Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
4. feb 2011

@lolka 🙂

njonja
4. feb 2011

@laxity dakujem za podporu🙂

matesl
4. feb 2011

@lenica81 BIPA kartu tam hned vybavis, bude papierova, potom poslu do schranky tvrdu karticku. ale nakupovat mozes aj bez nej, len nemas zlavy a vybrany tovar.

posli mail do IP 😉

laxity
4. feb 2011

@lolka @matesl a na tú kartu si hneď aj nakúpim teda? A ako majú otváracie hodiny v cez týždeň? Bo sa tam na ich stránke neviem vysomáriť 😅

@njonja 🙂 na to sme tu 😉 a bola som v nemocnici a chlapček mal silnú bronchitídu a bolo mi to nesmierne ľúto, ako sa trápil a nevedel dýchať :(

matesl
4. feb 2011

@laxity hej hej, nakupis hned na to. robi tam aj taka ciernovlasa baba, moze mat tak do 40 rokov a ta ti pomoze vypisat 😉 a z toho papiera co vypises vytrhnes hned papierovu kartu...fuu neviem kedy otvaraju, chodim okolo 11 tam..ale vedla je kaviaren, ked tak date caffee 😉

matesl
4. feb 2011

@njonja to myslis vazne, ze mas zsa dieta chore? ☹

lolka
4. feb 2011

@njoja ☹ joj, chuda malinky, taketo trapenia, nech sa vam co najskor polepsi. a inak, miery ma teda riadne 🙂
@laxity ano, hned nakupis so zlavou. ja ked som tam bola 1x, tak pri pokladni sa ma opytala predavacka Bipacard ? ...kedze videla, ze berieme detske veci...som povedala, ze nie, tak mi dala hned formular, vypises len par udajov a da ti tu papierovu. takze pohoda, chodi tam vela slovakov 😉

lolka
4. feb 2011

@matesl sa zhodujeme v prispevkoch 🙂 foto poslane...

olifcek
4. feb 2011

@njonja moc moc budem drzat palce, nech je uz lepsie

matesl
4. feb 2011

@lolka neskor som docitala 😀
dakujem (dufam, ze nava, ze som malu zavesila na FCB s Riskom 😅 )

njonja
4. feb 2011

@matesl ani mi nehovor! Ja fakt netusim, kde to stale chyta! Kazdy jeden mesiac je chory!!!

matesl
4. feb 2011

nejak ma rozbolela hlava, ale ze fest, uz cakam kedy paralen zaberie...lebo ani takto nezaspim 😕

avaka
4. feb 2011

@svetlankat ,aj nasa je taka pysna...ked sa postavi stoji sama a tlieska pri tom...musi sa dookola poobzerat ci ju vsetci vidia....a potom pohlad prestastny hrdy mne do oci... 😵

ja som uspavala,zrazu sa preberiem a nevedela som co je,aky je den,kolko hoodin,pozriem som v tricku... 😕 ,vyleziem,ze 02:00 😕 ,idem kuk mm,ze co ma nezobudil....jeho nikde....potom som sa spamatala,pozriem este raz a to bolo 20:30 a mm vravel.ze ide s brachom na pivo...tak som si isla urobit jest a potom tu vidim ten recept od @laxity....mnaaaamm,to musim vyskusat,taketo ja mozem

@njonja ,to ma mrzi,nech ste coskoro fit...myslis,ze to moze byt alergiou 😕 a pekne miery 😎

matesl
4. feb 2011

@njonja kedy ides na imunologiu? my sa mame na poradni dohodnut, kedy mu budu testy robit...
a ako mu to zistila, jak ho pocuvala?

matesl
4. feb 2011

@avaka tak to aj mne sa stava, ze neviem kde som co som 😀

matesl
4. feb 2011

paralen nezabera, kedy si mozem dat ibac po tom paralene? ☹

maculik
4. feb 2011

@njonja krasne miery, velkeho chlapa uz mas doma 🙂 Vazi tolko, co nasa Adelka 😀
a s tou chorobou ma to tiez mrzi, chuda male, kde to stale chyta? Zapal priedusiek je veru nanic, aj P.to uz raz mal, atb pomohli, ale teda nechcela by som uz... A je aj zahlieneny, ci nie? Ked bude, tak na vykasliavanie je super ten inhalacny olejcek, co sa kvapka na oblecenie a vecer na plachtu /myslim ze Bebix sa vola, mam to v spalni, tak neviem presne, ale v takej zltej krabicke/. Nam to velmi pomaha, ked kasle hlieny a chrchle vnutri, ze mu to nejde von, tak mu to vzdy naordinujem na par dni a hotovo. Pred 2t som tak ani k dr nesla a pomohlo to.
Tak skore uzdravenie, kedy idete na kontrolu?

@avaka @matesl ja som v sobotu zaspala u kadernicky 😅 Uz ma strihala, ja som si zavrela oci a zrazu som sa len prebrala na to, ako mi hlava padla dopredu, ona ze "co som vela odsrihla? mam menej?" - myslela som, ze som trhla hlavou, lebo som nechcela odstrihnut tolko, kolko isla 🙂 a ja ze nie, len som zadriemala 😅 😀 Este ze vtedy nestrihla nejako krivo, by som vyzerala 😝

avaka
4. feb 2011

@matesl ,joj neviem veru,kedy mozes dat... 😒 ,nejde Ti zaspat ani?

@maculik , 😀 ,som sa zasmiala teraz....ja ze si sa prebrala,ked si platila 😀

lalipop
4. feb 2011

@matesl no ja som si dnes musela dat paralen a po styroch hodinach som si dala ibalgin, lebo mi zubarka rozvrtala zub a strasne ma to bolelo, ale ja uz nekojim. tak neviem, ci mozes ten ibalgin, ale mne zabral.

matesl
4. feb 2011

@maculik 😀 😀 😀 tak to sa mi este nestalo, aj ked u zubara na kresle ak to neboli tak veru by som aj pospala 😵
mne sa zas stava, ze vecere neviem zaspat, neviem ci je to uz podvedomie, ze aj tak to nebude na dlho...ked sa stale maly budi...

matesl
4. feb 2011

@lalipop uz je lepsie, maly sa prebral, tak som chvilu lezala pri nom v tme a tichu a pomohlo, uz som aj pradlo vyvesala 😉

matesl
4. feb 2011

@lalipop myslim, ze ibac sa nesmie len v tehu, ked kojis uz ano...a ja uz tak malo kojim...mozno by lepsie zaspal aj maly 😀

lalipop
4. feb 2011

@matesl tak ti to pomohlo. ja si tiez nedavam ibalgin, iba v krajnom pripade a dnes taky bol

lalipop
4. feb 2011

@matesl a ako sa uspavate? este si pri nom? nasa sa uz naucila zaspat sama.

olifcek
4. feb 2011

@matesl po 4 hodkach

matesl
4. feb 2011

@avaka no mna ked tak rozboli hlava uz by ma aj v noci bolela a neprestala do rano..to uz ked presvihnem...nastastie to nemavam casto, asi som malo pila cez den 😖

olifcek
4. feb 2011

@maculik 😀 😀 😀

matesl
4. feb 2011

@olifcek dakujem, asi tak jak aj detom sa moze striedat nurofen s paraleno, aj som si tak myslela, ale ak by nepreslo asi by som tolko nevydrzala a riskla to 😅

olifcek
4. feb 2011

@matesl ibu kludne i par dni po sebe mozes, a to i keby si kojila vela a casto

olifcek
4. feb 2011

@matesl 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre