat ho a zas uspat...tak som ho prebalila, ani sa nepohol spal pri tom, bol velmi docikany uz o 2 rano :sweat_smile:
a ja som ti potom zabudla dat tu vzorku :unamused: neva my sme blizko od seba
(vzorku nitrilonu mas od dorotky 2 :grinning: )
4. feb 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana my máme tiež jedálenský sklenný, zatiaľ Naty má ešte nejaké 3 cm :grinning:
4. feb 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katina2209 no ja som ho teraz musela ist uspat, som ho o pol dala do postielky, tak bolo ticho, ja ze uz spi a za chvilu pocujem odtial dzavotanie, veselo si tam asi 20min kecal, tak som pred chvilou nabehla, vycistila mu nostek a hladkala ho a za minutu uz chrapkal. Asi nebol este velmi unaveny, kedze vstaval az pred 8.

akurat platim donasku kvetov mame, ma v pond.narodky, chcela som zase cez kvety.sk , ale nemaju tam teraz v ponuke orchideu, tak sestra dohodla v PU v kvetinarstve, ze jej to v pond.dorucia. Tesim sa, ze ju prekvapime :dizzy_face:
4. feb 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl nie dorotka mi doniesla 3 a @alex mi doniesla nutrilon 2 :slight_smile:
4. feb 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana neviem presne kolko moje dieta meria, ale on ked uz dojde k jedalenskemu stolu, uz si tresne hlavu a najhorsie je ze uz dociahne na kraj linky a taha veci, aj z jedalenskeho stola :sweat_smile: uz ked varim tak len na zadnych platniach, v predu len ked je mm doma radsej
4. feb 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl nemam satku, ale ergonomicky nosic x;o) kym som ho kupila, citala som si recenzie i od pediatrov a ortopedov :wink: je to v pohode aOlivka by bola najradsej na zemi, takze sa toho nebojim, lebo viem, ze ked uz bude samostatne chodit, do manduci ju uz nedostanem, nie, kym sa neunavi :dizzy_face: :dizzy_face:

Oliv mi place v kociku, kym v nom je, nepomaha ani zabavanie, ci saskovanie :sweat_smile: i neuro, ku ktorej chodime, ergonomicke nosice schvaluje :wink:

ale dakujem, si zlata :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak len centimeter som ju tam teraz skúsila postaviť :grinning:
4. feb 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl veru, i Oliv uz na vsetko dociahne a otaca mi regulatormi na sporaku :confused:
4. feb 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak my sme dnes hore od 530 :confounded: , tak som dala spat matika uz pred pol 10, stale spinka, tak uvidime do kedy, vcera spal vyse 3 hodin :slight_smile: dnes som mu spravila prazenicku zo zltka na olivovom oleji a pekne papal, som mu tam nadrobila polku chlebika a zjedol, tak sa tesim.. na obed mu spravim perkelt, s tym ze to zahustim sunarom, ked mi stale nechce pit mlieko, dnes vypil 120 ml, co je pokrok.
som doteraz robila tortu, zehlila a konecne som si sadla na chvilku, idem vas pocitat trosku.

@olifcek @matesl ja nedam dopustit na manducu, som rada ze som kupila, matko je v nej rad, ked vysavam tak je na chrbte a kuka sa, alebo ked potrebujem nieco urobit, tak ho dam na chrbat a robime spolu. kazdy vecer si ho dam do manduci a posadim sa na fitloptu a do 10 minut spi, potom ho iba prelozim do postielky a hotovo. osvedcilo sa mi taketo uspavanie, vtedy ho mam z predu.
@katina2209 mam jeden kus aptamilu 2 ak by sa ti chytil na nutrilon, tak by som ti ho podarovala, je to to iste, len tu v rakusku sa to vola aptamil.
4. feb 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 jeeej, prazenicka super napad, len ja asi urobim z celeho vajicka :slight_smile:

daj paq foto vlastnorucne urobenej tortyyyyyyy, zvedava som x;o)

@raa2 veru, ja tiez na manducu nedam dopustit... Oliv sa mi v nej jeduje, ked ju tam davam naobliekanu, ale hned dam prso a uz je dobre a vonku po par minutach krasne zaspinka, kdezto doma by sla haji az o 17tej,. a to be zohladu na to, kedy vstala :slight_smile:
4. feb 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, docitat nestiham, ale vkladam foto zo vcerajska: :wink:
4. feb 2011 o 12:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 a ako mu spravis ten perkelt, prosimta?
a dozadu sa ti da v pohode dat? Lebo ja som raz skusila a nevedela som si ho tam dat, mam sice navod, ale asi som captava :sweat_smile:

Petrik ma najradsej pracku, ten hlavny velky gombik rad otaca a tie gombiky na nastavenie stlaca, no uz kupelnu zatvaram, lebo sa bojim, ze ju spusti, ked je zatvorena alebo ju zase zablokuje.
4. feb 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do kelu, preco su niektore foto neotocene, ked ich mam ulozene ako otocene :angry: @katina2209 na jednej foto som ti "odrezala hlavu", prepaaaac :sweat_smile:

bezim, dokadena Viki si tu sama vypina a zapina telku :sweat_smile:
4. feb 2011 o 12:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolka ta nadherna babika v cyklamenovom je Tvoja>>
4. feb 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik ja som to s tou susickoou nemyslela tak, ze treba vsetky veci vesat: ja ich hned skladam, vesiam iba kosele, lebo tie ma mm stale na vesiaku, kosele neskladame.
4. feb 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka jaaj, diky, ja som nechapava :grinning: :grinning:
4. feb 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolka hihi, som si aspon precvicila krcne svaly, ked som hlavu vykrucala pri tych fotkach :wink: :grinning:
4. feb 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale paradne fotky
4. feb 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek aj mato je tuhy do 10 minut, ked uz vidim ze je unaveny, tak len dam do manduci a poskaceme trosku a spi :slight_smile: vonku teraz chodime s kocikom, teraz nestrajkuje :slight_smile: uz od roka aj ja spravim z celeho, ved uz bude mat v sobotu :slight_smile:
@maculik urobim tak ze dam olivovy olej, na drobno nakrajam kuracie masko, osmahnem, necham trochu podusit, dam tam potom trochu takej bio alnature vegety, potom to zalejem tym sunarom a nakoniec stipku cervenej papriky. a ako prilohu dam zemiak popuceny, lebo cestoviny mi vypluva opica mala, este ich nevie zjest. minule ako som mu to robila tak mu to smakovalo..uz vyvaram pre neho ako v nejakej restauracii.
baby davali ste uz tuniaka ? je to este skoro? mam toho calvo a rozmyslam ze by som mu zajtra spravila taku natierku s maslom a tuniakom, len neviem ci to nie je este skoro...
a krasne fotky, nabuduce dojdeme aj my, len ten cas mi vobec teraz nevyhovuje, lebo matik spava :unamused: lepsie poobedie, v kociku on pospi max hodinku a doma vie pospat aj 3...
4. feb 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolka jee krasne su fotky to neva hlavne,ze je tam matko :slight_smile:
@raa2 moj matko spi max doobeda 45 min a tak aj poobede no ked sa chytime na to mliecko budem povdacna :slight_smile:
4. feb 2011 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. feb 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ano, ten ruzovy overal sme my :grinning:
@katina2209 ved hej, len aj ich fotit je uz problem, lebo sa staaaale hybali, nechceli pozovat, neviem preco ? :grinning: :grinning:
4. feb 2011 o 12:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok