Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
6. feb 2011

@lenica81 takze dalsia obdivovatelka orlandova 😀

no mne tu TV bezi skoro stale, Neli vobec nezaujima a je otocena chrbtom alebo sme v inej izbe, len ja potrebujem aby mi u nieco hucalo, reklamy nemusim ale dobru si pozriem rada aj viackrat a este k tomu ked je tam pekny chlap 😀 😀 😝

inak zubkov mame 5 prerezanych a dalsie tri su na ceste, ale prve 2 vysli ked mala 6 mesiacov, potom 4 mesiace NIC a teraz tri naraz, ale to sme si teda odkakali 5krat denne, uz ma potr oblieval, ze salmonela sa vracia 😕 😅

matesl
6. feb 2011

@lenica81 ty nespavas s malym v izbe, kvoli lepsiemu spanku?
@blumka @lenica81 aj moj maly mava take pauzy v dychani...nadychne a nic...a ja cakam a cakam a potom vydychne...neviem co to ma byt 😅

lenica81
6. feb 2011

@zoska no... keby som zacala vymenuvat vsetkych hercov... 😵 😝

idem ja spat... som si dobre popisala... 😀 dobru noc... McLain to pomaly tomu sracovi nanda... 😀 😎

lenica81
6. feb 2011

@matesl kvoli mojmu lepsiemu spanku... ale idem opat dnes spat do spalne, uvidim, ci sa ja vyspim, lebo Vilko to uz dobre znasa, ze v noci nekojime... len sa obcas prevaluje a mrnci si, ale nic tragicke... teda ak nema nejaky zly sen... 😔

tak dobru...

matesl
6. feb 2011

@loginka jaaaj dudel, to je zabava velka, ale nie v noci 😅 uz som kupila vselijake, len on nema pri dudli ten reflex saci..asi tak jak niektore deti nevedia pit z flase...vcera mi zaspal na aventovej flaske, ale taky dudel v tvare flaskoveho nemaju, no..jedine ze by som mu nejak zatavila dierky a dala mu ho dudlat, co ja viem 😅 ale to by bolo uz co, rocne dieta ucit na dudel, ze??? 😀

katina2209
6. feb 2011

@zoska moj Matko berie zatial umele ako otravu akonahle mu dam flasku a zaciti co to je okamzite vypluje tak ked ti vypije 120 to ja by som sa tesila ze aspon nieco 🙂 ja som sa na tie vzorky pytala v lekarni a povedali mi,ze oni to nemavaju,ze to len pediatri mavaju a z coho ste mali tu salmonelu?

matesl
6. feb 2011

@lenica81 a tvoj mm ho ukolise, ked sa zobudi?

lalipop
6. feb 2011

@matesl tak moj starsi tiez nemal vobec dudel, lebo ho nevedel chytit a pri odstavovani sme to robili tak, ze ho vecer uspaval mm

katina2209
6. feb 2011

@matesl my tiez nemame dudel tak sa mi zda,ze Matko ma dudel z mojej bradavky lebo kazdu hodinu sa mi mlieko nestaci tvorit...

lalipop
6. feb 2011

@katina2209 no my sme presli po kojeni hned na normalne mliecko a nemame s tym problem

katina2209
6. feb 2011

@lalipop Ja som tak presla pri Markovi,len lekarka povedala,ze aspon do roka a pol by malo byt umele,ze ma viac vitaminov

katina2209
6. feb 2011

Idem si ja lahnut,lebo po vcerajsom nespani ledva pozeram, dobru nocku 🙂

blumka
6. feb 2011

@katina2209 ja osobne si myslim ze ak prides o mliecko a matko nebude chciet umele ze radsej mu davaj jogurty a kase atd ako prejst na kravske...ale je aj to mozne ze ked uz z teba mlieko nebude citit tak sa chyti na um 😉

lalipop
6. feb 2011

@katina2209 ved uz zachvilu budete mat 1 rok. teda ak myslis, ze to je lepsie pre maleho tak skus.

zoska
6. feb 2011

@katina2209 aj Nelka mala UM najprv ako otravu, aj mi vraveli ze kojene deti sa len velmi tazko naucia na umele, ale nakoniec ten sunar pila 250ml rano a vecer a teraz nic...tak davam kasu nliecnu namiesto toho, cize to ako nahrada staci a cez den pijee uz konecne aj cistu vodu alebo detsky granul. caj cca 600ml

olifcek
6. feb 2011

@blumka to s tym nadychnutim a neskorsim vydychnutim, som tu kedysi daaavno citala na MK temu... vraj je to normal u deticiek do troch rockov tusim.. ale nas to snad obide, ved to iny stress musi byt 😒

lalipop
6. feb 2011

dnes som nejaka zlamana. uz mi chybaju nase prechadzky s malinkou. uz nech je teplucko a vyrazime niekam na bicykli.

blumka
6. feb 2011

@olifcek tak dufam, ze to v stredu sekne 😀
idem aj ja spat, bru vsetkym

olifcek
6. feb 2011

@blumka alwe mozno tam pisali, ze i do starsieho dietatka, uz presne nepamatam, fakt nie... a vies jak... neda sa tabulkovat 😉

idem i ja uz off

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
6. feb 2011

Este z mobilu. @raa2 @supi krasny prvy rocik prajeme

dorotka2
6. feb 2011

@raa @supi pokladikom vsetko naj, uz aj nam sa to pomaly blizi, boze a to si este porod pamatam.
Baby, co sa tyka oducania a UM, tak ja mam dokonale dieta. Bez placu a niecoho ineho sme krasne presli na UM, najskor namirsto nocneho kojenia cajik granulovany, potom zaspavanie pri UM, krasne, dokonca aj odo mna a teraz aj rano uz nutrilon, Viki velmi chuti, aj som rada, leboma v poslednej dobe kusat dost zacala potvorka, no vraj to ma po tete. 😉 Niekedy cez den sa na mna vrhne, no mame teraz take rozlietane obdobie, ze moc nema cas teda. Inak jasom davala v noci cajik namiesto mliecka a prestala sa mi tolko budit, teraz o 3,dame dudku aleco dva glgy caju a spi dalej a potom okolo piatej a vstava o siedmej, to uz ma nutrilon. Som na mobile, tak mejdem viac pisat, este jedna otazka, co ste na Um, kolko vam deticky piju cez den, lebo viki strasne vela podla mna, aj okolo 700 ml obcas a toma aj okolo 400 ml mlieka co vypije

dorotka2
6. feb 2011

SOrry za dlzku

martinaj
7. feb 2011

@katina2209 ani Simon mi v poslednej dobe dobre neje...... mozno to je zubami, ale naozaj neviem...

@blumka dakujem 🙂

matesl
7. feb 2011

caute baby, tak noc zacala uplne otr*as, isla som spat 22:30 ale do 01:00 som si ani neskrtla, maly stale mrncal, hadzal sa, sedel...proste otras...tak som mu dala fenistil, lebo si suchal zas nostek...odsala som, ci tam nieco nema, nemal samozrejme. uz som bola unavena a zufala, tak mm vstal, lahol k nam, ale maly len mrncal, ja som mala uz bradavku vyzuzlanu a bola tak nehrozilo dat mu ju. nakoniec ho mm uspal na rukach o pol 2 ho dal do postielky a krpec spal do 5:40 v postielke. potom som ho nakojila a este sa ku mne pritulil a spali sme este do pol 8.
takze od dnes uspava mm...uz mam ja toho celkom dost...tak ak to pomoze budem rada.
😉

idem ho prebalit...aj ked v poslednom case robi take cirkusy ked sa ma prebalit
😨

:

martinaj
7. feb 2011

@dorotka2 ani ja som s prechadzanim na UM nemala problem ani pri jednom dietati 😀

martinaj
7. feb 2011

@matesl dobre robis, skus muza.... 🙂

lenica81
7. feb 2011

ahojte, dnes je krasny den...

a musim sa pochvalit, v podstate s 1 kontrolnym zobudenim o 1,5 hodiny od ulozenia nam Vilko prespal celu noc... 😵 spala som v spalni, ale takym bdelym spankom... asi raz sa tak intenzivnejsie mrvil, ale nezobudil sa... takze teraz chceme skusit, ci to vyjde aj v postielke, lebo po tej 1,5 hodke ho mm nechal na velkej posteli a spal s nami... 😵

@matesl u nas mm aj uklada, takze je to v poho... 😎

lenica81
7. feb 2011

a este, ze dnes po ranajkach mi vypil cca 60 ml um... 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre