• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
4. feb 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity dakujem za podporu:slight_smile:
4. feb 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 BIPA kartu tam hned vybavis, bude papierova, potom poslu do schranky tvrdu karticku. ale nakupovat mozes aj bez nej, len nemas zlavy a vybrany tovar.

posli mail do IP :wink:
4. feb 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolka @matesl a na tú kartu si hneď aj nakúpim teda? A ako majú otváracie hodiny v cez týždeň? Bo sa tam na ich stránke neviem vysomáriť :sweat_smile:

@njonja :slight_smile: na to sme tu :wink: a bola som v nemocnici a chlapček mal silnú bronchitídu a bolo mi to nesmierne ľúto, ako sa trápil a nevedel dýchať :(
4. feb 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity hej hej, nakupis hned na to. robi tam aj taka ciernovlasa baba, moze mat tak do 40 rokov a ta ti pomoze vypisat :wink: a z toho papiera co vypises vytrhnes hned papierovu kartu...fuu neviem kedy otvaraju, chodim okolo 11 tam..ale vedla je kaviaren, ked tak date caffee :wink:
4. feb 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja to myslis vazne, ze mas zsa dieta chore? :frowning2:
4. feb 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njoja :frowning2: joj, chuda malinky, taketo trapenia, nech sa vam co najskor polepsi. a inak, miery ma teda riadne :slight_smile:
@laxity ano, hned nakupis so zlavou. ja ked som tam bola 1x, tak pri pokladni sa ma opytala predavacka Bipacard ? ...kedze videla, ze berieme detske veci...som povedala, ze nie, tak mi dala hned formular, vypises len par udajov a da ti tu papierovu. takze pohoda, chodi tam vela slovakov :wink:
4. feb 2011 o 21:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl sa zhodujeme v prispevkoch :slight_smile: foto poslane...
4. feb 2011 o 21:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja moc moc budem drzat palce, nech je uz lepsie
4. feb 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolka neskor som docitala :grinning:
dakujem (dufam, ze nava, ze som malu zavesila na FCB s Riskom :sweat_smile: )
4. feb 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl ani mi nehovor! Ja fakt netusim, kde to stale chyta! Kazdy jeden mesiac je chory!!!
4. feb 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejak ma rozbolela hlava, ale ze fest, uz cakam kedy paralen zaberie...lebo ani takto nezaspim :confused:
4. feb 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat ,aj nasa je taka pysna...ked sa postavi stoji sama a tlieska pri tom...musi sa dookola poobzerat ci ju vsetci vidia....a potom pohlad prestastny hrdy mne do oci... :dizzy_face:

ja som uspavala,zrazu sa preberiem a nevedela som co je,aky je den,kolko hoodin,pozriem som v tricku... :confused: ,vyleziem,ze 02:00 :confused: ,idem kuk mm,ze co ma nezobudil....jeho nikde....potom som sa spamatala,pozriem este raz a to bolo 20:30 a mm vravel.ze ide s brachom na pivo...tak som si isla urobit jest a potom tu vidim ten recept od @laxity....mnaaaamm,to musim vyskusat,taketo ja mozem

@njonja ,to ma mrzi,nech ste coskoro fit...myslis,ze to moze byt alergiou :confused: a pekne miery :sunglasses:
4. feb 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja kedy ides na imunologiu? my sa mame na poradni dohodnut, kedy mu budu testy robit...
a ako mu to zistila, jak ho pocuvala?
4. feb 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka tak to aj mne sa stava, ze neviem kde som co som :grinning:
4. feb 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paralen nezabera, kedy si mozem dat ibac po tom paralene? :frowning2:
4. feb 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja krasne miery, velkeho chlapa uz mas doma :slight_smile: Vazi tolko, co nasa Adelka :grinning:
a s tou chorobou ma to tiez mrzi, chuda male, kde to stale chyta? Zapal priedusiek je veru nanic, aj P.to uz raz mal, atb pomohli, ale teda nechcela by som uz... A je aj zahlieneny, ci nie? Ked bude, tak na vykasliavanie je super ten inhalacny olejcek, co sa kvapka na oblecenie a vecer na plachtu /myslim ze Bebix sa vola, mam to v spalni, tak neviem presne, ale v takej zltej krabicke/. Nam to velmi pomaha, ked kasle hlieny a chrchle vnutri, ze mu to nejde von, tak mu to vzdy naordinujem na par dni a hotovo. Pred 2t som tak ani k dr nesla a pomohlo to.
Tak skore uzdravenie, kedy idete na kontrolu?

@avaka @matesl ja som v sobotu zaspala u kadernicky :sweat_smile: Uz ma strihala, ja som si zavrela oci a zrazu som sa len prebrala na to, ako mi hlava padla dopredu, ona ze "co som vela odsrihla? mam menej?" - myslela som, ze som trhla hlavou, lebo som nechcela odstrihnut tolko, kolko isla :slight_smile: a ja ze nie, len som zadriemala :sweat_smile: :grinning: Este ze vtedy nestrihla nejako krivo, by som vyzerala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl ,joj neviem veru,kedy mozes dat... :unamused: ,nejde Ti zaspat ani?

@maculik , :grinning: ,som sa zasmiala teraz....ja ze si sa prebrala,ked si platila :grinning:
4. feb 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl no ja som si dnes musela dat paralen a po styroch hodinach som si dala ibalgin, lebo mi zubarka rozvrtala zub a strasne ma to bolelo, ale ja uz nekojim. tak neviem, ci mozes ten ibalgin, ale mne zabral.
4. feb 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik :grinning: :grinning: :grinning: tak to sa mi este nestalo, aj ked u zubara na kresle ak to neboli tak veru by som aj pospala :dizzy_face:
mne sa zas stava, ze vecere neviem zaspat, neviem ci je to uz podvedomie, ze aj tak to nebude na dlho...ked sa stale maly budi...
4. feb 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lalipop uz je lepsie, maly sa prebral, tak som chvilu lezala pri nom v tme a tichu a pomohlo, uz som aj pradlo vyvesala :wink:
4. feb 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lalipop myslim, ze ibac sa nesmie len v tehu, ked kojis uz ano...a ja uz tak malo kojim...mozno by lepsie zaspal aj maly :grinning:
4. feb 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl tak ti to pomohlo. ja si tiez nedavam ibalgin, iba v krajnom pripade a dnes taky bol
4. feb 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl a ako sa uspavate? este si pri nom? nasa sa uz naucila zaspat sama.
4. feb 2011 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl po 4 hodkach
4. feb 2011 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka no mna ked tak rozboli hlava uz by ma aj v noci bolela a neprestala do rano..to uz ked presvihnem...nastastie to nemavam casto, asi som malo pila cez den :confounded:
4. feb 2011 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. feb 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek dakujem, asi tak jak aj detom sa moze striedat nurofen s paraleno, aj som si tak myslela, ale ak by nepreslo asi by som tolko nevydrzala a riskla to :sweat_smile:
4. feb 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl ibu kludne i par dni po sebe mozes, a to i keby si kojila vela a casto
4. feb 2011 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. feb 2011 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok