Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
10. feb 2011

@cukruska1920 babo je uz vacsie takze to' zachyti ajked sa pohybuje a presuva my este pouzivame ;)

lenica81
10. feb 2011

inak caute baby... 🙂

@lienka2 @katina2209 vsetko naj drobcom... nech su hlavne zdravi... 😵

my mame za sebou prvu noc BEZ PREBUDENIA, ani tie kontrolne po 3/4 hodke, resp. 1 a 1/2 hodke nedal... 😕 😵

cukruska1920
10. feb 2011

@zucana a mate len jednu tu podlozku?

svetlankat
10. feb 2011

@cukruska1920 ahoj ja mam baby sense a ten snima cely matrac, a to mam pod matracom len jednu podlozku, druhu sme ani nedali, dokonca staci, ked sa chytit postielky a ono to snima, je to velmi citlive zariadenie

svetlankat
10. feb 2011

lienka2, katina 2209, jaja32 vsetko naj naj naj k prvemu rociku

laxity
10. feb 2011

@zucana čo v ktorej? myslíš lienku? neviem či nie varenie pečenie 😀

baby mám telacie mäso pre Naty s čím mi ho poradíte urobiť? Chcela by som aj cestovinu...poraďte pls 🙂

laxity
10. feb 2011

@jaja32 @janielah jéj tiež prajem krásny prvý rôčik 🙂

pozerám vždy tabuľku a asi jaja tam nie je zapísaná 🙂

svetlankat
10. feb 2011

@laxity ja neporadim mi sme telacie este nemali, ale ja by som ho dala asi s ryzou

svetlankat
10. feb 2011

@laxity ani my tam nie sme, ale to preto ze my sme sem zavityli az po porore

svetlankat
10. feb 2011

@lenica81 super sikula

andrea2603
10. feb 2011

@lienka2 @katina2209 @jaja32 @janielah všetko najlepšie k 1.rôčku 😵 🙂
@lenica81 super, nech mu to vydrží aj každú ďaľšiu noc 😵 🙂

lenica81
10. feb 2011

tak este dalsi oslavenci... 😕 @jaja32 @janielah vsetko naj princeznam... 😉

@svetlankat dakujeme... 🙂

@laxity ja som davala k barzcomu... ja v podstate zalovim v mrazaku, a co chytim, to je v prikrme... 😅

andrea2603
10. feb 2011

dobre čítam? 😕 , @lienka2 čaká bábätko 😵 , gratulujem 🙂

lenica81
10. feb 2011

@andrea2603 ja verim... sice spi na velkej posteli, ale neva... ked to takto pojde dalej, skusime velku postel s celom dookola kupit, aby nespadol a robime letisko... lebo mm teraz lezi akurat na strede postele, kde sa matrace spajaju... 😔

svetlankat
10. feb 2011

@lenica81 inac aj u nas to takto funguje, hlavne s masom

laxity
10. feb 2011

@lenica81 ďakujem 🙂

jaja32
10. feb 2011

@lienka2 @katina2209 @janielah detičkám želám všetko najlepšie 🙂

🙂 ďakujeme za gratulácie 🙂

maculik
10. feb 2011

dobre ranko 🙂

@lenica81 jej, parada, tak prajem vam, aby to takto pokracovalo aj nadalej a stalo sa to Vilkovi uz rutinou 🙂

my tu mame buchoty, prisli robit nejake potrubie ci co v zachode, ani by sme nevedeli, ze tam je nieco zle, ale toto je vyhoda byvat v areali nemocky a patrit pod jej udrzbu, vsetko kontroluju sami od seba a aj sami opravia 🙂 Len dufam, ze to skoncia, kym pojde spat.

my noc taka divna... ako som o pol11 pisala, ze cakam zobudenie o pol1, tak presne sa vtedy zobudil, ale nedala som mu mliecko, lebo sa odpajal. Tak som sa ho 1,5h pokusala uspat, u mna nehrozilo, v postielke sa snazil, ale nevedel. Tak uz som pred pol3 urobila zufaly pokus, doniesla som mu UM a bez reptania vypil 110ml. A zaspal ako dudok. Potom sa zobudil pred 6, ale uz som ho nakojila, lebo ako som ho vybrala z postielky, tak sa mi prisal najprv na nos a potom na lico, cuckosko maly 😀

A od 6 spala pri mne aj Adelka, kedze ja som este nemienila vstavat, no ona uz buntosila, tak sme sa po dlhom case tulkali a aj zaspala pri mne, uz mi to chybalo, ona nerada spi pri nas.

maculik
10. feb 2011

@lienka2 @katina2209 @jaja32 @janielah prajeme vsetko naj k prvemu rociku vsetkym dnesnym oslavencom 😵
vidim, ze dnesok bol tiez plodny 😎

jaja32
10. feb 2011

@maculik 🙂

maminnka
10. feb 2011

@laxity ja som naposledy robila telacie na hribikoch (tie som jej nedala) s tarhonou. Pred tyzdnom zasa telacie na cibulke so zemiakovym pyre.

maminnka
10. feb 2011

@maculik to musi byt mile, ked sa ti take este rozospate babo pricucne na to, co prve najde 🙂

jaja32
10. feb 2011

@maminnka daj ešte viac napadov 🙂 , ja uz neviem co jej davat papať. Dnes asi uvarim zeleninkovu polievocku a vcera som skusila dat grenadir....kedze aj vy papkate a jedla o dusu 🙂

svetlankat
10. feb 2011

@maminnka 🙂

svetlankat
10. feb 2011

@jaja32 grenadir? tak to musim skusit aj ja

jaja32
10. feb 2011

@svetlankat áno, neviem kto sa tu pytal, ale aj @maminnka už dávala. Ja som jej odobrala a potom nam dokorenila. Len som musela cestovinky na mensie pokrajat.

laxity
10. feb 2011

@maminnka a môžem ťa poprosiť ako si urobila telacie s tarhoňou? ďakujem len jej dám miesto tarhone ryžu 🙂

cukruska1920
10. feb 2011

@svetlankat dakujem.. lebo ja ho mam zatial pod plachtou ale budume mat za tyzden 4 mesiace tak uz dam pod matrac

inak pozeram ze uz budu mat vase deticky 1. rocik a podaktore uz aj maju...tak vsetko najlepsie! 😵

maminnka
10. feb 2011

@jaja32 nasa Natalka ma velmi rada brokolicu, vcera som uvarila brokolicu, k tomu ryzu a chutilo 🙂 ja nedavam maso kazdy den. Alebo brokolicova polievka - mnam 🙂 A davala som uz aj spagety so syrovou omackou, tiez velmi chutili.

maminnka
10. feb 2011

@laxity myslis na hribikoch? to som pokrajala telacie na rezne, troska poklepala, ale velmi netreba. Potom som ich narychlo osmazila na troske masla, dala dusit a pridala som susene dubaky. Za necelu hodinku hotove. Ale ako hovorim, hribiky som malej jest nedavala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre