• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@matesl @avaka
tak to nam spali rovnako, aj Petik zaspal par minut po 11 a do 13h. Akurat u mna uz nehrozilo ho uspat, lebo vykrikoval po stojacky a ociska dokoran mal.

Ani sa mi nechce do toho vetriska, tak fuka, ze stromy ohyba... asi pojdeme len pre Adelku a odtial nie cez nemocnicny dvor domov (co je s detmi asi 3-4min), ale dokola po ceste, to je asi 15min.

@olifcek veru, fajny :slight_smile: Je aj menej sladky, mama ked tu bola, tak si nevedela zvyknut, lebo jej neslo dochutit tak, ako normalnym cukrom :grinning:
4. feb 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v DM maju fajn tu vegetu, kupujem pre svokru. Ja castejsie odtial vyuzivam sojovu omacku, je bez chemie a ozaj velmi chutna.
4. feb 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 , :grinning: ,no co,povedia na rovinu... :grinning:
@maculik,tak mala spala od 11 do 14:10 :confused: :sunglasses: tak by mohla stale
teraz papala uz obed,lebo tesne pred spanim mala desiatu vsetko rozhadzovala,tak som jej davala ja do ust a zjedla vsetko,uplne super,teraz som jej pustila spievankovo,som sa aj najedla,a ona stoji a kuka a robi leva ....hada...uz prisla a hupe si svojho kona :grinning:
imeme potom po obchodoch..
4. feb 2011 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka nas bavia magnetky na chladnicke x;o) kym sa s nimi hra a vravi mi taaaak, a daaaa, a podobne, tak stiham nachystat papanie aspon :slight_smile: ide jej to krasne s tymi magnetkami, velkymi i malickymi x;o) uz prisla i na to, ze ked ich spoji ciernym dokopy, tak budu drzat i mimo chladnicky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: deticky su teraz uzasne intelignentne a sikovne, perfektny vek :slight_smile:
4. feb 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek mne sa tiez velmi paci, ako vsetko objavuju, Miske ked sa nieco podari, tak sa tvari tak strasne hrdo, no uzas
4. feb 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat zeee? a ked ju pochvalis, tak ma tiez velku radost, vsak? uzasne chvile toto x;o)
4. feb 2011 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek je tam sol, som si to az teraz vsimla :confused: , ale neva, ved dava iba stipku a yo le minuly tyzden som xacala davat a nepouzivam kazdy den.kolko stoji na slovensku trstinovy cukor?
4. feb 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. feb 2011 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolka ja som ešte nevarila :sweat_smile: ale mm už otravuje, tak ak budeš spokojná prihoď recept :wink:

@avaka pekne ste spali super :slight_smile:

@maminnka dobre vedieť o tej vegete a sójovej ja takéto fakt môžem :slight_smile: , ja si zvyknem robiť mastený chleba s cibulou a na to sojovú omáčku :grinning:

je to úžasné sledovať naše detičky, ako všetko objavujú, spoznávajú, opakujú hlavne...Naty dnes chytila auto a šla s ním a že brmmm brmm :slight_smile: a to prvý krát držala v ruke to auto :slight_smile: asi z prechádzok pozná :grinning:
4. feb 2011 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja som ho minule chcela tu v AT kupit, len som nevedela ci sa oplati tu alebo na SR, tu vychadza 1,99 EUR ale kilo. ale zase neviem ci je bio...
4. feb 2011 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka tak s mm ideme v pondelok tiež do tej BIPA do Hainburgu, tak sa možno uvidíme chceme ísť ráno, keď má Naty prvý spánok okolo 9.00 :slight_smile:
4. feb 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. feb 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity pocuj... a mas uz bipacard... alebo sa to da na pockanie vybavit... to je otazka aj na ine baby... myslim @matesl, @raa2, @dorotka2, ktore chodite nakupovat... :confused:
4. feb 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2 tak s mm ideme v pondelok tiež do tej BIPA do Hainburgu, tak sa možno uvidíme chceme ísť ráno, keď má Naty prvý spánok okolo 9.00

@lenica81 :confused:

@lenica81 jojo mám kamoška mi požičia a tam si hneď vybavím :slight_smile:
4. feb 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 dakujem.
4. feb 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka som sa ospravedlnila IP :wink:
4. feb 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka uz si davam pozor... :sweat_smile:
4. feb 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
drobci spia, mm isiel hrat futbal a ja si po 100rokoch varim parky, hrozne som na ne dostala chut, tak som si bola kupit a so zemlou, maslom, postruhanym syrom a paprikou :dizzy_face: Len som zabudla horcicu, ale tak nejako prezijem :D
4. feb 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik my sme si urobili zivansku a fakt sa podarila mnam x;o) krupicka bude zajtra, dnes sa nam nechcelo do obchodu :grinning:
4. feb 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik mňam párky, ja také môžem a s dijonskou horčicou :slight_smile:, ja som robila toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7901 strašne to máme radi :slight_smile:
4. feb 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity mnam, to vyzera dobre a fakt rychle, mala by som vyskusat :slight_smile:
4. feb 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik úplne rýchle a super :slight_smile:
4. feb 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcence, boli sme na rocnej kontrole. Ziadne ockovanie - maly ma obstrukcnu bronchytidu - zapal priedusiek +nemoze dobre dychat. Takze inhalacie a zrejme aj ATB, ak sa cez vikend nepolepsi:frowning2:
Inac mame 80cm, 12 kil, poslali nas na alergologiu, pravdepodobne budeme tiez alergici...
4. feb 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja :pensive: to ma mrzí, dúfam, že sa to polepší a krásne miery :slight_smile: máš čo nosiť
4. feb 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja :frowning2: stale sa cosi lepi na drobca, ze? :unamused:
4. feb 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity dakujem moja:slight_smile: No, dufam, aj ja...stale mi je chory..... snad z toho raz vyrastie:frowning2:..
Nosit mam veru co, ale uz sa nechce moc, radsej bezka sam:slight_smile: niekedy po 4, niekdy po 2:slight_smile:
4. feb 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 ja mam bipacard. ked si ju vypitas, daju ti taku papierovu - hned si uplatnis zlavu,vypises formular a potom ti dojde domov taka plastova.

@laxity tak moja polievka dopadla celkom chutne, recept som nehladala, len som uvarila brokolicu, hodila do vody smotanu s mukou na zahustenie a sol. malej som nedavala, lebo nebola dost husta, nejedla by to. keby som mala viac casu, dala by som aj oprazeny chlebik.
4. feb 2011 o 21:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek hej, je to na ho.....som uz taka trochu zdeprimovana z toho...
4. feb 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja ti verím, veď čítam stále aj na FB...je mi to ľúto :pensive: ale verím, že bude dobre
4. feb 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok