Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
6. feb 2011

@laxity ale pomohlo to tak ci tak, lebo i ked som bola tam, tak bol v pohode a sa len prevaloval, ale nebudil... nadranom okolo 5tej som ho pocula, ze sa zobudil a plakal, ale mm sa podarilo ho ucicikat... on sa obcas zobudi s takym revom, ako by mal nejake nocne mory... 😔

lenica81
6. feb 2011

zasa si tu pisem sama... 😔 🙄 😀

blumka
6. feb 2011

@lenica81 tu som, cakam na orlanda 😀

lenica81
6. feb 2011

@maculik http://dojcenie.wordpress.com/2010/05/24/predca... tu najdes o tom odstaveni... ja som to kukala... ale ako som pisala, nic pre mojho vilka... 😖

lenica81
6. feb 2011

@blumka @olifcek @svetlankat @lienka2 takze to dobre vypalilo... tak cakame na foto... 😎 😉

blumka
6. feb 2011

@loginka no oslava bola fajn, take mile poobedne posedenie...spoznala som aj mm od @lienka2, ten si akosi porozumel s nasou Terezkou 😉 deticky sa pohrali s hrackami, pohojdali na hojdacke a na koniku, najlepsie boli ked sa bili o flasu alebo pohariky s vodou. najprv tusim juli s olivkou potom juli s miskou, a tusim aj miska s lukaskom 😀 no jednoducho z toho cudzieho sa vzdy lepsie pije 😀 potom sme im dali darceky, myslim ze @svetlankat rychlo olutuje svoj vyber, ked jej bude uz v hlave drniet ked miska bude na tom stale hrat 😀 my sme zjedli tortu, myslim ze sme si fajn pokecali a ja som teda dobre vypla, lebo uz mi doma aj svitorilo...
Dokonca aj Terezke sa velmi pacilo, ona nechcela ani odist, v aute bola smutna skoro sa rozplakala ze ona este chce ist ku svetlane 😅

blumka
6. feb 2011

@lenica81 hej myslim ze dobre...teda ja som sa citila velmi dobre...ono je to uplne ine ked sme u niekoho doma ako ked sa ide do kaviarne alebo na prechadzku, lebo deti sa plazia, lozia, behaju, maju kopu hraciek, tak sa vlastne zabavia same a dospeli si mozu pokecat 😉

katina2209
6. feb 2011

@loginka Matko sa nechce zatial chytit na umele cajik pije z flasky no mliecko umele z flasky nechce som z toho smutna,pretoze ja tiez uz nemam mliecka dost minulu noc sa budil kazdu hodinku co chcel cuckat som dost vycerpana a ja som myslela ze to len nas matko tak malo pije cajiku alebo vodicku nechce v poslednej dobe vobec ja sa bojim,ze mi pochudne prestal mi jest vecer aj kasu a to ju miloval a nechce papkat ani pecivo ani chlebik tak neviem co mu budem davat na veceru

lalipop
6. feb 2011

@lenica81 tak o nocnych morach nasich deti by som tu mohla napisat cely roman. a z vlastnej skusenosti viem, ze ich deti maju vtedy, ked zle spali cez den prip. vobec nespali. nastastie nasa najmensia zatial spinka cez den dobre, tak mame na cas s tymi nocnymi morami pokoj. a aj starsi uz z toho vyrastli.

blumka
6. feb 2011

@katina2209 a nejdu mu zubky?

katina2209
6. feb 2011

@lenica81 to sa aj matko tak s placom budi

katina2209
6. feb 2011

@blumka pozerala som no nevidela som nic nove v pusinke tak neviem

blumka
6. feb 2011

@lenica81 terezka mavala nocne mory snad rok a pol...od vianoc nemala, vtedy som jej dala sedaliu...
juli sa teraz tak budi resp. nebudi..ona krici, place ale spi a zrazu nic..ticho a spi dalej...a pritom ma rezim maximalne pravidelny, ja som v tomto striktna, takze to nie je u nas zlym spankom cez den, aj ked aj to je pricina, to vidim u terezky, ked sa ona cez den nevyspi tak noc ma bujaru...ale toto co predvadza teraz juli neviem z coho je 😒

zoska
6. feb 2011

@blumka 😀 😀 skusim odsledovat kedy to tak pravidelnejsie chodi a ak nevystihnes ty tak dam vediet 😉 sa mi zapacila ta reklama tym ze je taka neformalna, akoby zostrihane zabery ako sa smeje pri nakrucani a potom mi trklo ze ved orlandooo to isto blumka doma slinta 😀 😀

@loginka tak super ze ti vie pit, to je o veliku starost menej...este vyskusat UM ktore by jej zachutilo a snad sa podari bez placu, drzim silno palce 😉
a nekupuj cele balenia, ak by jej nechutilo aby si nemusela vyhadzovat, v lekarnach dostat aj vzorky um

katina2209
6. feb 2011

zatial mame tie 4 zubky a nic viac 😒

lalipop
6. feb 2011

tak nam sa konecne prerazal 7mi zubok a ani sme neplakali, iba trochu slinila

katina2209
6. feb 2011

@zoska a vy ste sa uz chytili na umele mliecko?

lenica81
6. feb 2011

@blumka on proste sa zobudi a sadne si a taky zufaly plac nahodi... 😔 no neviem z coho to ma... my mame rezim spanku cez den v podstate uz davnejsie vyrovnanejsi, takze z toho nevyspatia by to nemalo byt @lalipop a ani ho doma nestrasime... 😀

a ano este som sa chcela spytat.. .v poslednej dobe, teda na prechadzke si to vsimam, ked spinka, ako keby na chvilu prestal dychat alebo co a tak sa prudko nadychne, az zacne kaslat a sa preberie a rozplace, ja ho udrnkam, ale furt ma to vyplasi... 😔

lenica81
6. feb 2011

@zoska aj ja by som slintala... 😵 ale zial nemala som zatial to stastie... 😀

matesl
6. feb 2011

caute zienky,

no nase spanie zas zacina byt peklo.
okolo silvestra mal nadchu a nechcel niekedy prso, tak som to zacinala riesit jak @njonja ze som ho ukolisala na rukach, polozila a spal...a dokonca mi vezme aj flasu vecer pred spanim, rano nechce, ale to by nevadilo, dame jogurtik, alebo nieco ine. no ale potom prisla ta nestastna 6-ta choroba, co teda by aj spal mozno celu noc, ale museli sme zrazat teplotu...a od vtedy je nenormalne zavisly ☹ ked lezim vedla neho pricucne sa mi aj na lico, je mu to jedno, proste chce cucat, ale nie mlieko, skor myslim, ze len dudle...no a kedze nemame dudel, neviem ako mu to dudlanie nahradit 😅

mm sa aj odhodlaval od noveho roku s nim chodit vecer spavat, no ale mame uz februar a nic, takze tiez na to budem sama asi ☹ ked som napr v sprche vecer, tak mm reve na rukach, az kym nepridem ☹ tak neviem ako to ja urobim..

lenica81
6. feb 2011

@zoska fakt maju vzorky, musim sa spytat na sunar... 😕

zoska
6. feb 2011

@katina2209 chytilas sa mi krasne na sunar ale po 2. hospitalizacii cez vianoce ho zacala odmietat ☹
teraz este dominam posl. balenie ale vypije max 120ml, a potom vylievam, takze sme bez akehokolvek mlieka v podstate
davam jej mliecnu kasu na ranajky aj na veceru a obcas jogurtik, actimel....vraj to staci...

lenica81
6. feb 2011

@katina2209 my tri a ten posledny liezol mesiac... tak hadam do tyzdna vyjde 4. to bude mesiac od posledneho... 🙄

blumka
6. feb 2011

@zoska, teraz ide reklama tak som mm nakazala nech dava pozor 😀 joj, nedavno bol film Kralovstvo nebeske, to som slintala cely cas 😵 😀
@lenica81 ja si vsimam tie nadychy na terezke, ale ona teda nezacne kaslat ani plakat len sa tak nadychne a nic....a neviem kolko sekund nic az potom si vydychne a spi dalej...a tiez vzdy ked sa to deje tak len v duchu vravim dychaj, dychaj, snad to je ok

zoska
6. feb 2011

@lenica81 maju , u nas som v videla nutrilon a hami, len tak pri pokladni co som si vsimla, ale isto dostat aj ine, a ak nie tak predpokladam ze ked si vypytastak aj objednaju

loginka
6. feb 2011

@zoska Domi pije Nutrilon tak som dala aj malej Nutrac, no vypila 70, zdalo sa ze oki, mam kupeny aj Sunar, potom neskor vyskusam aj ten, prislo mi domov aj Hami hajaja
@blumka super, verim ze vam aj detom bolo hej, uz ste sa zacali stahovat?

lenica81
6. feb 2011

@blumka bailian... 😵 😝 teda neviem ci sa to takto pise... 😅

blumka
6. feb 2011

@loginka este nie, este nie je dokoncene,mm ma deadline 28.2 tak som zvedava 😀

blumka
6. feb 2011

@lenica81 😵 😵

loginka
6. feb 2011

@matesl a neskusis ten dudel, ci nechces?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre