• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@maminnka podla mna je to v poho :wink: my sme malej kupili velkeho plysaka- to bol napad mm, skoro som odpadla, lebo on furt hundre ze kam vsetko dame, ale bola to dobra kupa, pretoze mala sa po nom vala, objima ho, pekne sa s ni hra a este kupime postelne obliecky do jej postielky a toto vsjo :wink:
dedo jej dava odrazadlo a nasi supravu na papanie a clemmy kocky :wink:
9. feb 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 @blumka aj Natálka má rada knihy asi tak, že každým dňom máme viac a viac.... ešte aj leporelá rozdelila na viac častí

9. feb 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity mame peknu knizku od starych rodicov o zvieratkach, Neli si ju rada pozera aj vie napodobnit konika ale uz ju dost znicila, trosku ma to mrzi, lebo kym bude vediet pekne pozerat knizky tak bude znicena
http://www.martinus.sk/?uItem=97463&z=rss&utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_content=all_97463
i u nas knihy fajne idu x;o)
@zoska ďakujem tá vyzerá super...veď to, že aj Naty vie robiť koníka, húsku, kačku, mačku, havina, tak ju chcem naučiť to aj ukazovať :slight_smile:
9. feb 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 :grinning: tak to musis byt vo vytrzeni... u nas sa zatial nerozmnozuju... ale davam pozor... jedna je uz polepena krizom krazom... :grinning:
@zoska Vilko dostal od mm sesterky z anglicka mickeyho, co je vacsi ako on... a zboznuje ho... :dizzy_face:
9. feb 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity ja ked spustim nejaku rozpravku alebo versovanku, tak hned ku kniham a zhadze ich a vyberie tu, ktoru hovorim... :sweat_smile:
9. feb 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka my sme kupili len clemy kocky a viac to neriešim, tiež som chcela kupit toho viac. Dostane od rodiny to co sme si vybrali :slight_smile: Teda kupili sme aj jedalensku stolicku, pretoze z tej co mame nam vyskakuje.
9. feb 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 aj kamoska mi vravela ze kupila malej obrovskho plysaka a tiez je prekvapena aka je z neho hotova :slight_smile:

@jaja32 mne vcera Neli roztrhla knihu z kniznice...som bola v Matici po knihy na pracu a ona mi jednu rovno pokrstila, uz je zlepena, no uvidime ci ma aj pokutovat budu :sweat_smile:
9. feb 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 aj tie nase su uz polepene a dnes pozeram a Natalka namiesto jednej knihy drzala dve...a zas mozem lepit.
@lenica81 :slight_smile: zlatý, buď rada, čo by som ja za to dala keby Naty chcela čítať...ale verím tomu, keď bude dobrá kniha o zvieratách tak sa chytí, to dievčatko tak krásne všetko vedelo ukázať :slight_smile:
@zoska ja som sa obavala, ze sa bude bat... ale furt sa na neho ksichti... a vie ukazat na nom, kde ma nos a papucky... :dizzy_face:

@laxity ja mu furt aj zvieratka ukazujem a hovorim, ako robia, no ale to mu nejde... ja verim, ze sa na to potrebuje vyspat, raz sa mu to v hlave usporiada a bude to supis... este mu to celkom ide s tymi postavickami z archy... ale kon je na dlho pod gaucom, jeho oblubenec... :sweat_smile:
9. feb 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 tak ako vravíš, jedného dňa to príde...všetko má svoj čas :wink:
9. feb 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, taka otazka od veci..mate niekto skusenosti s rimskymi roletami?
9. feb 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. feb 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka nemám :unamused:
9. feb 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, plysak na spanie sa aj u nas osvedcil, ja velmi za plysakov nie som, ale tohto obycajneho hnedeho maca z Tesca dostala Adelka kedysi od svokry a raz som ho len tak dala Petikovi do postielky a odvtedy je uz par mesiacov tam :slight_smile: Vzdy si ho prituli alebo si cez neho lahne a zaspi, napr.takto:

@laxity aj ja dufam, ze Petrika zacnu knihy zaujimat a bude mat k nim vztah. Musim s nim zacat trosku viac citat, len ked on radsej ukaze na okno a zacne brrrr, nech ho tam postavim na parapetu a pozerame auta :slight_smile:

a ozaj, zabudla som sa pochvalit (konecne aj ja niecim :slight_smile: , Petulik sa naucil sam si vyliezt na take odrazacie auticko, co sme v lete kupili Adel na dovolenke, a dnes sa zacal na koberci na nom uz aj odrazat. Sikulko nas maly :dizzy_face:
9. feb 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska povedz, nech dajú pokutu Nelke :slight_smile:
9. feb 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik jeej, zlaty je :slight_smile:
9. feb 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik jéj zlatušík krásny :slight_smile:
9. feb 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik presne aj ja som si povedala, že si budeme viac čítať ale keď nás tiež zaujíma všetko iné :grinning:
9. feb 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 :grinning: ok vyskusam

@maculik aky je zlatyyy, aj nasa tak spinka so zajacikom, ked zaspava tak mu zmoli ucho :slight_smile:
a odrazadlo ma Neli predcasne na narodky, sadnut nan vie ale odrazat nie, iba parkrat dozadu sa odrazila a uz nan nechce ist, tak dufam, ze ju to prejde :sweat_smile:
9. feb 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik my mame na spanie taku jemnucku deku, tu si juli nahuzva na tvar a tak zaspi :wink:
9. feb 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik @zoska a nasej staci pri zaspavani krem, alebo druhy dudlik...jaj potvorka
9. feb 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik krasny... a sikovny k tomu... :wink:

idem ja fuc... dobru noc...
9. feb 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, dakujem :slight_smile: Drobci su zlatucki, ked buvaju, ze? :dizzy_face:
@jaja32 nenarocna :sunglasses:
9. feb 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik načo sú nám hračky... :slight_smile:
9. feb 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka vsetko najlepsie tvojim krasnym dievcatkam prajem,vela zdravia,lasky :slight_smile:
@maculik petko aky krasny ako sa tulka k macikovi
Dobru noc vam prajem vsetkym
9. feb 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik jej krasny je, my nemame na zaspavanie nic, akurat to, ze miska je prikrita az nad hlavku
9. feb 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik @blumka @lenica81 @laxity @jaja32 dievcata, dakujem za tipy, ste uzasne! Knih mame vela (zatial 0 bodov, kdeze nejake ukazovanie), aj hraciek na tahanie... asi kupim len tu papaciu supravicku...
@zoska to je dobry tip, Natalka dostala nedavno taku velku plysovu lienku a tiez sa po nej vala, prevlaka ju hore dole...

@maculik kraaasny je Peticek :slight_smile: aj u nas frci hracka na zaspavanie, obaja maju svoju, Natalkina pekne hra, ked jej to pustim, uz vie, ze je cas spinkat...
9. feb 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok