Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
8. feb 2011

ake su tie deticky rozne 🙂 nasa sa sama postavi, aj sama chodi... najnovsie chodi po byte a prevlaka oblecenie a strka ho do najnemoznejsich kutov 😀

laxity
8. feb 2011

@maminnka 😀

laxity
8. feb 2011

@maminnka moja Naty oblečenie veľmi nerozhadzuje ale zato všetky šuflíky z pracovne vie za pár sekúnd povyhadzovať 😀

maminnka
8. feb 2011

@laxity @maculik kocky, ja sa drziiim, od jesene som nic neobjednala, dokonca som nebola ani vo vypredajoch na nakup.. dostali sme rozpocet na dom, skoro mi zabehlo, tak neminam, setriiiim, kde sa da. Jedina vec, na ktorej nesetrim, su kvalitne potraviny.

maminnka
8. feb 2011

@laxity hehe aj Natalka... ale dnes ma sokovala, vsetko vyhadzala a potom aj nahadzala naspat! zlataaa, maminka nemusel pratat po nej 🙂

svetlankat
8. feb 2011

bru baby

laxity
8. feb 2011

@maminnka na potravinách netreba šetriť 🙂 my si tiež potraviny doprajeme aj dobré aj kvalitné aj zdravé 🙂

@svetlankat brú podobne prajem všetkým 🙂

maculik
8. feb 2011

tak rozhodnute, cervene gate ostavaju, aj mne sa velmi pacia, len som to este chcela schvalit 😀
a ja som teraz "len" za 66libier, som to zredukovala, lebo Adelka ma este veci z Nextu z min.roka, kt.su sice na 1,5-2r, ale boli jej velke, tak pocitam, ze jej teraz aspon niektore budu dobre, a ma aj vela triciek a pod, ktore este vynosi, tak som len pyzamo a spodne pradlo a tricko Big sister a Petikovi tie cervene gate, taku supravu a tricko Little brother.

No nic, P.je hore, idem ho nakrmit, hlavne, zeja som si preve urobila veceru 😒

Dobru noc 🙂

olifcek
8. feb 2011

@maminnka my kedze zatial nechodime, tak mi len vyhadzuje veci zo suflikov, ale to asi bude i ked uz bude chodit, rada upratuje, tak co uz s nou, no nie? x;oD ale uz sa mi velakrat stalo, ze som to sla upratat a uz to bolo nazad, hehe, az som verit nechcela, ze to aj nahadzala nazad 🙂
@maminnka jj, na kvalitnych potravinach ani my moc nesetrime x;o)

olifcek
8. feb 2011

@maminnka jaaaj uz kukam, ze i Natalka po sebe uprace 😵 😵

ja tiez idem odtialto, pa

lolka
8. feb 2011

kuk na nasho oslavenca 🙂

olifcek
8. feb 2011

@lolka uzas!!! malicka je prekrasne babo veru

a vidis? ta sviecka na torte... to sa da kde kupit? uz som to videla na viacerych fotkach... ja bych to mm na 30 dal ana torticku 😉

i foto @jja som kukala a paradicka 😵 😵

olifcek
8. feb 2011

a uz idem, pa mamicky

maminnka
8. feb 2011

@olifcek hadam im to upratovanie po sebe dlho vydrzi 🙂
@lolka kraasna slecna! a s tym papierom je podarena 🙂

avaka
8. feb 2011

@lolka ,krasa a aka supis torta 🙂

@maminnka ,sikulka 🙂 ,mne mala preklada veci v linke zo spodnej policky do vrchnej a ked chyti 0,7dcl pohar plny medu a dviha ho hore... 😕 😲
@olifcek 😉
no baby,ale budu vyparadene tie vase deticky.... 🙂 ,ja uz som sa vic krat chcela pytat,ako to objednavate cez tu kocku,ale dobre,ze som sa neopytala... 😅 😀

maculik
8. feb 2011

@avaka no ja idem teraz len 2.x objednavat, uz som chcela aj z minulej kolekcie, mali krasne veci, ale som sa zdrzala. Teraz som Adelke fakt len veci, co treba a Petrikovi par takych krajsich kuskov, ake nevidim tu v obchodoch (alebo aj hej, ale drahe).

a na papanie aj my vela miname, hlavne mm si na to potrpi, ale uz tym nakazil aj mna. Ked sme teraz preratavali nas rozpocet a naklady, kedze ja uz som od jan.bez prijmu, tak jedine, co sme neznizili, bola strava...

A idem uz naozaj off, len som este kukla, ci mi ta kocka, co som to cez nu uz raz obj., neodpisala, ze ci to este robi, ale neodpisala. Ak zajtra neodpise, posles mi @laxity kontakt na tu, co si obj.cez nu ty?

Dobru noc uz naozaj 😀

maculik
8. feb 2011

PS a fotky som pozrela a kraaasne oslavenkyne tu mame veru 😵

hajdylca
8. feb 2011

@lolka vsetko najlepsie prajeme malej-velkej krasnej Vikinke 🙂

lalipop
8. feb 2011

dnes sme nemali dobry den. nasa mala cez den zle spinkala a bola nejaka nespokojna ☹ neviem ci to bude zo zubkov alebo ju nieco bolelo. dufam, ze zajtra bude ok 🙂

jja
9. feb 2011

@blumka Juli a Tete prajem vsetko najlepsie k narodeninkam, hlavne veeeela zdravicka a ostatne uz bude 🙂 posielame pusinky s Kajkou 🙂

laxity
9. feb 2011

ahojte

@jja @blumka prajem vaším láskam krásne narodeninky veľa veľa zdravíčka a radosti 🙂

laxity
9. feb 2011

@maculik http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=107593

mne tiež teraz holka napíšala, že tri veci z toho nie sú, ale dve budú...tak možno predsa len niekedy napísať viac do objednávky 😀

jaja32
9. feb 2011

@jja @blumka všetko najlepšie detičkám k narodeninám 🙂

laxity
9. feb 2011

@zusika krásne miery majú Samko a Dominika 🙂 pozdravujem drobčekov 🙂

zusika
autor
9. feb 2011

Ahojte dievcata! Mam sa OK,o 10. Bude 24hodin po porode tak sa snad uz aj postavim a pojdem si pozriet deticky Dominiku som mala vcera chvilku pri sebe ale Samka nie,je malicky tak musime rychlo rozbehnut mliecko aby obaja rastli Este mame pred sebou dlhu cestu kym pojdeme domov ale vydrzime 🙂

jaja32
9. feb 2011

@zusika blahozelam k drobcom, nech rodicom robia len a len radost, nech su hlavne zdravi a zelam rychle zotavenie, aby ste cim skor mohli byt domka a tesit sa 🙂 🙂

olifcek
9. feb 2011

@zusika gratulujeeeeeeeeeeeeem... a dlhu? ani nie, to ubehne.. my sme boli mensi, priberali sme pomalsie a domov sme sli po 25 dnoch, z toho 23 dni uz bola Olivka na svete a asi 19 dni v inkubatore, aby nemusela vyvijat energiu na teplo a mohla priberat.

jaja32
9. feb 2011

@rivatha nas vymysel ti asi nepomoze, mame stare kovove zarubne a tam ta tyc pekne drzi, drevo by sa mohlo poskodit

olifcek
9. feb 2011

@blumka @jja vsetko naaaaaj k narodeninkaaam

laxity
9. feb 2011

@zusika neboj všetko bude v poriadku a detičky sa rozpapajú, tak nech sa mliečko rozbehne a drobci nech pekne papkajú ale aj tak na dvojičky krásne miery 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre