Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
5. feb 2011

@lalipop cez den len raz okolo obeda max hodinu a pol v postielke, ale obcas ju este aj von vezmem na prechadzku a vtedy potiahne aj 2hodiny a potom taha do vecera bez spanku 😅
prijala by som bud dva spanky cez den, ale uz dlho ma len jeden a ten by mohol byt dlhsi, ale nestazujem sa 😀

lalipop
5. feb 2011

@njonja 🙂 🙂 🙂

olifcek
5. feb 2011

@zoska kym som sa rozhybala, tak si Oliv zmyslela, ze chce mm, tak este tu.... ale bude to kraaatke, takzeee....

no kus posunute, ale rano vstava okolo 9, najnovsie... haji ide o polnoci az 30minut po, cize zlepsenie... no dnes dala svoj jediny spanok az o 19.00, nie o 17.00 ako zvykne, tak som zvedava, chi

@lalipop ked u nas som ju to ja hlupacik naucila ja, chi, kto vie, ci by to inak sama skusila... je dost opatrna, ale veru, z postele vie krasne zdrhnut, rychlo a potichuuuucky, chi 😀 😀

olifcek
5. feb 2011

@njonja musim povedat, ze my sa kojime vela ale noci sa nam ukludnili, uz spime i dve hodky vkuse 😵 😵

lalipop
5. feb 2011

@zoska mi sme prisli do stadia, ze jej staci jeden spanon cca od 11.00 do 14.00. tak mi vydrzi do pol osmej a osmej uz pekne spinka. ked mi potom este zaspi na pol hodinku tak potom vymysla aj do 22.00.

olifcek
5. feb 2011

my uz davno len jeden spanok mame, chi , aspon mi to pride ako davno, neviem, ubieha ten cas prirychlo

zoska
5. feb 2011

@njonja tak to je super ze sa ti takto dari a ze to maly uplne v pohode znasa, to by som kazdemu dopriala taketo odstavovanie 😉

njonja
5. feb 2011

@lalipop , @olifcek my mame tiez len jeden spanok, respektive som ho na to naucila. Vzdy som sla s nim o pol druhej do postele a lezali sme, kym nezaspal🙂 Teraz ked je okolo pol druhej a nahodou este sedi za obedom, mi uz parkrat zaspal na stolicke s lyzicou v puse🙂
Potom mu uz nedam spat, aj ked je vacsinou okolo siestej unaveny, ale to ho zabavim a potiahneme do pol osmej a sup do postele..

njonja
5. feb 2011

@zoska ja ti neviem, ale som to odkukala od kamosky, co tak uz dve deti odstavila uuuplne bez problemov.... Dako to funguje...

olifcek
5. feb 2011

my sa zrejme budeme dohadovat pri odstavovani, he he... to bude i vtipne dost, chi

zoska
5. feb 2011

Neli spi uz par mesiacov len raz do dna , ale mne sa zda ze velmi malo, cakala by som tie 2-3 hodiny ale ona niekedy len hodinku pospi...chodi spat cca okolo 12tej na obed a vecer okolo 20.00

kočky idem uz aj ja zalahnut, lebo niesom na toto zvyknuta, ale rano mm bude saliet s malou a ja si pojdem este pospat do spalne...len neviem kedy budem varit 😅

dobruuu

njonja
5. feb 2011

@olifcek 😀 😀 😀

olifcek
5. feb 2011

@njonja jj, my tak stahujeme nocny spanok, nenapadne, po polhodkach 😉 cize mozno uz o mesiac budeme chosit okolo 22 haji uz

olifcek
5. feb 2011

@zoska i my niekedy len pol hodku dame... haja polhodku, az dve a pol hodky, ako kedy... dnes sme al eneboli vonku, tak asi nebola unavena, preto mozno sla haji neskoro... ked sme vonku, tak v manduce pospinka a paq uz az o polnoci, hehe

lalipop
5. feb 2011

@olifcek tak to mate veselo a susedia su v pohode?

olifcek
5. feb 2011

@njonja ako raz andrea pisala.. uz ju pocujem, mami, daj kusok, a ja poviem, uz si velika, uz nie, a ona mi povie, tak len dnes, dobre? a toto budeme riesit par dni x;ODDD mozno mi aj rady da, z enech stlacim, ze jej tak lepsie ide a podobne x;oDDD ale v troch rokoch snad odstavim 😵

no, Oliv uz pise u mm na notaku, tak idem chytro k tej zehlicke

olifcek
5. feb 2011

@lalipop jo, len nad nami asi tyzden prerabali zrejme cely byt, a vrtali, buchali, strngali od rana od pol osmej, osmej, az do cca trinastej, paq ticho, grrr... ale dnes uz bolo ticho....

papa mamicky a bru nocku.... teraz uz idem naozaj 😵

supi
5. feb 2011

za necele 2 hodky idem rodit 😀 😀
boze uz je to rok...neskutocne ako to ubehlo 😅

lalipop
5. feb 2011

@supi tak to zajtra poriadne oslavte 🙂

supi
5. feb 2011

@lalipop no praveze z oslavy zajtra nic nebude lebo sme s malou chore ☹ ale o tyzden snad oslavime 😵

lalipop
5. feb 2011

@supi tak sa rychlo uzdravte. a emke prajem vsetko najlepsie k narodeninkam 😉 😉 😉

zucana
5. feb 2011

@matesl nam robia testy na predlakti ...
Inak caute mame Po oslave napisem zajtra do inej temy 😉
Docitala som a krasne ste popisali o vyplakani... Vraj dost deti zacali neskoro rozpravat kvoli tomu. 2 poznam osobne
Dobru

blumka
6. feb 2011

@zoska a to kde chodi ta reklama? och, musim viac kukat telku 😀 😵 😵 😵

andrea2603
6. feb 2011

@blumka no trafila som ten najblbší vekový rozdiel, niekde som aj čítala, že to je najhoršie pre staršie dieťa, keď súrodenec pribudne, keď má medzi 3.-6.rokom 😒 a Lele mala presne 5 rokov, keď sa Liv narodila. Branko mal 7 rokov, keď sa Lele narodila a tam to bolo fajn, ale zase Lenka nebola taká závisláčka na mne, takže dalo sa aj Brankovi venovať.

@supi všetko najlepšie k 1.rôčiku 😵 🙂

blumka
6. feb 2011

@andrea2603 ale to nebude dlho trvat..zas je vyhoda ze su to dve baby, o chvilku uz budu najvacsie kamosky 😉

@supi vsetko najlepsie 😵

laxity
6. feb 2011

ahojte

@supi @raa2 všetko najlepšie prajem k prvému krásne, úžasnému rôčiku 🙂

maculik
6. feb 2011

Ahojte 🙂
my klasika, milionkrat hore sme boli, rano som sliepnala, mala by som dnes chodit s takymito okuliarmi 😎 😀

Mm je vonku s Adelkou, aj ja by som isla, ale musim varit 🙂 Petrik este nespi, tu sa hra s balonom, co su este z oslavy, a vymysla, co zle by urobil 😀

@njonja prosimta, a ked sa ti v noci zobudil na papanie a ty si mu nedala, ako si ho uspala? Ci pomaha mm? Lebo moj mi tieto tyzdne nemoze pomahat, ma hrozne vela toho v robote, nemoze si dovolit nespat, uz to, ze pise doma do 2-3 dokumenty, je dost :( Takze som na to sama a to ma odradza, bojim sa, ze ho neuspim, ked mu nedam. On totiz ani pri mne v posteli v noci nezaspi, ked si ho vezmem, len parkrat sa stalo, ze nad ranom sme spolu zaspali.
Takze neviem, rada by som ho uz odstavila, ale bojim sa.
Mama pride koncom marca, slubila, ze ak nebude dovtedy, tak ona s nim bude spavat a za tych 10dni, co tu bude, ho v noci odstavime, ale zda sa mi to dlho, ze to bude potom tazsie. Co myslite?

a vcera som mu na veceru miesto kase spravila normalne jedlo, uz sa mi potvrdilo, ze kasa mu robi zle, tak dostal taky privarok z cukety a ruzic.kelu, do toho 2lyzicky kyslej smotany, popucene zemiaky a nadrobno telacie masko. Chutilo mu tak, ako uz dlho nie, takze zo vcera mame 2 nove jedla na jed.listku - toto a vajcovu polievku 🙂

maculik
6. feb 2011

a @supi @raa2 - vsetko naj k prvemu rociku, nech su drobci zdravucki a spokojni 😵 😵

blumka
6. feb 2011

@maculik prosim ta ako presne robis tu vajcovu polievku? ja som to este nikdy nerobila 😅

jaja32
6. feb 2011

@blumka
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11609
ja robievam aj bez muky a nedavam ten ruzickovy kel

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre