Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lolka
4. feb 2011

baby, ako varite brokolicovu kremovu polievku ?
otvorila som prave tvaroh Rajo (spotreba do 8.2.) a ze kysely 😠 viecko bolo uplne nafucane 😖

maculik
4. feb 2011

@raa2 daki 🙂 a nezahustujes uz mukou?

ja som prave dopapala palacinky, ale len 2 male som si spravila, lebo ako sa poznam, budem papat aj s Adelkou.
Nedala som vela cukru, fakt len trosicku, takze mozno ponuknem aj Petrikovi 🙂

a co planujete na vikend? My sme rozmyslali, ze by sme v nedelu do nejakej ZOO vybehli, ale este uvidime podla pocasia.

raa2
4. feb 2011

@maculik nezahustovala som mukou zatial nic, ale minule ako som mu to robila tak som tam dala taku smotanu na varenie hustejsiu, tu v rakusku som to iba videla, v takej flasticke, ale dnes idem to zahustit sunarom, kedze mi nepije ziadne mlieko. ale aj ta muka by bola dobra..akurat to varim a ta vegeta je tiez dobra, maju to v dmku, alnature to robi...

olifcek
4. feb 2011

@maculik ja nedavam vobec cukor do palaciniek, lebo ja ich lubim na slano, takze je to takto lepsie x;o) a saq dzem, ci tvaroh s apaq dosladi pre mm x;O)

raa2
4. feb 2011

@katina2209 aj my sme tak spavali, teraz asi kvoli tym zubom mi viacej spava, tiez nebol ziaden spac uz od narodenia 😖

maculik
4. feb 2011

@raa2 musim pozriet. Ja osobne vegetu nepouzivam, mne to nechuti a mam k tomu taky nejaky odpor, ako sme boli male a mama to davala do polievok, mne tam vadili tie kusocky posusene, ble 😖 Ale mozno tuto dnes pozriem, idem podvecer do Dm, tak ci to aj tu maju, a skusila by som mu to dochutit tym.

@olifcek vidis, to mi nenapadlo, ze nemusim davat. Mas pravdu, ved ja si aj tak na to zvycajne este cokoladu postruham a mame domaci dzemik od mamy (aj od svokry, ale ten ja teraz nechcem 🙄 , tak to bude dost sladke. Tak nabuduce uz nedam 🙂

olifcek
4. feb 2011

@maculik mm vcera na pohotovosti vybrali plombu zo zuba, narezali dasno, aby malo odkial vsetko nepekne utekat, rano bol u zubarky, a prisiel o zubok 😒 teraz nemoze moc pusu otvarat, tak si popytal krupicku, tesim sa, lebo pojde mm kupit plnotucne mliecko a mozno dam i Olivke kusok ochutnat... to ale zvazim, lebo nechcem jej este davat mliecko vo vareni, chcem este pockat, ale pre pripad, ze by som predsa len chcela, aby ochutnala, ju urobime s plotucnym... a tiec cukru dam malilinko, i to trstinovy, a osladime na vrchu 🙂 🙂 ja, co mam rada horke cokolady a paq milky cokolady, nelubim cukor, dobre, ze? 😀

lalipop
4. feb 2011

@olifcek neboj malej to bude urcite chutit a s tym mlieckom by som nemala ziadne obavy

lienka2
4. feb 2011

@olifcek ja som vecer robila krupicu a dala som aj lukymu ochutnat, velmi nadsene sa ale netvaril 😅

olifcek
4. feb 2011

@lalipop
@lienka2

tak dam malilinko ochutnat a som zvedava 😀 😀

matesl
4. feb 2011

@lolka ja varim aku najdem na nete, su tam fajne receptiky ;)))

lalipop
4. feb 2011

@olifcek ja malej varim vsetko ako starsim dam tam vsetko aby to malo chut. dnes bude mat kyslu sosovicu so smotanou a verim, ze ju bude papat. no ked tam nedas cukor tak ti to urcite nebude jest.

olifcek
4. feb 2011

@lalipop babatka by nemali papat vsetko este, ved vies 😉

matesl
4. feb 2011

@katina2209 jaaaaj, tak mu mozes spravit ochutnavku "vin" 😀

matesl
4. feb 2011

@olifcek ved hej, tiez myslim, ze jak budu chodit, uz ich neposadime do nicoho.
my sme kupili uz trojkolku s voditkom, tesim sa ked bude teplo, pojdeme otestovat 😀

lenica81
4. feb 2011

@olifcek ved milky su najsladsie... 😝

lalipop
4. feb 2011

@olifcek je mi to uplne jasne, ze nechces este prilis dochucovat. je to na tebe. ja predsa nebudem varit natrojo, ved uz ma skoro rok.

matesl
4. feb 2011

@olifcek ja mam nastastie ruru co sa tie otocne knoflicky daju zasunut dnu, to este nedokaze, ale tlaci tlacitka na casomiere a aj pracku skusa prepinat 😀

matesl
4. feb 2011

@lolka posli mi pls aj na mail foto, ja uz som ti moje poslala mas to v poste 😉

olifcek
4. feb 2011

@lenica81 saq praaave, a tie mam radaaaaa a paq horkeee cokoladky, ine ee 🙂
@matesl my to auticko tiez mame i s voditkom 🙂
@lalipop 🙂 ja varim tak, ze my si dochutime x;oD

@matesl 🙂 my mame pracku plnenu zhora, takze si neskrtne 😀 😀 😀

maculik
4. feb 2011

@olifcek my tiez len trstinovy pouzivame 🙂
A ja som tiez uz skusila dat Petikovi krupicu, ked som robila raz vecer Adelke (tiez z plnotucneho mlieka), ale ze by mu nejako chutila, sa neda povedat...

Petrik o 1 vstal, tak ideme papat pomaly a potom von a pre Adelku, sice vonku je hrozny vietor, ale tak ved ho zababusim.

olifcek
4. feb 2011

@maculik drahsi ale fajny, ze/?

matesl
4. feb 2011

@maculik ja som robila minule palacinky a maly normalne pohrdol, nechutolo mi to cesto alebo co, hned jak dal na jazyk, tak to yplul, a hadzal zo stolicky dole na zem 😀
aj mne sa maly o 1 zobudil, dal 2 hodky 😅

@olifcek tak my z predu plniacu a svieti aj cas na display, tak ked to pustim tak kuka jak do telky, tiez chvilu pokoj, ked uz neviem co s nim a nic ho nebavi 😀

olifcek
4. feb 2011

@matesl my mame tiez s displejom x;o) ked umyvme zubky, tak ju i dam sadnut na pracku a nevie sa vynadivat a uz aj chce gombicky testovat 😀

raa2
4. feb 2011

@maculik praveze to nie je klasicka vegeta, ani ja nemam rada vegetu 🙂 je to take mukoidne a nie su tam kusky ako vo vegete...a chuti to podla mna inak ako klasicka vegeta..

olifcek
4. feb 2011

@raa2 a je tam i sol?

lenica81
4. feb 2011

@matesl @lolka aj ja by som chcela fotos... 😕 poslete mi...

katina2209
4. feb 2011

@lolka a co si chcela robit z tvarohu ja som akurat dnes varila brokolicovu 😉 Ja varim brokolicu osolim ovegetim dam cesnacik asi 3 struciky zvlast uvarim zemiacky ked je brokolicka uvarena mixnem mixerom,a urobim smotanovu zaprazku nakoniec dam dovnutra zemiaciky a opekany chlebik 🙂 Malemu vegetim az nakoniec ked chcem aj pre maleho 🙂
@matesl este mi chyba tvoja milupa 😉

avaka
4. feb 2011

cafte babce 🙂
mne mala spi od 11-tej 13o -tej sa zobudila,ale este som nemala dovarene,lahla som k nej a este zaspala...a este spi... 😅 tak som uvarila aj jej ,aj nam,bude aj na dni 😎

@zucana,malicku tortu?ja som robila normal a potom som / co zostala dojedla sama 😅 takze uz Vasi kazdu chvilu pridu,tak esi to uzite 🙂

@maculik ,krasne s tymi kvetmi mame 😉
@laxity,ktovie preco nechcela mliecko... 😕 mne mala cez den nepije,ja uz ani nenukam,ale v noci stale....ved asi to je prechodne....
@svetlankat,k vcerajsku som chcela,mna mala sticuje vzdy v posteli a pritom jej vazne hovorim,potom som jej vzdy chytila ruku a drzala,nech ma pusti a jej to bolo tak zabavne,ze naschval to robila,posticovala a hned mi ruku otrcila...ledve som sa zdrzala smiechu...ale tu ruku som potom ignorovala,nech si nemysli,ze to je hra...uz sticuje menej,ale stale,tak uvidime,ci pomoze...a oni dobre vedia,ze to boli,aj hryzenie si skusala na svojej ruke a ked chcela mna tak som jej dala potom jej ruku,ze skus si este...a prestala
@keju,krasnu oslavu ste mali teda 😎

my sme mali zase vcera dalsiu narod,oslavu u kamosky....aj jja boli s babami,dobre bolo,E uz bola hotova,zacala davat vsetkym pa- pa,to robi,ked uz stacilo,aj ked je niekto u nas a je unavena povie pa-pa a zacne mavat 😀 (dobry vyhadzov 😅 )
a na oslave som jej dala .x trosku ochutnat z narod,torty,len piskotove cesto(,ved treba asi po troske skusat,nech potom zrazu nie je vsetko naraz...

lienka2
4. feb 2011

@avaka aj nas to robi, zacne kyvat ze chodte uz prec.. alebo aj dvere zatvara, ked sa nevedia rozlucit 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre